• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Hawiland a Forum UN


Gość Roman Octopic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Roman Octopic

Hawiland zostaje na forum UN? Bo narazie chyba tak, ale Waksman pytał się wcześniej żeby państwa które będą chciały odejść, to żeby informowały, a my to nie wiem, niby narazie nie odchodzimy bo nam się dobrze mieszka u Federacji, ale co w przyszłości? Mamy oferte od Sheldona (nie wiem czy dobrze pisze, sorka), więc podyskutujmy. Nie wiem jak wam, ale mi nie podoba się że będziemy na samym dole, więc ja bym proponował tak: współdzielić forum z FN do przynajmniej stycznia 2024, a później zdecydujemy. Zgoda? Ja jestem za

 

Edit: nie przeprowadziliśmy jeszcze referendum, ale trzeba podjąć przedwczesną decyzje

Edytowane przez Roman Octopic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest proste - dołączcie do Federacji Nordackiej. Serio zaoszczędzi wam to wielu problemów.

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roman Octopic napisał:

Hawiland zostaje na forum UN? Bo narazie chyba tak, ale Waksman pytał się wcześniej żeby państwa które będą chciały odejść, to żeby informowały, a my to nie wiem, niby narazie nie odchodzimy bo nam się dobrze mieszka u Federacji, ale co w przyszłości? Mamy oferte od Sheldona (nie wiem czy dobrze pisze, sorka), więc podyskutujmy. Nie wiem jak wam, ale mi nie podoba się że będziemy na samym dole, więc ja bym proponował tak: współdzielić forum z FN do przynajmniej stycznia 2024, a później zdecydujemy. Zgoda? Ja jestem za

 

Edit: nie przeprowadziliśmy jeszcze referendum, ale trzeba podjąć przedwczesną decyzje

Ja jakbyśmy mieli nie dołączyć, to bez przesady że tak krótko, na samym dole forum nie jest tak źle, jakośbyśmy przetrwali xD ale referendum o wszystkim zdecyduje, a do tej pory mamy remisy w przedwczesnych nieoficjalnych sondażach, więc jak będzie remis w referendum, to nie wiem XD

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Roman Octopic napisał:

Nie wiem jak wam, ale mi nie podoba się że będziemy na samym dole

Na samym dole? Trochę to Czesnoradczycy podkoloryzowali, to będzie prawdopodobnie drugi dział od góry, nawet scrollować nie będzie trzeba XD

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja to widziałem jako kategorię „PROWINCJE I PAŃSTWA STOWARZYSZONE” czy coś takiego, a znając klasyczne układy forów to pewnie to będzie jeden z niższych działów, no ale na pewno nie najniższy.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
1 minutę temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Na samym dole? Trochę to Czesnoradczycy podkoloryzowali, to będzie prawdopodobnie drugi dział od góry, nawet scrollować nie będzie trzeba XD

a to przepraszam, sugerowałem się Czesnoradem, to jednak nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij