• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Akt Przyjaźni


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do zapoznania się z opinią Andrzeja Ordyńskiego, w sprawie tej całej sytuacji, która nastąpiła we wczorajszym burzliwym dniu. Cieszę się, że Prezydent Bialenii stanął ponad tym wszystkim i umiał zgrabnie wybrnąć z szamba, które nawarzył Iwan i jego dziwne zachowanie w stosunku do mnie.

Bardzo się cieszę, że Bialenia jest dalej zainteresowana Integracją Nordacką, natomiast chciałbym tu się wypowiedzieć, że mnie interesują więzi z Bialenią, a nie całość Integracji, bowiem jest tam Brodria, która ogłosiła nas swoim wrogiem w dniu wczorajszym. Bardzo głupio ze strony Cara tego kraju, no ale skoro chcą być ostoją samodzierżawia i swoich dziwnych planów to ich wybór za który nie powinniśmy oceniać Republiki Bialeńskiej.

Zawsze możemy promować Przyjaźń Muratycko-Bialeńską. 😉 

KLIK

  • Lubię to 2

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja mogę tylko powiedzieć, że mi jest przykro z tego powodu. Takim głupim i pochopnym działaniem Pietrow pozbawił się potencjalnego partnera międzynarodowego. Ale cóż, to jego kraj, jego sprawa. I tak, nie wpływa to w jakikolwiek sposób na nasze relacje z Bialenią, z którą nadal chcę współpracować. Zastanawia mnie czy ta kwestia będzie poruszana na Szczycie Integracji Nordaty w Bialenii 🤔

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Waksman napisał:

Cóż, ja mogę tylko powiedzieć, że mi jest przykro z tego powodu. Takim głupim i pochopnym działaniem Pietrow pozbawił się potencjalnego partnera międzynarodowego. Ale cóż, to jego kraj, jego sprawa. I tak, nie wpływa to w jakikolwiek sposób na nasze relacje z Bialenią, z którą nadal chcę współpracować. Zastanawia mnie czy ta kwestia będzie poruszana na Szczycie Integracji Nordaty w Bialenii 🤔

Czy zostanie to poruszone na Szczycie, czy też nie de facto wyklucza jedno z państw z bycia członkami Wspólnoty, albo przynajmniej ogranicza rozwój współpracy tej wspólnoty. Poza tym warto by było poruszyć temat roszeń terytorialnych Imperium Brodryjskiego, które tak jak kiedyś wspominałeś Iwan wysuwał do Zadrzewia, a to jak wiemy jest częścią naszego kraju. Dużo spraw, mało odpowiedzi... Może Szczyt Integracji to wszystko wyjaśni. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Pietrow jako tako nie wysunął oficjalnie jakichś roszczeń terytorialnych wobec nas, także tutaj lepiej zbędnej dyskusji nie zaczynać. Ale mam nadzieję, że podczas SIN zostaną przynajmniej wyjaśniony wczorajszy incydent, który znacznie wpływa na integrację naszego kontynentu.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Waksman napisał:

Tzn. Pietrow jako tako nie wysunął oficjalnie jakichś roszczeń terytorialnych wobec nas, także tutaj lepiej zbędnej dyskusji nie zaczynać. Ale mam nadzieję, że podczas SIN zostaną przynajmniej wyjaśniony wczorajszy incydent, który znacznie wpływa na integrację naszego kontynentu.

Wydaje mi się, że milczenie może okazać się bardzo złe w tym temacie, bo aktualny Car Brodrii może uznać to za przyzwolenie na takie postępowanie, dlatego jasno kreśliłbym nasze granice i powiedział, że wymogiem naszego dalszego członkostwa na SIN jest uznanie naszych aktualnych granic. Gorzej jak Iwan wysunie roszczenia i nie będzie na SIN zastanawiał się nad swoimi roszczeniami i o nich nie napomknie. Czasami warto robić kroki, by zabezpieczyć się na przyszłość. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma żadnego problemu z naszymi granicami dopóki ktoś nie wysunie wobec nas oficjalnych roszczeń. Iwan się czegoś takiego nie dopuścił (przynajmniej narazie) także nie powodowałbym kolejnego konfliktu bez stosownej podkładki.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzieć że w Bialeni są jeszcze ludzie dobrej woli którym leży na sercu dobro ogółu. 

Można liczyć że przyjazna postawa wobec Bialeni z naszej strony zaowocuje tym samym z drugiej strony a bez przyzwolenia Bialeni Jego Wysokość Car Brodri nie będzie w stanie podjąć żadnych ruchów, jednak wciąż jest w większości zależy od rządu Bialeni.

 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Dobrze widzieć że w Bialeni są jeszcze ludzie dobrej woli którym leży na sercu dobro ogółu. 

Można liczyć że przyjazna postawa wobec Bialeni z naszej strony zaowocuje tym samym z drugiej strony a bez przyzwolenia Bialeni Jego Wysokość Car Brodri nie będzie w stanie podjąć żadnych ruchów, jednak wciąż jest w większości zależy od rządu Bialeni.

 

I tu Cię zaskoczę Albercie, Carstwo Brodryjskie jest niezależnym państwem, które jest wyłącznie stowarzyszone z Republiką Bialeńską, także nikt nie jest w stanie zabronić czegokolwiek Iwanowi. Dalej decyzje, które podejmie będą oddziaływały na jego kraju, ale nie oddziałuje to na samą Republikę Bialeńską, bowiem to dwa inne państwa mieszczące się wyłącznie na jednym forum. 🙂

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piotr Pawłow napisał:

I tu Cię zaskoczę Albercie, Carstwo Brodryjskie jest niezależnym państwem, które jest wyłącznie stowarzyszone z Republiką Bialeńską, także nikt nie jest w stanie zabronić czegokolwiek Iwanowi. Dalej decyzje, które podejmie będą oddziaływały na jego kraju, ale nie oddziałuje to na samą Republikę Bialeńską, bowiem to dwa inne państwa mieszczące się wyłącznie na jednym forum. 🙂

To fakt ale bez poparcia ze strony swoich przyjaciół z Bialeni, szanowny pan Iwan nie odważy się podjąć żadnych znaczących kroków, a już na pewno nie wysuwać jakiekolwiek roszczenia i uzurpować sobie prawo do czegokolwiek co do niego nie należy. 

Dla mnie sytuacja ta wygląda podobne jak z Suderlandem, może i są niezależnym państwem ale czerpią pełnymi garściami profity z poparcia ze strony Bialeni i bez tego wsparcia nie znaczyli by na arenie międzynarodowej żadnej realnej siły.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się z Albertem zgodzę. Fakty są takie, że gdyby Brodria w wersji "iwanowskiej" działała by na osobnym forum to znaczyłaby tyle, co nic.

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw z RiGCZem, teraz z nienawiścią - czyli Bialenia w całej swojej okazałości. W ostatnim czasie nasz kraj i podejmowane przez nas inicjatywy były obrażane, poniżane i atakowane ze strony bialeńskiej. Jako Prezydent nie mogę pozwolić na takie traktowanie Nas, jako Narodu Muratyckiego. Jeszcze dzisiaj zawieszę stosunki dyplomatyczne z tym krajem oraz przeprowadzę konsultacje z obywatelami w sprawie zerwania traktatu dyplomatycznego z Republiką Bialeńską.

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Waksman napisał:

Najpierw z RiGCZem, teraz z nienawiścią - czyli Bialenia w całej swojej okazałości. W ostatnim czasie nasz kraj i podejmowane przez nas inicjatywy były obrażane, poniżane i atakowane ze strony bialeńskiej. Jako Prezydent nie mogę pozwolić na takie traktowanie Nas, jako Narodu Muratyckiego. Jeszcze dzisiaj zawieszę stosunki dyplomatyczne z tym krajem oraz przeprowadzę konsultacje z obywatelami w sprawie zerwania traktatu dyplomatycznego z Republiką Bialeńską.

Powodzenia w ich sojuszu. 😉 

  • Kocham to! 2

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij