• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Tadeusz I Wielki

Obywatel Federacji
 • Postów

  725
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Tadeusz I Wielki w dniu 23 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają Tadeusz I Wielki punkty reputacji!

O Tadeusz I Wielki

 • Urodziny 07.06.2022

Informacje personalne

 • Zaimki
  on/jego

Ostatnie wizyty

1 685 wyświetleń profilu

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

99886723298755545.png

Król Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Osiągnięcia Tadeusz I Wielki

Mentor

Mentor (12/17)

 • Maszynka do pisania
 • Popularny
 • Roczek
 • Miesiąc później...
 • Przetrwać tydzień

Najnowsze odznaki

216

Reputacja

 1. Mont Trans rozpoczął dzisiaj pierwszą dostawę: z Kopalni w Kruczej Skale (Bornfost), do siedziby Mont Nordata, w Zwierzogrodzie (Muratyka). Jest to jedna z pierwszych dostaw przeprowadzana w nowym systemie gospodarczym, dlatego pragniemy poinformować, iż nie mamy cennika, i jesteśmy otwarci na negocjację cen - jeśli wybierzesz Mont Trans, nie zapomnij o tym aby ustalić z nami cenę, jesteśmy otwarci na każdą propozycję!
 2. Mont Trans to kiriańsko-hawilandzka firma, podlegająca hawilandzkiemu Montowi, oferująca usługi kurierskie (busy, ciężarówki), będąca na rynku od 2022 roku. Mont Trans jest największą spółką zarządzaną przez Mont (oprócz samego w sobie Montu), i na rynku nordackim działa już od pierwszej wersji systemu gospodarczego. Mont Trans oferuje głównie swoje usługi na rynku nordackim, ale również działa na rynku hawilandzkim, gdzie testuje aktualnie Montomaty - automatyczne skrytki pocztowe służące do odbierania przesyłek. W ramach struktury przewidzianej na 2024 rok, Mont zamierza wejść do Bornfostu, jednak nie wiadomo czy pod tą samą nazwą. aktualne logo Mont Trans (2022-)
 3. Achkov, 16 maja 2024 roku Minister Spraw Wewnętrznych Tadeusz Henrykowski, Gmach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Los Alexos, ul. im. Kikora Minister Kultury i Nauki @AleksanderNovak Szanowny Panie, dziękuje za ten list, i jak najszybciej postaram się rozpocząć rozmowy z rządem Westlandzkim, aby ustalić wszystkie szczegóły, jak i również zdecydować jakie działania podejmiemy w końcowym rozrachunku. Jest to sprawa priorytetowa, dlatego po rozmowie z rządem Westlandzkim MSW ogłosi swoje stanowisko. Stale analizujemy tą sytuację. Pozdrawiam, (-) Tadeusz Henrykowski
 4. E-mail od: T. Henrykowski <t.henrykowski@msw.gov.fn> Wysłano: Środa, 15 maja, 2024 21:19 E-mail do: @Waksman <@Waksman@poste.mur> Temat: RE: Wniosek od zatroskanego obywatela Achkov, 15 maja 2024 roku Szanowny Panie, Niestety w ostatnim czasie nie mogłem rozpocząć działań na rzecz realizacji pańskiego wniosku, za co szczerze przepraszam, i informuję iż nie zapomniałem o pana wniosku, i rozpoczynam jego realizację z dniem jutrzejszym. Pozdrawiam, (-) Tadeusz Henrykowski
 5. Lista obywateli II Federacji Nordackiej 1. Alastor Brodzicki (Kiriania) 2. Albert Fryderyk de Espada (Muratyka) 3. Aleksander Novak (Klindonia) 4. Bolesław Kirianóo von Hohenburg (Kiriania) 5. Bolesław Lwie Serce (Kiriania) 6. Henryk Ziemiański (Kiriania, Muratyka) 7. Leonid Repujilski (Komarchia Nordacka, Klindonia) 8. Piotr Jankowski (Kiriania) 9. Piotr Romanow (Muratyka) 10. Tarsycjusz Operar (Kiriania) 11. Tadeusz I Wielki Henrykowski (Kiriania) 12. Dmitrij Ścierkow (Muratyka) 13. Pavel van der Gibson (Komarchia Nordacka) 14. Benjamin Romanow (Komarchia Nordacka) 15. August de la Sparasan (Westland) 16. Kamiljan de Harlin (Westland) 17. Maciej Kiranowski (Kiriania) 18. Oliwier Dymarski (Muratyka) 19. Kaspar Venir Waksman-Dëter (Muratyka) 20. Sheldon Anszlus Lovelace (Komarchia Nordacka)
 6. Teraz Waksman się z tym kryje, i cały mikroświat oprócz najpotężniejszej potęgi Mikroświata (Bastionu Pollin) jest tak naprawdę zarządzany przez jedną osobę - Jego Ekscelencje Waksmana. Tak naprawdę jesteśmy opłacani i Waksman płaci nam 2 nordy za każdy wpis, przepraszam że musiałem to ujawnić ale nie mogłem już dłużej trzymać tego w sobie.... A tak na serio to chyba Szanowne Ekscelencje wypowiadające się w tamtejszym wątku nie wiedzą nawet że Szanowny Jegomość, Najważniejszy Wojownik i Zbawca Nordaty, Pańska Ekscelencja Waksman nie udzielał się niedawno przez dłuższy czas w II FN, więc nie jest powiązany z decyzjami rządu II FN, lub nie odpowiada za same poglądy obywateli II FN.
 7. Co z tego że Waksman nie uczestniczy w dyskusji, ale Waksman jest wśród nas. Waksman jest duchem, który zarządza II Federacją Nordacką, a wszystkie partie polityczne II FN są tak naprawde kontrolowane przez Waksmana. Waksman to my wszyscy.
 8. E-mail od: T. Henrykowski <t.henrykowski@msw.gov.fn> Wysłano: Czwartek, 9 maja, 2024 20:00 E-mail do: @Waksman <@Waksman@poste.mur> Temat: RE: Wniosek od zatroskanego obywatela Achkov, 9 maja 2024 roku Szanowny Panie, Z góry przepraszam za tak długi czas oczekiwania na moją odpowiedź, lecz jak można się spodziewać, miałem parę spraw w nie istniejącym realu do załatwienia. Wracając jednak do tematu: jestem do tego pomysłu, jak i samego wniosku nastawiony pozytywnie, i w najbliższych dniach jak najszybciej rozpocznę działać na rzecz zrealizowania pańskiego wniosku, a w razie pytań może spodziewać się pan mojego kolejnego e-maila. Pozdrawiam, (-) Tadeusz Henrykowski
 9. W dzisiejszym dniu oficjalnie otwarty został salon Montu w Kruczej Skale - będzie to jedyny oficjalny salon autoryzowany przez oddział Mont Morenika. Mont Car SV1 Cena: 200 nordów Pojemność baterii: 75%, jeden ruch zużywa 5% Mont Car SV1 - Gold Pro Version Cena: 275 nordów Pojemność baterii: 82%, jeden ruch zużywa 3% Mont Car SV1 - Sport Edition Cena: 230 nordów Pojemność baterii: 80%, jeden ruch zużywa 8% ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Mont Car XRS Typ samochodu: Elektryczno-paliwowy Cena: 300 nordów Maksymalna pojemność paliwa: 88% Maksymalna pojemność baterii: 80% Spalanie paliwa/baterii na jeden ruch: 4%/3% Od 0km/h do 100km/h: 2.0s Kup już teraz używając Banku Pollinu! ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Mont Car LXES Typ samochodu: Elektryczno-paliwowy Cena: 350 nordów Maksymalna pojemność paliwa: 90% Maksymalna pojemność baterii: 85% Spalanie paliwa/baterii na jeden ruch: 4%/3% Od 0km/h do 100km/h: 1.9s Kup już teraz używając Banku Pollinu! ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Mont Car UltraX Typ samochodu: Elektryczno-paliwowy Cena: 309.99 nordów Maksymalna pojemność paliwa: 91% Maksymalna pojemność baterii: 90% Spalanie paliwa/baterii na jeden ruch: 2%/3% Maksymalne przyśpieszenie: ok. 405km/h Od 0km/h do 100km/h: 1.9s Kup już teraz używając Banku Pollinu! ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Cena: 85 jordów muratyckich/75 koron hawilandzkich Procesor: MNT GMG X400 Karta graficzna: NIVA444 Pamięć Ram: MNT 32GB System: MontOS 1 Maksymalna ilość postów poza miejscem zamieszkania: 13 Kup już teraz używając Banku Pollinu!
 10. Pewnie dlatego że powstał stosunkowo niedawno, i narazie jeszcze nic z nim konkretnego nie robiliśmy (ale będziemy!) Tutaj więcej info jak ktoś chce: https://forum.skarland.eu/viewtopic.php?t=1063
 11. Zmiany: ceny zaaktualizowano zgodnie z walutą Norda dodano nowy model samochodu - Mont Car UltraX zmieniono niektóre rozmiary czcionek
 12. Zmiany: ceny zaaktualizowano zgodnie z walutą Norda dodano nowy model samochodu - Mont Car UltraX
 13. Dzień Dobry Państwu, witamy na piątej konferencji Montu, pierwszej w II Federacji Nordackiej! Dzisiaj zostaną przedstawione wam nasze nowe produkty, ale zacznijmy od czegoś prostego. Przedstawiamy wam: MontNet! MontNet to pionierska usługa internetu światłowodowego zaprezentowana po raz pierwszy w Estii przez oddział Montu w tymże kraju, a dzisiaj pragniemy przedstawić ją całej Nordacie. Jeszcze w tym miesiącu, bo w maju ruszy oficjalna sieci MontNet, która jest już w tej chwili rozmieszczana po całej Kirianii i będzie rozmieszczana w innych prowincjach i krajach, a rutery można kupić już teraz klikając link poniżej! (rutery kupione wcześniej będą dalej działać). Router światłowodowy za 100 Ꞥ Router MontNet Jednakże nie zwalniamy tempa, przedstawiamy wam: MontUltra X! To nasz nowy samochód, z silnikiem elektryczno-spalinowym, który osiąga maksymalne przyśpieszenie 400km/h, a do setki rozpędza się w 1.9s, to nie żart! Od końcówki 2023 roku pracowaliśmy nad tym samochodem, i na ten czas, na tą chwilę i ten moment możemy powiedzieć że jeszcze w tym miesiącu uruchomimy jego masową produkcję, a co się z tym wiąze: już teraz uruchamiamy sprzedaż! Maksymalna pojemność paliwa to 91%, natomiast maksymalna pojemność baterii: 90%! Samochód ten na jeden ruch spalać ma od 2 do 3% baterii lub paliwa, a to dlatego iż użyty został tutaj nowy silnik - MNT120, oraz lepsze bezpieczniki: MNT-CB. System tego samochodu to MNTOS 3.5 - odświeżona wersja dawnego systemu z lepszym UI i zabezpieczeniem. Dodatkowo MNTOS 3.5 zostanie wydany do innych samochodów w ramach aktualizacji! Mont UltraX za 309,99 Ꞥ Samochód Mont UltraX Model Samochodu Mont UltraX Ale to nie wszystko, dzisiaj możemy wam oficjalnie powiedzieć: w ciągu ostatniego tygodnia rozpoczeliśmy pracę nad nowym modelem sztucznej inteligencji, przeznaczonym do samochodów, a być może kiedyś również i do ogólnodostępnego użytku, chociaż narazie w to wątpimy. Pierwszy model sztucznej inteligencji w samochodach zostanie całkowicie zaprezentowany za kilka miesięcy, ponieważ aktualnie jest trenowany. Oddział hawilandzki w raz z pomocą oddziału Skarlandzkiego tworzy sztuczną inteligencję i spodziewamy się jej ukończeniu w ciągu następnych 6-12 miesięcy. To tyle, dziękujemy!
 14. W tym wątku odbędzie się V Konferencja Mont Inc., podczas której zostaną zaprezentowane nowe produkty wchodzące na rynek kontynentu Nordackiego.