• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Tablica... "Mendelejewa"?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.06.2022 o 22:51, Robert Drenin napisał:

Jest to bardzo ciekawe znalezisko. Jednakże szkoda, że ostatnio wysłane w 2019 roku. Musiałbym posiadać więcej danych, a przynajmniej liczbę atomową, żebym mógł umiejscowić go w Układzie Okresowym Pierwiastków (o ile nie byłby to jeden z tych, co nazywamy). W takim wypadku wobec tego pierwiastka trzebaby przeprowadzić dalsze badania.

Napisałem w tej sprawie do Apolinarego. Może kiedyś się doczekamy odpowiedzi XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Ciekawe czy się doczekamy. Sam jestem też w sumie ciekaw, czy doczekam się jeszcze propozycji. Choć jeszcze sobie cierpliwie i spokojnie czekam.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to przypominam jeszcze o możliwości dalszego proponowania nazw. Została końcówka jeszcze.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heinz-Werner Grüner napisał:

Czy w spisie jest uwzględniony proponiowany przeze mnie wspólnie z Herr Dreninem pierwiastek - gruener?

Mimo tego że towarzysz @Robert Drenin zapewne potrafi przysypiać na obradach RKL to z pewnością ma to gdzieś z tyłu głowy.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Mogę od siebie dorzucić "Seren" zamiast dowolnego pierwiastku z listy.

Dobrze, to zatem zaktualizuję listę.

6 godzin temu, Heinz-Werner Grüner napisał:

Czy w spisie jest uwzględniony proponiowany przeze mnie wspólnie z Herr Dreninem pierwiastek - gruener?

Jak najbardziej. Wszystko sobie notuję na bierząco.

Czyli jeszcze zostało troszkę. Może też coś zaproponuję, ale jeszcze z pewnością na spokojnie inni też mogą pisać.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie. To zatem mamy cały komplet. To mogę już zapowiedzieć, że w najbliższym czasie powinna pojawić się graficzna wizualizacja Układu Okresowego Pierwiastków. Spróbuję też go powysyłać na innych forach (chyba, że samo się wypromuje, ale wątpie).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij