• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Partia Demokratyczna


Waksman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Koalicję Konserwatywną oczywiście.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Waksman napisał:

@Albert Fryderyk de Espada informuję, że rezygnuję z członkostwa w Partii Demokratycznej.

Dla informacji - odwołuję, nie rezygnuję z członkostwa w PD.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a już raczki zacierałem na jednowładztwo nad partią. No ale co się odwlecze to nie uciecze.

Tymczasem wracam do rozmowy, czy chcemy zachować rozmowy nad przyszłością partii dla siebie czy też nie przeszkadza nam upublicznianie ich. 
Jeżeli to będziemy mieli już ustalone poruszymy kwestię kadencyjności urzędu jaki obejmują czyli przewodniczącego partii.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Jestem za publicznymi obradami podczas I Zjazdu Partii. 

Popieram także kadencyjność Przewodniczącego Partii. Rozważyłbym ponadto demokratyczny wybór kandydata Partii Demokratycznej w wyborach prezydenckich - czasem pewnie będzie tylko jeden kandydat, ale może czasem będziemy bawić się w prawybory. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

To co, będziemy robić ten Zjazd? Rozumiem niską motywację do działalności politycznej, bo przekonywanie ludzi ma średni sens, skoro przeciwnicy są w stanie w razie potrzeby ściągnąć kolejne słupy wyborcze. Może jednak pomimo tego warto napisać demokratyczny program z myślą o realizacji w dalszej przyszłości i w bardziej sprzyjających okolicznościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

To co, będziemy robić ten Zjazd? Rozumiem niską motywację do działalności politycznej, bo przekonywanie ludzi ma średni sens, skoro przeciwnicy są w stanie w razie potrzeby ściągnąć kolejne słupy wyborcze. Może jednak pomimo tego warto napisać demokratyczny program z myślą o realizacji w dalszej przyszłości i w bardziej sprzyjających okolicznościach?

Zdecydowanie. Rządzącym te słupy wyborcze typu Operary i inne Piechoty kiedyś się skończą, więc tak - należałoby się spotkać i obgadać plan. Mam też nadzieję, że za nas Kongres jedną uchwałę czy ustawę będzie procesował szybciej niż miesiąc, bo przy takim tempie jak teraz dobrze będzie jak dwa takie akty uchwalimy 😂. To po prostu trzeba zmienić!

  • Haha 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pozostaje takie - umawiamy konkretny termin spotkania czy spotykamy się spontanicznie w którymś mieście w pewien dzień, i zamykamy Zjazd dopiero jak coś ustalimy? 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Waksman napisał:

Pytanie pozostaje takie - umawiamy konkretny termin spotkania czy spotykamy się spontanicznie w którymś mieście w pewien dzień, i zamykamy Zjazd dopiero jak coś ustalimy? 😄

Nie ma chyba sensu, najwygodniej j dla wszystkich będzie dyskutować na bieżąco. No ale tak "zjazd" wypadałoby zamknąć dopiero gdy ustalimy coś więcej.

 

W zasadzie możemy zacząć od dość prostej kwestii jaką trzeba rozwiązać, kadencyjność stołka przewodniczącego. 
Jak dla mnie spokojnie można wyznaczyć jakiś kilku miesięczny okres takiej kadencji. Tylko trzeba pomyśleć ile żeby się nie okazało ze przewodniczący zmienia się wraz z nowymi wyborami do Kongresu.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden nam wypadł, teoretycznie zostało nas trzech, praktycznie dwóch, bo @Piotr Romanow zapewne nie zamierza z nami aktywnie, jeśli w ogóle, działać. Z racji ograniczonego składu osobowego partii ja proponuję na tą chwilę zostawić dożywotną kadencję przewodniczącego. Jeśli ten zrezygnuje to wtedy wybierze się następnego.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Waksmanie,
Jeżeli ktoś pyta mnie o zdanie to w takim razie odpowiem. Nie chcę tutaj żadnych wojen, awantur, czy też płakania jaki jestem zły czy też niedobry co ludzie na naszym wspaniałym kontynencie bardzo lubią mówić. Szczególnie o tych, którzy mają inne zdanie. Wpuściliście tu Zanika, który swój, a także całej Nordaty poziom postawił jako wyprzedzanie się w tym, kto rzuci więcej "kurew". Nie jestem święty, wiem, ale czy to jest miejsce, w którym chciałbym działać? Miejsce, w którym ludzie zaczęli rzucać obkami, bo dopiero gdy Szanownemu dostało się po uszach zaczął działać w kwestii Zanika? 
Wybaczcie, ale jednak stawiam na poziom tej "zabawy" jaką jest Pollin i nie mam ochoty, ani też chęci bawić się w kotka i myszkę, czy też popierać albo nie popierać cudzych norm, które moim zdaniem są jakby to delikatnie ująć denne. 

Proszę się na mnie nie obrażać, ale poziom Federacji został pokazany, gdy właśnie Pan Zanik tutaj szalał i wszystkich wyzywał, a później gdy dopiero dotknął Pana nagle zaczęto działać przeciwko tej "nowoczesnej kulturze".

Z wyrazami szacunku,
Piotr Romanow - przyjaciel Waksmana. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2023 o 13:49, Piotr Romanow napisał:

Szanowny Panie Waksmanie,
Jeżeli ktoś pyta mnie o zdanie to w takim razie odpowiem. Nie chcę tutaj żadnych wojen, awantur, czy też płakania jaki jestem zły czy też niedobry co ludzie na naszym wspaniałym kontynencie bardzo lubią mówić. Szczególnie o tych, którzy mają inne zdanie. Wpuściliście tu Zanika, który swój, a także całej Nordaty poziom postawił jako wyprzedzanie się w tym, kto rzuci więcej "kurew". Nie jestem święty, wiem, ale czy to jest miejsce, w którym chciałbym działać? Miejsce, w którym ludzie zaczęli rzucać obkami, bo dopiero gdy Szanownemu dostało się po uszach zaczął działać w kwestii Zanika? 
Wybaczcie, ale jednak stawiam na poziom tej "zabawy" jaką jest Pollin i nie mam ochoty, ani też chęci bawić się w kotka i myszkę, czy też popierać albo nie popierać cudzych norm, które moim zdaniem są jakby to delikatnie ująć denne. 

Proszę się na mnie nie obrażać, ale poziom Federacji został pokazany, gdy właśnie Pan Zanik tutaj szalał i wszystkich wyzywał, a później gdy dopiero dotknął Pana nagle zaczęto działać przeciwko tej "nowoczesnej kulturze".

Z wyrazami szacunku,
Piotr Romanow - przyjaciel Waksmana. 

Nie będę się rozpisywał nad fałszywkami, które rozpuszcza na mnie teraz wielce obruszony Andrzej P.O., bo to nie jest miejsce do takich rozmów. Potrzebujemy od ciebie jasnej deklaracji - działasz w Partii Demokratycznej, czy nie?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Waksman napisał:

Nie będę się rozpisywał nad fałszywkami, które rozpuszcza na mnie teraz wielce obruszony Andrzej P.O., bo to nie jest miejsce do takich rozmów. Potrzebujemy od ciebie jasnej deklaracji - działasz w Partii Demokratycznej, czy nie?

Nie

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Piotr Romanow napisał:

Nie

No i ślicznie, to o mi chodziło, kłaniam się nisko.

@Albert Fryderyk de Espada tym bardziej jestem za tym, żeby urząd Przewodniczącego uczynić niekadencyjnym.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Hmmm kolejne dożywotnie stanowisko jakie miałoby mi przypaść?

No co zrobisz, ktoś musi 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
13 minut temu, Femme Mystere napisał:

Szanowni Państwo, byłabym niezmiernie szczęśliwa, gdybym mogła wzmocnić szeregi partii moją skromną osobą.

Mi jest niezmiernie miło, w imieniu Pana Przewodniczącego Espady, powitać Panią w szeregach Partii Demokratycznej! 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij