• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

KAK wczoraj wypuściło konkurs na swoje logo, pomyślałem że może w IV Republice lub Czesnoradzie ktoś się na tym zna, bo mi wyszło badziewnie...

Startujemy z konkursem na nowe logo Kiriańskiej Agencji Kosmicznej 
 

Cytat

 

Startujemy z konkursem na nowe logo Kiriańskiej Agencji Kosmicznej.

Wymagania: posiadanie konta na stemplu

Nagrody: 100 Rublów Kiriańskich które zostaną wpłacone, gdy wreszcie podłączą Kirianię do stempla 

Wytyczne: Oczywiście żeby wiązało się z kosmosem, może nawiązywać do barw narodowych.

Czas: Tak długo, aż jakaś praca mnie zadowoli 🍄

Prace dawać: w tym wątku

 

 

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jeszcze kilka pytań @Bolesław Domu Kirianóo. Mianowicie, czy Towarzyszowi podobają się jakieś loga Agencji Kosmicznych z świata realnego, czy może jakieś wybrane kraje posiada Towarzysz z świata realnego? Albo jakiekolwiek kryteria? Bo to może ułatwić potencjalnie pracę. Chyba, że Towarzysz chciałby w zupełności nie nawiązujące do świata realnego (co jest też jakimś kryterium), albo kompletnie losowe, czyli obojętne byłoby to akurat Towarzyszowi (czyli jedyne kryterium byłoby to, które by się Towarzyszowi spodobało).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Robert Drenin napisał:

Mam takie jeszcze kilka pytań @Bolesław Domu Kirianóo. Mianowicie, czy Towarzyszowi podobają się jakieś loga Agencji Kosmicznych z świata realnego, czy może jakieś wybrane kraje posiada Towarzysz z świata realnego? Albo jakiekolwiek kryteria? Bo to może ułatwić potencjalnie pracę. Chyba, że Towarzysz chciałby w zupełności nie nawiązujące do świata realnego (co jest też jakimś kryterium), albo kompletnie losowe, czyli obojętne byłoby to akurat Towarzyszowi (czyli jedyne kryterium byłoby to, które by się Towarzyszowi spodobało).

Przepraszam za brak kryteriów, zapomniało się. Raczej to ostatnie, obojętnie i najlepiej jeżeli byłaby w czerwono-zielonych kiriańskich barwach narodowych.

  • Lubię to 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie post pod postem, jednakże jednak znacznie szybciej zajęły mi alternatywy loga. Mianowicie tak się prezentuje jeszcze moja druga propozycja:

KAK2.png

A tutaj już bardziej widać na czym się wzorowałem:

KAK3.png

  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze najbardziej podoba mi się ta ostatnia, nawiązująca do nieistniejącego NASA. Poczekam jeszcze czy może na forum Kirianii ktoś oprócz Piotra Jankowskiego zrobi, ale prawdopodobnie to logo zostanie wybrane.

  • Lubię to 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij