• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Debata o policji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    2 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

    Ale konta klony trzeba zgłaszać do NKI przecież... Gorzej jak ktoś uzna kogoś botem bądź klonem kogoś, to już się zaczyna inna para kaloszy... 😛 

    Trzeba, owszem. Wyjątkiem są jednak sytuacje, w których ktoś chce utworzyć drugie konto do innych celów. Oczywiście wszystko to ma być regulowane ustawą żeby nie było nadużyć, no ale no - to jest temat na osobną dyskusję, nie odchodźmy znowu na 100 kilometrów od tematu 😂

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Hieronim Bryz
    4 godziny temu, Waksman napisał:

    Oczywiście wszystko to ma być regulowane ustawą żeby nie było nadużyć, no ale no - to jest temat na osobną dyskusję, nie odchodźmy znowu na 100 kilometrów od tematu 😂

    Odchodzenie w dygresje przy rozmowie z Tobą jest wręcz zalecane. Jak czytam mój ulubiony frazes z twej klawy puszczony, że wszystko ma być regulowane ustawą, to trzeba uciekać do Pani Irenki po wspomaganie.

    Słyszała to Pani, Pani Irenko? Ilość i grubość ścierek będzie ściśle określona przez prawo. Smuga na stole pozostawiona, to służby się dopieprzą i lokal zamkną, bo w ustawie będzie mowa, że w przypadku zostawienia smugi na stole niżeli na oknie, lokal winien być zamknięty w przeciągu 48 godzin, a jak nie ma przeciągu, to należy go zrobić poprzez otwarcie okien na oścież niżeli uchylnie, bo za uchylnie czy też uchylanie się grozi kara do 3 lat pozbawienia lokalu w granicach miasta, w którym czyn zabroniony został popełniony.

    -Eh, Panie Hieronimie, jak upasć, to na ryj, bo tak przynajmniej nie poznadzą, że Pan to Pan. Trzymajmy się razem, a będzie dobrze!

    -Dużo zdrówka, Pani Irenko!   

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

    No ale my tak wybiegamy do przodu z tą policją, a sądu jeszcze nie ma, chociaż Konstytucja przewiduje istnienie dwóch: Najwyższego Sądu Federalnego i Sądu Powszechnego. Trochę się minister Ziemiański wyrwał przed szereg z tą policją, bo tu najpierw trzeba kodeksy pisać i sędziów powoływać, a nie z pałką latać po ulicach. Nie wiem, czy rząd ma jakiś plan działań, czy każdy minister robi co mu przyjdzie do głowy. Czas pokaże, panie Hieronomie. 😄

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Hieronim Bryz
    6 godzin temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

    No ale my tak wybiegamy do przodu z tą policją, a sądu jeszcze nie ma, chociaż Konstytucja przewiduje istnienie dwóch: Najwyższego Sądu Federalnego i Sądu Powszechnego.

    Nie no, na forum są dwa działy postawione dla Sądów. Nie znam zakresu prac tych sądów, bo boję się czytać tej Konstytucji, skoro zakłada wysranie z organizmu, a sfery pojawienia się w tym organizmie już nie, ale zakładam, że jeden jest dla mężczyzn, a drugi dla kobiet. 😄 😄 Ja bym je tylko udekorował odpowiednimi symbolami. 😀

    Ja w ogóle mam wrażenie, że pewna brać nordacka z pałami by latała na wierzchu. Normalnie same zboczeńce. I jak tu się nie zgorszyć? 😂 Ekshibicjonizm na całego. Goło i wesoło. 😄 😄 Dobrze, że mam przyboczną Irenkę, bo bez niej to już dawno bym rzucał ku i chu... 😄 😄 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego

    Ja byłem zwolennikiem jednego wszechmogącego sądu... Dalej nie wiem po co nam 2 różne organy, kiedy w obydwu zasiada 0 osób.

     podpis: Leonid Repulijski
    Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

    Klon należący do@Kamiljan de Harlin

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij