• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Witam,


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich czytających to osób!
Jest to moje pierwsze zetknięcie z jakąkolwiek formą “RP” dlatego wybaczcie Mi mój brak umiejętności.
Mam parę pomysłów co mógłbym robić w Muratyce, lecz nie wiem co pierwsze wezmę na celownik.

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w Muratyce!

Jestem Kaspar Waksman-Dëter, piastuję urząd prezydenta Muratyki, służę pomocą na każdym kroku! W razie pytań proszę zadawać je tutaj lub udać się do działu "Pytań wszelakich!".

Z innej beczki - proszę coś o sobie opowiedzieć 😉 Tak wie Pan, jakieś zainteresowania. Ciekawią mnie pańskie pomysły na dzałalność w kraju, podzieli się pan nimi z nami, czy jest to tajemnica?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zainteresowania to działalność gospodarcza oraz budowa własnego kapitału. Chciałbym w Muratycę rozbudować szereg inwestycji, w tym celu patrzę się w kierunek morza z intencją stworzenia swojej własnej stoczni w celu produkcji statków na rynek lokalny. Z tych planów mam również dalsze cele jak na przykład utworzenie prestiżowej linii statków rejsowych. Co do innych pomysłów wolałbym objąć je tajemnicą, ponieważ uważam je w tym momencie i na tym poziomie nie do wykonania z moim poziomem zaawansowania i doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ma pan pomysł na działalność w Muratyce. Ze świeczką takich jak Pan szukać! Mam nadzieję, że szybko się zaklimatyzujesz i będziesz aktywnie uczestniczył w dyskusjach. Jeśli o wsparcie finansowe (pomimo braku banku) możesz liczyć na pomoc moją jako Prezydenta. Z przyjemnością udzielę ci dotacji na rozkręcenie biznesu 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij