• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Tadeusz I Wielki

Obywatel Federacji
 • Postów

  706
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Tadeusz I Wielki w dniu 23 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają Tadeusz I Wielki punkty reputacji!

O Tadeusz I Wielki

 • Urodziny 07.06.2022

Ostatnie wizyty

1 543 wyświetleń profilu

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Osiągnięcia Tadeusz I Wielki

Doświadczony

Doświadczony (11/17)

 • Maszynka do pisania
 • Popularny
 • Roczek
 • Miesiąc później...
 • Przetrwać tydzień

Najnowsze odznaki

201

Reputacja

 1. Dzisiaj o godzinie 21:30 ruszyła usługa "MontNet". Routery zamówione w przedsprzedaży powinny dotrzeć do godziny 22, a internet powinien zacząć działać w okolicach godziny 22:15. Nie wspominaliśmy o tym nigdzie, ale MontNet nie jest inicjatywą która będzie dostępna tylko w Eesti, a również w reszcie Nordaty, jednak aktualnie chcemy skupić się na jednym rynku, aby pomóc młodemu państwu. Przy pomocy MontNetu, tworzony jest aktualnie projekt TX, pod nadzorem głównego oddziału Montu (Hawiland).
 2. Przed chwilą ogłoszony został pierwszy plan światłowodowy, który będzie możliwy do odebrania za darmo! ależ oczywiście:
 3. Dzisiaj o 15 Thomas Leeso - estijski projektant pracujący w Mont Eesti, zaprezentował router światłowodowy MontNetu. Kosztować będzie on 100 nordów, a przedsprzedaż rusza już dzisiaj! Planem naszej firmy jest aktualnie spopularyzowanie internetu światłowodowego na terenie państw post-brodryjskich, głównie Eesti. W tym celu aktualnie będziemy oferować internet za okrągłe 0 nordów, lecz sam router oferować będziemy w okazyjnej cenie 100 nordów. Eesti jest młodym państwem, dlatego musimy wspomóc je technologicznie, nie odpłatnie - mówił rzecznik Mont Eesti, Kirians Leems. Rynek samochodowy nie rozwinie się tak szybko w Eesti, dlatego musimy rozpopularyzować naszą firmę w inny sposób - mówił prezes Mont Eesti, Havid Lor. KUP JUŻ TERAZ: Router światłowodowy za 100 Ꞥ
 4. MontNet to usługa internetu światłowodowego oferowana przez firmę Mont Eesti, która wystartuje 5 lutego 2024 roku. Będzie to prawdopodobnie największa tego typu usługa w Eesti, i jedna z większych w państwach post-brodryjskich. Więcej szczegółów wkrótce. logo tymczasowe MontNetu
 5. Ja ze swojej strony również nie deklaruje sprzeciwu, myślę że Akropol ma teraz duże szanse na zostanie aktywnym państwem na Nordacie, a II FN ma szanse na zdobycie nowego sojusznika, dlatego jestem zdecydowanie Za.
 6. Fabryka Mont KRX to fabryka położona na obrzeżach Kirianopolu, produkująca samochody, telefony, głośniki, i laptopy. Wybudowana została w okolicach września 2022 r., i od tego czasu produkowała wiele produktów na rynek II Federacji Nordackiej, przez to że jest to jedyna fabryka Montu w II FN (oprócz fabryki w Bornfoście). Mont KRX to druga najnowocześniejsza fabryka Montu na kontynencie Nordackim (poza Montowicami), oraz jedna z czołowych fabryk ogólnie na kontynencie i całym mikroświecie.
 7. Kiriański oddział Montu prężnie wznowił pracę nad projektami - w końcu to tutaj w marcu ma odbyć się następna konferencja Montu. Przewiduje się że w Moncie mają zajść największe zmiany podczas tejże konferencji.
 8. OŚWIADCZENIE W dzisiejszym dniu pragnę oznajmić, że od dzisiejszego dnia wszystkie kolejne konferencje Mont Inc. będą odbywały się poza granicami kraju, jakim jest Królestwo Hawilandu. Głównym obszarem działań będzie dalej Hawiland oraz II FN, jednak aktualnie konferencje będziemy prowadzić w tym drugim kraju, ze względu na większą możliwość wyróżnienia się międzynarodowo. Kolejna konferencja prawdopodobnie odbędzie się w siedzibie Mont Kiriania. Z poważaniem, Tadeusz Henrykowski, Prezes Mont Inc.
 9. Dwór Polańskich w Kussovie to dwór należący od pokoleń do jednej z najbogatszych rodzin w Hawilandzie - Polańskich. Są oni znani z inwestycji w tytoń, oraz posiadania dużych udziałów w spółkach produkujących alkohol. Nieopodal tego dworu znajduje się farma, a sam dwór został uznany za jedną z najważniejszych atrakcji historycznych w Hawilandzie, do której nie można jednak wejść, ze względu na stałe zamieszkanie przez Polańskich.
 10. HAWILAND 0-4 NAN DI (szanse 0-9) Była wygrana, no to teraz nasza druga przegrana, dzięki której Nan Di wchodzi na 1 miejsce tabeli, Hawiland w raz z Lumerią natomiast niestety spada - Lumeria na miejsce 2, Hawiland na trzecim. Musimy się teraz faktycznie zastanowić nad tym, jak bardzo musimy teraz zapanować nad taktyką aby nie stracić miejsca na podium. Kolejny mecz: Muratyka - nowy, ale silny gracz. Do boju Hawilandzie!
 11. Ta 2 nazwa mi bardziej pasuje, a co do skrócenia to okej ale dodajmy do tej listy tereny leśne miasto-wsi Toskan i będzie git. Tam występuje dużo fajnych gatunków roślin i zwierząt, więc musimy to zabezpieczyć, a opis gatunków i zwierząt możemy zacząć pisać niedługo.
 12. SKARLAND 0-4 HAWILAND (szanse 0-7) No i po porażce nadeszła dość spodziewana wygrana, do której jednak przygotowaliśmy się solidnie. Od razu w pierwszej połowie (30 minuta) strzeliliśmy pierwszego gola, a w 2 połowie strzeliliśmy 3 kolejne (52', 55', 61'). W 74 minucie nasz piłkarz Johan dostał żółtą kartkę i Samuel Vina z Skarlandu doznał kontuzji. Niestety później również i nas dopadła kontuzja - dokładniej Arniego Emillsona - cenionego piłkarza, który na razie musi przerwać grę w reprezentacji na rzecz leczenia. Następny mecz będzie u nas, z mocnym przeciwnikiem - Nan Di, więc musimy się przygotować bardzo mocno.
 13. Oby wkrótce! Widziałem też Ligę Nordaty, może wkrótce tam zgłoszę jakiś klub 🤫
 14. HAWILAND 1 - 2 OSIEK (szanse 4-8) Pierwsza nasza porażka w tej dywizji, tym razem z nowym, ale bardzo dobrym graczem - Osiekiem. Strzeliliśmy bramke jako pierwsi, jednak w ostatnich 10 minutach sytuacja zmieniła się i Osiek strzelił dwie bramki, przez co przegraliśmy. Następny mecz ze Skarlandem, niby słabą drużyną, ale musimy być przygotowani na wszystko, bowiem wszystko może się zmienić.
 15. W sumie zrozumiałe, czy ktoś ma jeszcze zastrzeżenia do klimatu?