• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zrzeczenie się protekcji nad OBPP


Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam procedowanie projektu zgłoszonego przez Kongresmena @Piotr Jankowski

Uchwała Kongresu o zrzeczeniu się protekcji nad OBPP

Art. 1
II Federacja Nordacka zrzeka się protekcji nad fragmentem OBPP pod protekcją IIFN zaznaczonym na poniższej mapie kolorem czerwonym.
Art. 2
Uchwała wchodzi w życie w chwili uchwalenia przez Kongres.

Mapa:
image.png.b5752009b48d3a5fa9aa99925f60ddd8.png

Zapraszam do debaty @Członek Kongresu.

Zainteresowanie zaznaczonymi na czerwono terenami zgłosiło Państwo Akropol, które jednak nie może jako nie-nowe państwo przejąć tych ziem zgodnie z Ustawą specjalną o OPN. II Federacja Nordacka może jednak znieść protekcję nad danym obszarem, a Akropol przejąć nieobjęte protekcją OBPP.

Ze swojej strony nie deklaruję sprzeciwu wobec uchwały.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony również nie deklaruje sprzeciwu, myślę że Akropol ma teraz duże szanse na zostanie aktywnym państwem na Nordacie, a II FN ma szanse na zdobycie nowego sojusznika, dlatego jestem zdecydowanie Za.

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie mam nic przeciw zrzeczeniu się protekcji nad terenami OBPP na rzecz Akropolu.
Jak Głównodowodzący Zjednoczonych Sił muszę jednak silnie zaznaczyć że wycofanie wciąż stacjonującego tak kontyngentu ZS nie jest czymś co można zrobić w jedną noc.

Jeżeli więc powyższa propozycja zostanie przyjęta będziemy jeszcze potrzebować trochę czasu żeby się z tamtą zwinąć. 

  • Kocham to! 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwała o zrzeknięciu się protekcji nad OPN wymaga poparcia większości specjalnej Kongresmenów, czyli ponad 2/3 głosów za.

Oddano 5 głosów z czego 3 ZA, co stanowi mniej niż wymagany próg. Kongres odrzucił uchwałę.

  • Smuteczek 1

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij