• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Debata nad Przyszłością Naszego Kraju - Co dla Ciebie Jest Priorytetem?


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Obywatele i Obywatelki,

Dzisiaj chciałbym otworzyć dyskusję na temat naszej wspólnej przyszłości. Nasz kraj stoi przed wieloma wyzwaniami, a my jako społeczeństwo musimy podjąć trudne decyzje. Chcę usłyszeć Wasze opinie i pomysły na to, jak powinniśmy kształtować naszą przyszłość.

Które kwestie uważacie za priorytetowe w naszym kraju? Czy to ekonomia, edukacja, opieka zdrowotna, czy może środowisko naturalne? A może służby porządkowe, kwestie transportu? Może macie konkretne propozycje lub pomysły na rozwiązanie konkretnych problemów?

Dyskusja jest kluczowym elementem naszego demokratycznego procesu, dlatego też zachęcam do aktywnego udziału i wyrażania swoich opinii.

 

Z poważaniem,

Barack Omamba

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

A skąd się Pan wziął w ogóle?

Dotarłem do Federacji Nordackiej dzięki mediom. Moja historia zaczęła się w moim rodzinnym kraju, gdzie prowadziłem małą gazetę lokalną. Zawsze byłem zafascynowany różnorodnością kultur i państw, więc zdecydowałem się poświęcić swoje życie na eksplorowanie świata.

 

3 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

 I o jakim kraju raczy Szanowny mawiać?

Rzecz jasna o całej Federacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Strasznie kluczy, Szanowny. Nie jest Szanowny obywatelem żadnego z krajów Federacji Nordaty, a wypowiada się Szanowny o jakimś, cytuję "Naszym kraju"... Ponadto, te opinie dla kogo Szanowny zbiera? Bo wyskoczył Szanowny z jakiegoś samolotu, spadochron na szczęście czy tam nieszczęście się otworzył, no i drepta sobie Szanowny po tej ziemi. Zatem, co to za rodzinny kraik był? Może znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

Strasznie kluczy, Szanowny. Nie jest Szanowny obywatelem żadnego z krajów Federacji Nordaty, a wypowiada się Szanowny o jakimś, cytuję "Naszym kraju"... Ponadto, te opinie dla kogo Szanowny zbiera? Bo wyskoczył Szanowny z jakiegoś samolotu, spadochron na szczęście czy tam nieszczęście się otworzył, no i drepta sobie Szanowny po tej ziemi. Zatem, co to za rodzinny kraik był? Może znam.

Moje pochodzenie niech pozostanie zagadką, zgodnie z wątkiem tajemniczości, który poruszyłem uprzednio w innym miejscu. O obywatelstwo starać się będę - jednakże podejście do kraju, do którego chcę przynależeć, wyznaczam za cel szczególny. Na pewno pokażę się jeszcze jak już otrzymam przynależność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Jako, że z natury nie lubię się spowiadać jakimś istotom niewiadomo skąd, to nawet jak ubierzesz sutannę, komżę, jakieś stuły i ornaty, to i tak do twego konfesjonału nie podejdę. Prędzej psa poślę, by oznaczył teren. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hieronim Bryz napisał:

Jako, że z natury nie lubię się spowiadać jakimś istotom niewiadomo skąd, to nawet jak ubierzesz sutannę, komżę, jakieś stuły i ornaty, to i tak do twego konfesjonału nie podejdę. Prędzej psa poślę, by oznaczył teren. 😉

Szczęść Boże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hieronim Bryz napisał:

Jako, że z natury nie lubię się spowiadać jakimś istotom niewiadomo skąd, to nawet jak ubierzesz sutannę, komżę, jakieś stuły i ornaty, to i tak do twego konfesjonału nie podejdę. Prędzej psa poślę, by oznaczył teren. 😉

Rozumiem, że spowiadanie się może być wyjątkowo osobistym i prywatnym doświadczeniem. Każdy ma prawo do swoich przekonań i wyborów w tej kwestii. Jednak, choć sam nie jestem osobą, która regularnie korzysta z konfesjonału, to wierzę, że otwarcie na rozmowę i refleksję może pomóc w naszym rozwoju duchowym i osobistym.

Może nie będę zachęcać Cię Szanowny do ubierania sutanny czy ornatów, ale chętnie bym wysłuchał Twoich myśli i przemyśleń na temat duchowości i życia. To zawsze wartościowe doświadczenie, dzięki któremu możemy wzajemnie się wspierać i rozwijać, niezależnie od naszych indywidualnych przekonań. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
3 minuty temu, Barack Omamba napisał:

Jednak, choć sam nie jestem osobą, która regularnie korzysta z konfesjonału, to wierzę, że otwarcie na rozmowę i refleksję może pomóc w naszym rozwoju duchowym i osobistym.

Jak coś Ciebie trapi, to Pan Minister @Henryk Ziemiański zaprowadzi Szanownego do pokoju zwierzeń i będziecie sobie oglądać różnego rodzaju zwierzaczki. Jest z niego rozmówca pierwszej klasy. Lepszego w mikroświecie nie znajdziecie! Także, nie lękajcie się i za ręce weźcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hieronim Bryz napisał:

Jak coś Ciebie trapi, to Pan Minister @Henryk Ziemiański zaprowadzi Szanownego do pokoju zwierzeń i będziecie sobie oglądać różnego rodzaju zwierzaczki. Jest z niego rozmówca pierwszej klasy. Lepszego w mikroświecie nie znajdziecie! Także, nie lękajcie się i za ręce weźcie się!

Panie Hieronimie,

Dziękuję za zaproszenie do pokoju zwierzeń, ale chciałbym zaznaczyć, że preferuję zachowanie pewnego dystansu. Jestem wdzięczny za Pana ofertę wsparcia, ale w razie potrzeby skorzystam z niej w bardziej oficjalny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dyskusja na temat mikroświata jest fascynująca, ale wracając do naszej aktualnej debaty, chciałbym usłyszeć opinie na temat tego, co dla Państwa jest priorytetem. Proszę uwzględnić, co jest przyszłościowe, co ma prawo zadziałać - a "nóż widelec" nowe idee pojawią się w mgnieniu oka. To ważna kwestia, która dotyczy nas wszystkich, i chciałbym poznać różne punkty widzenia w tej sprawie. Jakie mamy myśli na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Nie wiem, o jakim "My" Szanowny raczy ględzić, ale nie sądzę, aby ktoś przed Szanownym się otwierał czy też rozszerzał. Sprawiasz Pan wrażenie, z całym szacunkiem, nawiedzonego.

Klamka mnie zawsze nie zawodzi, gdy wchodzę do pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hieronim Bryz napisał:

Nie wiem, o jakim "My" Szanowny raczy ględzić, ale nie sądzę, aby ktoś przed Szanownym się otwierał czy też rozszerzał. Sprawiasz Pan wrażenie, z całym szacunkiem, nawiedzonego.

Klamka mnie zawsze nie zawodzi, gdy wchodzę do pokoju.

Rozumiem Pana stanowisko. Czekamy na opinie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priorytetową kwestią w naszym państwie jest na pewno utrzymanie stabilności i bezpieczeństwa wewnętrznego. Nie możemy dopuścić, żeby w tak początkowej fazie rozwoju II Federacji Nordackiej, kraj rozpadł się pod wpływem personalnych sprzeczek, afer, sporów między prowincjami/partiami/grupami interesów. Musimy zachować jedność, dopóki nie wykształcimy solidnych fundamentów naszej państwowości, których nie zachwieją jednorazowe incydenty.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Benjamin Romanow napisał:

Czyli chce Pan zostać częścią społeczeństwa nordackiego, jednak nie chce Pan zaufać temu społeczeństwu i ujawnić z jakiego kraju przyszedł?

 

Rozumiem obawy, ale ważne jest zrozumienie, że nie wszystko można ujawnić w sposób otwarty. W społeczeństwie nordackim istnieją procesy i procedury, które pozwalają na zachowanie pewnej prywatności, a jednocześnie uczestniczenie w życiu społecznym (przynajmniej tak słyszałem). Dlatego, choć mogę być częścią społeczeństwa nordackiego (i będę starać się o obywatelstwo), niekoniecznie muszę ujawniać swoje pochodzenie.

 

2 minuty temu, Leonid Repulijski napisał:

Priorytetową kwestią w naszym państwie jest na pewno utrzymanie stabilności i bezpieczeństwa wewnętrznego. Nie możemy dopuścić, żeby w tak początkowej fazie rozwoju II Federacji Nordackiej, kraj rozpadł się pod wpływem personalnych sprzeczek, afer, sporów między prowincjami/partiami/grupami interesów. Musimy zachować jedność, dopóki nie wykształcimy solidnych fundamentów naszej państwowości, których nie zachwieją jednorazowe incydenty.

Zgadzam się z Panem Ministrem co do ważności utrzymania stabilności i bezpieczeństwa wewnętrznego w II Federacji Nordackiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Barack Omamba napisał:

Proszę Państwa, proszę uwzględnić że jestem początkującym mikronautą.  Nie uczestniczyłem w mikronacjach, jednakże mam szczerą nadzieję na dołączenie do tej społeczności.

Panie Omamba... Mówił Pan, że pochodzi Pan z nieznanego kraju. Ale teraz mówicie, że jesteście nowym mikronautą. Czy jest taka możliwość, że wywodzicie się z innego wirtualnego państwa, które niekoniecznie jest forumnacją?

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
27 minut temu, Leonid Repulijski napisał:

Priorytetową kwestią w naszym państwie jest na pewno utrzymanie stabilności i bezpieczeństwa wewnętrznego. Nie możemy dopuścić, żeby w tak początkowej fazie rozwoju II Federacji Nordackiej, kraj rozpadł się pod wpływem personalnych sprzeczek, afer, sporów między prowincjami/partiami/grupami interesów. Musimy zachować jedność, dopóki nie wykształcimy solidnych fundamentów naszej państwowości, których nie zachwieją jednorazowe incydenty.

Przypominam Panu @Leonid Repulijski, że jest Pan Ministrem Sprawiedliwości Federacji Nordackiej i spowiada się Wać osobie, która nie ma obywatelstwa żadnego z państw wchodzących w skład Federacji Nordackiej. Nie złożył nawet wniosku o nie. Jest to wybitnie niewiarygodna jednostka. On tu przeprowadza wywiad dla kogoś bądź próbuje kogoś upokorzyć, upodlić. Mam swoje typy. Dysponuje on specyficznym układaniem słów w zdania. Są dwie jednostki w mikroświecie, które potrafią tak pisać jak on.

Chce grać zakrytymi kartami, to niech gra, ale nie pokazujcie mu swoich kart, skoro nie należy do Federacji Nordackiej. Ta jednostka jest wysoce nieszczera, cwana i przebiegła.

Edytowane przez Hieronim Bryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leonid Repulijski napisał:

Panie Omamba... Mówił Pan, że pochodzi Pan z nieznanego kraju. Ale teraz mówicie, że jesteście nowym mikronautą. Czy jest taka możliwość, że wywodzicie się z innego wirtualnego państwa, które niekoniecznie jest forumnacją?

Może ja wyjaśnię... Pana Omambę sprowadziłem do nas ja. Dowiedział się on o naszym kraju przypadkiem podczas naszego spotkania w nieistniejącym realu. Zaintrygowało go to i zdecydował się do nas dołączyć. Z racji tego, że jest początkujący nie wie jak reagować na niektóre informacje. Nie umie też jeszcze rozróżniać kontekstu (czy real, czy mikronacje) kiedy pytamy np. o jego pochodzenie.

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Waksman napisał:

ana Omambę sprowadziłem do nas ja.

To wiele wyjaśnia, Towarzyszu Waksman. No cóż, niestety tajemniczość Pana Omamby doprowadziła do wylewu wyrazów nieufności ze strony mirkonautów.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
7 minut temu, Waksman napisał:

Może ja wyjaśnię... Pana Omambę sprowadziłem do nas ja. Dowiedział się on o naszym kraju przypadkiem podczas naszego spotkania w nieistniejącym realu. Zaintrygowało go to i zdecydował się do nas dołączyć. Z racji tego, że jest początkujący nie wie jak reagować na niektóre informacje. Nie umie też jeszcze rozróżniać kontekstu (czy real, czy mikronacje) kiedy pytamy np. o jego pochodzenie.

To niech idzie na szkolenie do Ciebie. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hieronim Bryz napisał:

To niech idzie na szkolenie do Ciebie. 😄 

Cały czas jest na szkoleniu 😛

Nic jednak nie nauczy go szybciej niż praktyka, dlatego jest tu z nami i rozmawia. Jedyne o co mogę Was prosić to o ulgę dla naszego nowego kolegi 😄

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 minuty temu, Waksman napisał:

Nic jednak nie nauczy go szybciej niż praktyka, dlatego jest tu z nami i rozmawia. Jedyne o co mogę Was prosić to o ulgę dla naszego nowego kolegi 😄

Mam mu ulżyć? Chyba kpisz. 😄 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij