• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ratyfikacja Traktatu o stosunkach dyplomatycznych między Palatynatem Leocji a Związkiem Kalkilistycznych Republik Muratyckich


Helwetyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

548168dad5e3a2bc879266fff7c58223.png

 

Wasza Ekscelencjo!

Stosownie do art. IV Traktatu o stosunkach dyplomatycznych między Palatynatem Leocji
a Związkiem Kalkilistycznych Republik Muratyckich mam zaszczyt poinformować, że Palatynat Leocji
dokonał ratyfikacji traktatu oraz złożyć na ręce Waszej Ekscelencji jego dokument ratyfikacyjny.

 

99478782808686638_t.png

 

Z wyrazami szacunku i przyjaźni,

e9d7a25a8d0ebe15f58791b339bfc43d.png

Edytowane przez Helwetyk
  • Kocham to! 1

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcigodny!

Jestem rad, że widzę ten dokument. Jednakże z tego miejsca mam bardzo ważne pytanie, wszakże ZKRM przekształciło się w IV Republikę Muratyki - czy w związku z tym traktat nadal jest w mocy i obejmuje Muratykę po przemianie ustrojowej? Czy trzeba będzie podpisywać nowy dokument?

/-/ Prezydent IV Republiki Muratyki

WaksmanPodpis.png

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza Ekscelencjo,

wedle mojego najlepszego rozumienia sytuacji IV Republika Muratyki jest następcą prawnym Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich, wobec czego wszystkie zawarte umowy zachowują ważność. Dokument został podpisany w takiej postaci, więc w takiej też został ratyfikowany… z opóźnieniem wynikającym z pokaźnego stosu dokumentów, jaki zastałem na swoim biurku po powrocie z kliniki.

Z wyrazami szacunku i przyjaźni,

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij