• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Niezgodność aktów prawnych z rzeczywistością zastałą


Gość Hieronim Bryz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hieronim Bryz

Dzień wieczór Panu Prezydentowi,

Wiem, wiem. Ma Pan mnie już serdecznie dosyć, że on znów tu przyłazi i będzie coś chciał. Otóż nie. Dzisiaj tylko przynoszę dokumenty, a Pan tylko stwierdzi albo i nie stwierdzi, czy ów dokumenty są zgodne z tą rzeczywistością.

Także, już się zmywam. Okien niestety nie zdążę umyć.

Czuj, czuj, Czuwaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane faktycznie się już przedawniły co nie zmienia faktu że ZKRR a RSC jest dalej tym samym podmiotem państwowym z tymi samymi władzami i obywatelami. 
Dane można by poprawić ale nie jestem pewnie czy nie musiałby się to wiązać z ratyfikowaniem ponownie traktatu przez obie strony z uwzględnieniem zmian które są stricte wizualne.

Gdyby można po prostu dokonać zmiany nazw podmiotu byłoby znacznie prościej dlatego muszę zasięgnąć opinii MSW @Waksman.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Zawartość pudełka mnie nie interesuje. Ważne jest to, co jest na pudełku napisane i jak @Włodzimierz Molotinreklamuje swój kraik na terytorium FN. Zresztą, Szanowny Prezydent @Albert Fryderyk de Espadajest też obywatelem tego tworu Pana Włodzia, więc...O czym My tu w ogóle mówimy? To jest tylko partnerska umowa między Wami, której nie powinno być w ogóle w Dzienniku Ustaw z chwilą opuszczenia ZKRR z Federacji Nordackiej... Podpiszcie sobie prywatną umowę między sobą, a nie jako umowę międzynarodową... Zresztą, już to zrobiliście, bo Szanowny jest Obywatelem ZKRR. Gdzie jeszcze jest Pan, Panie @Albert Fryderyk de Espadaobywatelem oprócz Muratyki w FN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi szanowny jakby żywił jakąś szczerą i dogłębną urazę wobec naszych przyjaciół z Czesnoradu. Umowa jest jaka każda inna tego typu, wyraża wzajemne uznanie i szacunek jakim darzą siebie obie strony i nie mowa tu tylko o Czesnoradzie, mowa tu o wszystkich krajach i narodach jakie taki traktat z Muratyką łączy.
Tak więc radzę szanownemu palcem mi tu przed nosem nie grozić a przez wzgląd na powagę owej sytuacji raczę puścić tą rozmowę w niepamięć gdyż Czesnorad i Muratykę łączy historia nade okazała a przyjaźń naszych narodów pozostanie niezachwiana tak długo jak zasiadam w tym krześle.

Wolno jest mi bywać gdzie uznam to za stosowne i zajmować się tym co uznam za warte mojej uwagi. Jeżeli prawa żadnego nie łamię to poczynaniom szanownego może powinniśmy się przyjrzeć skoro tak wam zależy na zerwaniu dobry relacji między naszymi krajami i jesteście w tym na tyle zdesperowani żeby oskarżać nie tylko moją osobę ale i całe państwo o łamanie prawa które sami ustalamy.

Ha po za tym taki ze mnie obywatel Czesnoradu jak z szanownego człek poczciwy.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
9 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Tak więc radzę szanownemu palcem mi tu przed nosem nie grozić a przez wzgląd na powagę owej sytuacji raczę puścić tą rozmowę w niepamięć gdyż Czesnorad i Muratykę łączy historia nade okazała a przyjaźń naszych narodów pozostanie niezachwiana tak długo jak zasiadam w tym krześle.

Nie wiem o jakiej przyjaźni Szanowny do mnie tu przemawia, ale @Włodzimierz Molotinpostąpił niefair względem Federancji Nordackiej. Mnie interesują wspólne interesy pomiędzy Muratyką, a Czesnoradem, który wchodzi w skład ZKRR. Z tego, co wiem, leżą one głęboko zakopane w Archiwum Nordackim.

 

12 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Wolno jest mi bywać gdzie uznam to za stosowne i zajmować się tym co uznam za warte mojej uwagi. Jeżeli prawa żadnego nie łamię to poczynaniom szanownego może powinniśmy się przyjrzeć skoro tak wam zależy na zerwaniu dobry relacji między naszymi krajami i jesteście w tym na tyle zdesperowani żeby oskarżać nie tylko moją osobę ale i całe państwo o łamanie prawa które sami ustalamy.

Ustanowiliście patologiczny związek, gdzie jedna ze stron rezygnuje z bycia w FN i jednocześnie przyłazi się wysrać w FN i Wy udajecie, że nic się nie stało... Nie tylko w tym zakresie, Szanowny udaje, że nic się nie stało. A co mają moje poczynania względem tego co @Włodzimierz Molotinodwala? Ja reklamuje jakiś inny v-kraj czy dbam o dobro Federacji Nordackiej? Chcesz szukać na mnie haków i mnie zabić? To się nie krępuj! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że nawet nie wiem co takiego miałby zrobić @Włodzimierz Molotin że u kolegi wykształciła się aż tak chorobliwa antypatia do wszystkie co z nim związane. 
Nie wiem kiedy i gdzie cokolwiek miałby reklamować skoro od momentu ich przenosin nie było go nawet na forum. Proszę więc zając się jakimiś naprawdę ważnymi sprawami, nie wiem weźmy na ten przykład sadzeniem marchwi a nie rzucać fałszywymi oskarżeniami na prawo i lewo nie mówiąc nawet o co chodzi.

 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Idź się więcej naradzaj do Edelweiss, co masz mi odpowiedzieć. Jeżeli sądzisz, że tego nie widzę, to się mylisz.

Mam tylko Ci jedno do powiedzenia:

Get your eyes tested, dissolute whore!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dbam o to czego kolega nie widzi a co też widzi. Wolno mi być i w Muratyce i w Czesnoradzie i w Edelweiss i robić tam co też uznam za stosowne o ile jest to dozwolone. 

Natomiast niedozwolone jest za to tworzenie kolejnych multikont i dalej obrażania i wykłócania się z ludźmi skoro chyba 90% osobowości jakie kolego posiada siedzi w pierdlu lub spędza wakacje na Kamczatce. 

Dalej czekam jednak gdyż szczerze chcę się dowiedzieć to takiego zrobił niby @Włodzimierz Molotin że Muratyka musi natychmiast zerwać z nimi stosunki bo jakiś krzykacz przyszedł się o to awanturować przy okazji nie mogą wskazać powodu dlaczego zakłóca innym spokój.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

W odróżnieniu do Ciebie, to byłem u Ministra Spraw Zagranicznych i przedstawiłem mu papiery, które są wystawione na Ciebie, a to, że Tobie koło czterech liter to lata istota zdrowych zasad współpracy, to już zdązyłem to zauważyć. A czy ja nawołuję do tego, żebyś się nie bawił gdzie chciał? Twoja sprawa, rób co chcesz. A czy ja nawołuję do natychmiastowego zerwania relacji z kimkolwiek? Miałeś tylko stwierdzić niezgodność i coś z tym zrobić, a Ty zacząłeś swoje umizgi w moim kierunku. Wybacz, ale gustuję w płci pięknej, a nie takich odrażających istotach jak Ty.

Szczam na Wasz spokój! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryz, ja daję tylko jedno ostrzeżenie. Zacznij stosować bardziej cenzuralne słowa.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakieś niespełnione fantazje czy też może trauma z dzieciństwa nasuwa szanownemu taki myśli na język ale tak, obecnie mam prawo jako Prezydent Muratyki mieć szanownego w piździe i każdą jego zachciankę. Jak kolegę tak bardzo ego zabolało to może szanowny jegomość dalej iść płakać o to do innych ale nie wiem czy nawet oni będą chcieli wysłuchiwać szlochania pod swoimi drzwiami. 

Zaktualizowanie danych w umowach teoretycznie nie stanowiło by problemu ale warto zaznaczyć że to kolego zaczął ten niefortunny ciąg wydarzeń rzucając jakieś niepodstawne i wyimaginowane oskarżenia w moją stronę jakobym posiadał obywatelstwo Czesnoradu a opuścił się jakiejś zbrodni wobec Federacji Nordackiej.

2 godziny temu, Hieronim Bryz napisał:

Zawartość pudełka mnie nie interesuje. Ważne jest to, co jest na pudełku napisane i jak @Włodzimierz Molotinreklamuje swój kraik na terytorium FN. Zresztą, Szanowny Prezydent @Albert Fryderyk de Espadajest też obywatelem tego tworu Pana Włodzia, więc...O czym My tu w ogóle mówimy? To jest tylko partnerska umowa między Wami, której nie powinno być w ogóle w Dzienniku Ustaw z chwilą opuszczenia ZKRR z Federacji Nordackiej... Podpiszcie sobie prywatną umowę między sobą, a nie jako umowę międzynarodową... Zresztą, już to zrobiliście, bo Szanowny jest Obywatelem ZKRR. Gdzie jeszcze jest Pan, Panie @Albert Fryderyk de Espadaobywatelem oprócz Muratyki w FN?

 

1 godzinę temu, Hieronim Bryz napisał:

Nie wiem o jakiej przyjaźni Szanowny do mnie tu przemawia, ale @Włodzimierz Molotinpostąpił niefair względem Federancji Nordackiej. Mnie interesują wspólne interesy pomiędzy Muratyką, a Czesnoradem, który wchodzi w skład ZKRR. Z tego, co wiem, leżą one głęboko zakopane w Archiwum Nordackim.

 

Ustanowiliście patologiczny związek, gdzie jedna ze stron rezygnuje z bycia w FN i jednocześnie przyłazi się wysrać w FN i Wy udajecie, że nic się nie stało... Nie tylko w tym zakresie, Szanowny udaje, że nic się nie stało. A co mają moje poczynania względem tego co @Włodzimierz Molotinodwala? Ja reklamuje jakiś inny v-kraj czy dbam o dobro Federacji Nordackiej? Chcesz szukać na mnie haków i mnie zabić? To się nie krępuj! 

 

Tak posiadam obywatelstwo Czesnoradu i co z tego. Ja wiem że w głowie kogoś tak zapartego i pozbawionego krzty kultury gdy ktoś ośmieli się nie zgodzić lub zaprotestować przeciw słowom szanownego pana.

Tak samo dalej nie wiem co takiego miałby zrobić @Włodzimierz Molotin i chyba się odpowiedzi nie doczekamy skoro kolega postanowił teraz.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Tak samo dalej nie wiem co takiego miałby zrobić @Włodzimierz Molotin i chyba się odpowiedzi nie doczekamy skoro kolega postanowił teraz.

Powinien zainicjować przybycie z innego kraju tutaj jako delegatura zagraniczna. Wlazł jak do chlewu obniżając rangę FN i nie dość, że poniżył FN, to jeszcze zareklamował swój v-kraj. Sam żeś wspomniał, że jesteś ze wsi, to idź się prowadź z kaczkami.

5 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Nie wiem czy to jakieś niespełnione fantazje czy też może trauma z dzieciństwa nasuwa szanownemu taki myśli na język ale tak, obecnie mam prawo jako Prezydent Muratyki mieć szanownego w piździe i każdą jego zachciankę. Jak kolegę tak bardzo ego zabolało to może szanowny jegomość dalej iść płakać o to do innych ale nie wiem czy nawet oni będą chcieli wysłuchiwać szlochania pod swoimi drzwiami. 

 

Ja bym z takim bucem w ogóle nie współpracował, dlatego miałem w nosie, czy Pan coś zrobi z tym fantem, czy nie. Wyszło na Pańskie - już trzeci raz. Mamy 3:0 dla Pana. Nawet nie wiesz jak mi jest z tego tytułu miło. Pozostawię Szanownego w tym stanie samouwielbienia. Dyskredytować to możesz zacząć siebie, bo mnie zwisa i powiewa, co buce i inne melepety mamrotają pod nosem czy też w kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Powinien zainicjować przybycie z innego kraju tutaj jako delegatura zagraniczna. Wlazł jak do chlewu obniżając rangę FN i nie dość, że poniżył FN, to jeszcze zareklamował swój v-kraj. Sam żeś wspomniał, że jesteś ze wsi, to idź się prowadź z kaczkami.

To już chyba zwidy albo urojenia bo @Włodzimierz Molotin od czasu ich wyjścia z wspólnego forum jeszcze UN zjawił się tylko przy okazji wieści o ich forum po przenosinach. To raczej kolega sprowokował go do wizyty gdy to nawet nie on to napisał a nasz serdeczny towarzysz z Czesnoradu @Robert Drenin, a @Włodzimierz Molotin odezwał się dopiero przy okazji jak szanowny pan rozpoczął swój wywód o ich powrocie do FN gdzie raptem kilka dni temu sobie poszli żyć na swoim i raczej dało się zrozumieć po jednym słowie że zdania nie zmienią. Nie jesteśmy Rzeszą Niemiecką że siłą przyłączamy inne kraje do nas jak to kolega już proponował w przypadku Edelweiss, Insulii i Czesnoradu.

Jakby nie widzę w przekazywaniu informacji niczego złego a kolega widzę ma jakiś dziwny fetysz czepiania się każdej osoby jaka z takimi wieściami przychodzi. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Już zacząłeś hamować piętą? 😄 To teraz idź zrób mu loda!

Ja siłą chciałem przyłączać jakieś kraje? Jaką do ku...nędzy? Chyba odśrodkową...To tak...Tu się zgodzę. Przecież nie leciał bym z pałami i karabinami jak Szanowny i świta wokół. Jam jest bardziej kulturalny niżeli się Szanownemu zdaje. Najśmieszniejsze jest to, że zaczęliście wierzyć w swoją własną propagandę na mój temat. 😄 😄

5 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Jakby nie widzę w przekazywaniu informacji niczego złego a kolega widzę ma jakiś dziwny fetysz czepiania się każdej osoby jaka z takimi wieściami przychodzi. 

No to jesteśmy na innym poziomie kulturowym. Kulturom bakterii też jest wszystko jedno gdzie osiadają i ustanawiają osłonkę. Wybitnie się Pan w ten schemat wpisuje. Ojej...chyba słonko zaszło i mikroskop przestał mi działać...

Czuj, czuj, Czuwaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij