• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Sheldon Anszlus Lovelace

Pracownik NKI
 • Postów

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Sheldon Anszlus Lovelace w dniu 11 Lutego

Użytkownicy przyznają Sheldon Anszlus Lovelace punkty reputacji!

O Sheldon Anszlus Lovelace

Informacje personalne

 • Zaimki
  ta osoba/tej osoby

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Osiągnięcia Sheldon Anszlus Lovelace

Profesjonalista

Profesjonalista (7/17)

 • Roczek
 • Inicjator rozmów
 • Dyskutant
 • Oddany
 • Reakcjonista

Najnowsze odznaki

92

Reputacja

 1. Proszę sprawdzić teraz, wymusiłem połączenie https, gdyż po starym (niebezpiecznym http), nie było możliwości dzielenia sesji.
 2. Logowanie odbywa się poprzez forum, jeżeli jesteś zalogowany na forum, to będziesz zalogowany również na stronie głównej.
 3. Aktualizacja: - usunięto możliwość logowania przez stronę główną (nordata.pl) + ustawiono wspólną sesję dla strony i forum (możliwość taka powstała dzięki certyfikatowi SSL, który został zakupiony przez @Waksmanjakiś czas temu) + naprawiono wyliczanie siły głosu dla użytkowników, którzy mają dodane legalne klony
 4. Nie jest to zgodne z moją ideologia, jednak nie zamierzam protestować, gdyż to forum nie jest moim polem działalności (nie lubimy się z tym silnikiem forum). Co do wprowadzenia zaimków to, skoro już mają być praktycznie używane to powinny być również wyświetlane w wersji mobilnej forum.
 5. Co do strony Voxlandu to jest ona zaprojektowana przez Anastazję, a nie pobrany szablon z internetu. Co do interaktywności to prawda, tu już są potrzebne większe umiejętności i czas.
 6. Przepraszam za chwilę zwłoki, niestety nie dotarła do mnie informacja o wezwaniu na przesłuchanie. 1. Błędne wyliczenie siły głosu wynikało z błędnie postawionego znaku dodawania w kodzie aplikacji. 2. Tak, siła głosu była wyliczana błędnie (zaniżona) tylko dla osób, które bawią się klony (oficjalnie zatwierdzone i wprowadzone do systemu przez NKI), reszta głosów była wyliczona prawidłowo. 3. @Bolesław Kirianóo von Hohenburg(id: 14263) nie oddał głosu w glosowaniu o id 85 to jest "Wybory Prezydenckie 04/24"
 7. Czy Nordata naprawdę upadła tak nisko?
 8. Jak rozumiem, chodzi o kolonizację nowych ziem. Czy aby zdobywanie nowych pixeli, gdy już i tak się ma ich zbyt wiele, nie jest czymś co jest charakterystyczne dla yoyonacji? Czy nie można zajmować się terenami, które się ma? Świetnym przykładem jest Leocja, która ma bardzo małą powierzchnię, a jej aktywność potrafi być na najwyższym podium w rankingu aktywności. (Teraz to wiadomo, realioza🤣)
 9. Witam w Federacji Nordackiej, twoje dane zostały wprowadzone do akt 📂 Zalecane zalogowanie się do MBP, w celu utworzenia konta.
 10. Witam w Federacji Nordackiej, twoje dane zostały wprowadzone do akt 📂 Z powodu ostrej realiozy, wniosek musiał tyle czekać.
 11. Mukronacje kosztują, więc tu jest problem z tymi, którzy mogliby wrócić. Nie jest to koszt liczony w eurogąbkach, tylko czasie, który spędza się z realna rodzina. Każdy ma inną sytuację i nie zawsze jest w stanie wygospodarować chwilę czasu. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że jest sporo osob (większość), która nie jest typem osoby, generującej aktywności z niczego, mogę podbijać tematy, w których ktoś zaczął działać, jednak stworzenie czegoś swojego, wiąże się z poświęceniem większej ilości czasu. Jak dla mnie problemem nie jest 30 różnych for, gdzie każdy robi swoje, tylko brak pomysłu na wspólną zabawę, nawet na różnych forach. Wiele państw robi wizyty dyplomatyczne i inne tego typu eventy, jednak nie ma jakiegoś większego pomysłu, na dłuższe zabawy.
 12. Tak, widziałem prośbę o utworzenie działu, jednak mi chodzi o to, że te tereny powinny zostać oddane prawnie, gdy zaczną tam powstawać posty. Oczywiście widać chęć tworzenia, jednak stabilność powinna być stwierdzona, gdy od napisania pierwszego posta minie trochę czasu i aktywność nie spadnie do zera.
 13. A to nie jest tak, że wojsko powinno się wycofać, dopiero jak kraj zacznie działać? Bo aktualnie jest to tylko, zapowiedź chęci, a nie takowe działanie państwa. Czy partia Utranordacka i stronnictwo Centro-Prawicowe nie uważają, że skoro już II FN, postanowiła tam wkroczyć wojskowo to powinna pilnować stabilności i opuścić te tereny, gdy sytuacja będzie stabilna?
 14. Tak, mnożnik będzie, jednak dopiero przy głosowaniach. Siła głosu, to jest ta, która właśnie wyliczam, a według niej, jako wizualny aspekt, będzie wyświetlana liczba w przeliczeniu na mieszkańców. W głosowaniu, będzie zapisywana informacją ile v-wyborcow bierze udział, ile osób jest uprawnionych do oddania głosu i wyliczenie sumy ich siły wyborczej. Według tych informacji, v-wybircy będą dzieleni na siłę głosu. Chyba jeszcze nie ma informacji ilu "nas" jest?