Jump to content
×
×
 • Create New...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Leaderboard

 1. Waksman

  Waksman

  Main Admin


  • Points

   2

  • Posts

   3,467


 2. Sheldon Anszlus Lovelace

  • Points

   2

  • Posts

   76


 3. Albert Fryderyk de Espada

  Albert Fryderyk de Espada

  Federation Citizen


  • Points

   1

  • Posts

   2,077


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/05/2023 in all areas

 1. Szanowni Państwo, Chciałbym z całego serca wyrazić moją głęboką wdzięczność za Wasze wsparcie i oddane głosy w kategorii Osobowość Roku. To dla mnie niezwykła przyjemność i zaszczyt, zdając sobie sprawę, że istnieje wielu innych, równie godnych kandydatów. Wasze zaufanie i uznanie są dla mnie niezwykle cenne. Równocześnie chciałbym podziękować również wszystkim tym, którzy oddali swoje głosy w kategorii Głowa Państwa. Pomimo, że nie udało się w tym przypadku, to doceniam Wasze zaangażowanie i wsparcie. Niezmiernie trudno jest wygrać wśród tak wielu niesamowitych osobowości. Wszyscy zasługują na uznanie za swoje osiągnięcia i wkład w społeczeństwo. Dlatego tym bardziej doceniam każdy oddany na mnie głos, który uznaje mnie za odpowiedniego kandydata. Dziękuję Wam wszystkim za Wasze zaufanie oraz wsparcie i za to, że pozwoliliście mi znaleźć się na tej wspaniałej gali. Wasza Najwspanialsza Osobowość Roku 2023 Sheldon Anszlus Lovelace Niech Matka Prokrastynacja będzie z wami.
  2 points
 2. Medal pewnie ten same co ostatnio, nie trzeba było nawet nic przerabiać. Moja flagowa kategoria pewnie jeszcze długo zostanie na moją wyłączność.
  1 point
 3. "Jak to mówią - nadeiszła wiekopomna chwiła! Oto za chwilę ogłosimy Osobowość Roku 2023! Zapnijcie pasy, bo będzie ostro! Osoba ta odznaczyła się nieprzeciętnością i opanowaniem. Pojawiła się znikąd i utworzyła dla Nordaty cały system informatyczny oraz uratowała Czesnorad od bezforumowia, i nie tylko! Wielkie brawa dla @Sheldon Anszlus Lovelace, który zostaje OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2023!" "Szanowni państwo! Cieszę się, że mogłem poprowadzić dla państwa tegoroczną edycję Yobli. Pamiętajcie, że do następnej gali został już tylko rok! Do zobaczenia ponownie!"
  1 point
 4. "I MYK, pyk, cyk. Tak, słowo MYK nie jest tu napisane tak przypadkowo. Wybitny polityk, twórca swojego czasu nowej jakości na Pollinie. Dlaczego swojego czasu? No jak to dlaczego - teraz mamy Edelweiss! Twórca Międzynarodowego Banku Pollinu, systemu STEMPEL oraz Nowin, i nie tylko. Jest się co cieszyć, bo ta właśnie osoba jako pierwsza wygrywa, oprócz medalu, wywiad w Radiu Mikronacje, który przeprowadzi sama @Anastasia Windsachen! Szanowni państwo, proszę o gorące brawa! Głową Państwa Roku 2023 zostaje @Helwetyk Romański!"
  1 point