• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Iwan Pietrow nowym Carem Brodrii


Rekomendowane odpowiedzi

Zakończyła się elekcja w Brodrii. Nowym Carem został @Iwan Pietrow. Z wiadomości na forum Zjednoczonego Państwa wynika, że Iwan twierdził kiedyś, że Brodria powinna uzyskać wszelkie ziemie utracone, czyli tak praktycznie większość Nordaty (co ma też wpływ na IV Republikę, bo w naszych granicach znajduje się Zadrzewie). Czy tak faktycznie będzie? Nie wiem, w każdym razie w orędziu wyborczym nic na ten temat nie napisano. Co myślicie?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak apropo Brodrii i caratu Iwana Pietrowa - uznał on Muratykę za państwo wrogie Brodrii. Trochę smutne i dziwne bo z tego co wiem nigdy takiej wrogości nie przejawialiśmy 😞

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli zostaliśmy uznani za wrogie państwo pozostaje nam tylko i wyłącznie czekać, kiedy ze strony Brodryjskiej zostaną wypowiedziane stosunki dyplomatyczne. Wiedząc, że Iwan jest taką, a nie inną osobą byłem świadom, że prędzej czy później postara się pozbyć opozycji z kraju, ale że w tak brutalny sposób? No cóż, folwark musi jakoś się stworzyć, a z Opozycją będzie ciężko, ale czy nie o to chodzi żeby było łatwiej? Największą hipokryzją z jego strony jest mówienie, że ktoś ma problemy, a samemu robi się kompromis z samym sobą (wyimaginowany świat zawsze spoko), ponieważ cześć obywateli nie chce iść za nim i mówi, że głosowanie przeciwko zmianie godła będzie nie fair, po czym przychodzi i zamienia się w Wujka dobrą radę, bo trzeba przecież zrobić twarz. Trochę żałosne, chociaż ja też mogłem sobie darować ten wybuch gniewu, ponieważ mnie też postawił w złym świetle, ale jak to mawiają, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem, prawda? 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konflikt konfliktem, ale dlaczego ten człowiek miesza swój prywatny problem do ciebie z polityką międzynarodową i uznaje Nas jako państwo wrogie Brodrii? Żadna wrogość nigdy nie wystąpiła, z Carstwem mieliśmy raczej neutralne relacje niźli pozytywne, ale to nadal nie zmienia faktu, że żadnych dziwnych animozji z naszej strony do nich nie było, więc o co chodzi? To strasznie dziecinne zachowanie, tak mieszać prywatny uraz do kraju w którym taka osoba działa. Dramat po prostu.

EDIT: Brak argumentów = brak rozmowy - typowa taktyka, za przeproszeniem, osoby mało mądrej.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A więc tak umiera wolność, wśród aplauzu i braw"

Bardzo podoba mi się fakt usuwania kogoś na siłę że społeczeństwa za to że działa w więcej niż jednej mikronacji, a przynajmniej przez to się argumentuje podjęte decyzję.

Podoba mi się też piękny wstęp do szkalowania nas o wszystko co złe i najlepiej gdyby w ogóle nas nie było, ehhhhh a ja zawszę byłem orędownikiem szeroko zakrojonej współpracy międzynarodowej w ramach takiej na przykład Rady Państw Nordaty, ale z niektórymi osobami po prostu nie można się dogadać poprzez ich zaostrzony w samych siebie wizerunek oraz forsowanie zasady "Albo będzie tak jak chcę albo nie będzie wcale".

Można jedynie liczyć iż rewolucja pożre własne dzieci i w sposób jak traktuję się innych samemu zostanie się potraktowanym. 

  • Lubię to 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Miała być integracja, współpraca, ale jak ktoś zaczął Pietrowa krytykować, słusznie w dodatku, to ze współpracy niestety nici. Szczerze? Nawet lepiej, że nie będziemy mieli okazji współpracować z tym człowiekiem, bo z debilami nie da się współpracować.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij