• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Soszial media kraju


Ankieta o socialach  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy agitacja partyjna w mediach społecznościowych II FN powinna być dozwolona?

    • Tak
    • Nie
    • Nie wiem
    • Nie jestem obywatelem Nordaty
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.11.2023 o 20:10

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem profile społecznościowe naszemu państwu w ramach kampanii promocyjnej. Macie pomysły na content? W tym wątku przyjmuje propozycje postów do zatostowania.

Edytowane przez Leonid Repulijski
  • Lubię to 4

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook i X to wiadomo - opisywanie bieżących wydarzeń w kraju, można znaleźć na FB jakieś grupy historyczne albo polityczne i tam się zareklamować.

TikTok to musiałoby być podążanie za aktualnymi trendami na platformie. Robienie jakichś śmiesznych filmików do popularnych dźwięków może pomóc nam dotrzeć do dużej grupy osób z małym wkładem pracy.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Waksman napisał:

Facebook i X to wiadomo - opisywanie bieżących wydarzeń w kraju, można znaleźć na FB jakieś grupy historyczne albo polityczne i tam się zareklamować.

TikTok to musiałoby być podążanie za aktualnymi trendami na platformie. Robienie jakichś śmiesznych filmików do popularnych dźwięków może pomóc nam dotrzeć do dużej grupy osób z małym wkładem pracy.

I właśnie dlatego ja twierdzę osobiście, że TikToka musimy się wszyscy zebrać (nie zależy od partii), i razem go tworzyć

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tadeusz I Wielki napisał:

I właśnie dlatego ja twierdzę osobiście, że TikToka musimy się wszyscy zebrać (nie zależy od partii), i razem go tworzyć

Ja obywatelski obowiązek spełniłem i pierwszy materiał dostarczyłem na Discordzie. Z upragnieniem czekam na publikację 😄

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na social mediach nie powinno się prowadzić agitacji wyborczej... Nasze media powinny pełnić inną misję - przede wszystkim promocyjną. Reklamować swoją opcję polityczną można wśród obywateli. Treści kreowane przez nas w mediach społecznościowych powinny być raczej adresowane do zagranicy i nie-mikronautów, a nie do potencjalnego elektoratu.

Oczywiście zawsze można te polityczne treści tostować na własnych, niepaństwowych profilach.

  • Lubię to 1

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 20:39, Leonid Repulijski napisał:

Myślę, że na social mediach nie powinno się prowadzić agitacji wyborczej... Nasze media powinny pełnić inną misję - przede wszystkim promocyjną. Reklamować swoją opcję polityczną można wśród obywateli. Treści kreowane przez nas w mediach społecznościowych powinny być raczej adresowane do zagranicy i nie-mikronautów, a nie do potencjalnego elektoratu.

Oczywiście zawsze można te polityczne treści tostować na własnych, niepaństwowych profilach.

Nie zgodzę się. Jesteśmy mikronacją demokratyczną, i nie ukrywajmy tego, że walka polityczna o stołki i wysokie urzędy to jedna z naszych kluczowych cech. To zachęca ludzi do wejścia w naszą zabawę - właśnie ta walka i agitacja wyborcza. Jeśli będziemy publikować materiały polityczne i ludzie zobaczą, że jest jakaś walka to sami przyjdą zobaczyć o co chodzi.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy mikronacją demokratyczną, a nie autorytarną, więc media nie powinny być tubą propagandową żadnej partii. Oczywiście, powinniśmy głośno mówić w mediach społecznościowych, że mamy burzliwą scenę polityczną, bo to nasz atut. Ale trzeba w tym przekazie zachowywać bezstronność.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Leonid Repulijski napisał:

Jesteśmy mikronacją demokratyczną, a nie autorytarną, więc media nie powinny być tubą propagandową żadnej partii. Oczywiście, powinniśmy głośno mówić w mediach społecznościowych, że mamy burzliwą scenę polityczną, bo to nasz atut. Ale trzeba w tym przekazie zachowywać bezstronność.

Nie powiedziałem, źe media mają być w rękach jednej partii. Żeby pokazać tą polityczną walkę trzeba pokazywać obie strony. Idealny TikTok II FN w mojej głowie wygląda tak, że osoba go prowadząca dodaje materiały zgłoszone przez obywateli, włącznie z materiałami politycznymi każdej opcji politycznej.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Waksman napisał:

Nie powiedziałem, źe media mają być w rękach jednej partii. Żeby pokazać tą polityczną walkę trzeba pokazywać obie strony. Idealny TikTok II FN w mojej głowie wygląda tak, że osoba go prowadząca dodaje materiały zgłoszone przez obywateli, włącznie z materiałami politycznymi każdej opcji politycznej.

Może jakiś kanał na discordzie z propozycjami filmów?

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem ankietę do wątku, aby sprawdzić, jakie jest poparcie dla publikacji materiałów politycznych. Zapraszam do głosowania.

@Obywatel Federacji

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W związku z takim a nie innym wynikiem ankiety, zapraszam do zgłaszania materiałów wyborczych do wrzucenia na social media.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zakładając, że raczej mało kto ma ochotę ze swojego realowego profilu zamieszczać reakcje na profilach mikronacyjnych, to warto aby profile samych mikronacji odwiedzały się nawzajem po wrzuceniu jakichś ciekawych treści. It ain't much but it's honest work 😛 Zapraszam w wolnej chwili na fb Hasselandu:

https://www.facebook.com/Hasseland

Edytowane przez Vilarte
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij