• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Co się ze mną działo?


Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Być może niektórzy zastanawiają się, co działo się z Andrzejem Płatonowiczem Ordyńskim pomiędzy opuszczeniem Bialenii a wizytą w Muratyce?

Śpieszę z wyjaśnieniami: http://www.erimitirio.org/

Cóż, teraz trochę planuję zostać z Wami, jeśli znajdzie się dla mnie miejsce. A potem się zobaczy, może w końcu Imperium Novum wypali? 😄

 

P.S. Zastanawiam się, czy dałoby się tego bloga zintegrować z systemami muratyckimi, bym kontynuację opowieści mógł kierować do Was bezpośrednio. Ktoś ma jakiegoś pomysła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę! Czyli te pogłoski o tym, że zniknąłeś na zawsze były tylko perfidną plotką... Bardzo ciekawy blog, podoba mi się jego graficzna strona, w chwili wolnego czasu z chęcią przeczytam 😄

7 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Cóż, teraz trochę planuję zostać z Wami, jeśli znajdzie się dla mnie miejsce. A potem się zobaczy, może w końcu Imperium Novum wypali? 😄

W Muratyce dla każdego jest miejsce. Chyba, że nazywasz się Iwan Pietrow, w tym przypadku bym polemizował XD
Może Unia Nordacka będzie tym naszym nowym Imperium Novum? 🤔

12 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

P.S. Zastanawiam się, czy dałoby się tego bloga zintegrować z systemami muratyckimi, bym kontynuację opowieści mógł kierować do Was bezpośrednio. Ktoś ma jakiegoś pomysła?

Jak tak myślę, to chyba da radę. Pytanie czy chcesz kontynuować publikację artykułów u nas na forum, czy dalej na swoim blogu?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
4 minuty temu, Waksman napisał:

Chyba, że nazywasz się Iwan Pietrow

Na szczęście nie jestem grabarzem Brodrii, Bialenii i wszystkiego, czego dotknę. 😄

 

5 minut temu, Waksman napisał:

Może Unia Nordacka będzie tym naszym nowym Imperium Novum? 🤔

Kto wie. 😉

5 minut temu, Waksman napisał:

Jak tak myślę, to chyba da radę. Pytanie czy chcesz kontynuować publikację artykułów u nas na forum, czy dalej na swoim blogu?

Historię rękopisu z Weleji, wyprawy do zawiji, itd., najchętniej kontynuowałbym na swoim blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzieć że tak zasłużona osoba dla całego społeczeństwa mikronacji nie przepadła w eterze i wraca do żywych. 

W razie czego Muratyka zawsze przywita osoby chętne do współpracy z otwartymi ramionami (przynajmniej do puki jestem prezydentem).

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Na szczęście nie jestem grabarzem Brodrii, Bialenii i wszystkiego, czego dotknę. 😄

I Bogu dzięki! Szczęście takie, że ty jesteś i kreatywny, i normalny, nie to co, ekhm, niektórzy 😂

16 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Historię rękopisu z Weleji, wyprawy do zawiji, itd., najchętniej kontynuowałbym na swoim blogu.

W takim wypadku proponuję utworzenie wątku na forum w którym będzie postował najnowsze artykuły. To chyba najlepsze rozwiązanie 😄

9 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

W razie czego Muratyka zawsze przywita osoby chętne do współpracy z otwartymi ramionami (przynajmniej do puki jestem prezydentem).

Dopóki ja w tym kraju jestem mile widziany jest każdy. Powiedziałbym, że bez wyjątku, ale bym, skłamał XD

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij