• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Teksty literackie


Włodzimierz Molotin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Towarzysze!

Z radością ogłosić chcę, iż naród nasz znacznie rozwija się kulturowo. Nasi najlepsi autorzy literaccy pracują obecnie nad dwoma wielkimi dla nas opowiadaniami. Autorzy ci znani są ze swoich poprzednich wierszy patriotycznych i filozoficznych. Opowiadania wydawane mają być w formie pojedynczych rozdziałów, minimum raz na tydzień. Oczekujemy z niecierpliwością tych dzieł oraz zachęcamy do tworzenia kultury razem z nami.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi z tym ostatnim, to może być problem, a przynajmniej licząc samych obywateli Czesnoradu, gdyż gdyby wziąć osoby z poza kraju, to pewnie coś się znajdzie.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak opublikowałem wiersz w Kirianii, to Czesnorad o poezji, przypadek? nie sądzę xDDDD

A serio to fajna inicjatywa, popieram.

Może nawet coś pomogę.

Jeśli pozwolicie.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Akurat jak opublikowałem wiersz w Kirianii, to Czesnorad o poezji, przypadek? nie sądzę xDDDD

 

Akurat pierwszy wiersz w RSC to jest gdzieś z maja tego roku jest. W międzyczasie było kilka innych wierszy, a nawet literatura faktu. 

 

Oczywiście że Towarzysz jak chce to zawsze może pomóc.

 

Edytowane przez Włodzimierz Molotin

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij