• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Przepraszam Kaspara Waksmana


Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie chciałbym powiedzieć parę słów.

Sprawdziłem sobie posty jeszcze raz i może faktycznie miałeś rację i dałem to na dział obywatelski. Ponadto powinienem zaprosić ciebie na pogrzeb. W dodatku dałem pewną karykaturę. I chcę się wypowiedzieć na ten temat.

Odszedłem z rozwijania Muratyki. Fakt dokonany. Ale nie zamierzam rzucać obelgami w Republikę Muratyki.

Ponadto mimo, że niektóre osoby o tobie sądzą, co sądzą, ja mam swoje zdanie. Mianowicie widzę niektóre negatywne cechy, ale no każdy ma negatywne cechy. I trzeba przyznać, mimo że dawno mogłeś z mikronacji zrezygnować, to jednak dalej działasz. I mam nadzieję że mikronacje dalej dają ci frajdę.

Dlatego chciałbym ciebie @Waksman przeprosić, jeżeli ciebie uraziłem. Chcę byś się dalej rozwijał, i miał frajdę.

I co do Muratyki, to jeśli nie będzie problemu, dalej zamierzam się udzielać, lecz w charakterze gościa.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą jaką mnie, kolokwialnie mówiąc, wkurwiłeś było to, że wolałeś wierzyć w bzdury i kłamstwa niż w fakty i to mówione przez zaufane osoby. Wolałeś wierzyć w swoje FAŁSZYWE przekonania, niż w słowa twoich kolegów, którzy nie mówili ci źle. Jak bardzo nie lubiłbym kogokolwiek tutaj nie chciałbym, że ten ktoś rzucał muratyckim paszportem i przestał działać razem z nami. Nie chciałem, żebyś to robił, do tej pory nie rozumiem twojej decyzji, ale jeśli nie chcesz wracać do naszego grona, to nie naciskam, to twoja w pełni świadoma decyzja którą szanuję.

Doceniam także przeprosiny. Cieszę się, że przemyślałeś swoje zachowanie. Ja również przepraszam za swoje zachowanie. Wiesz dobrze które, nie będę się tu rozpisywał. Wiedz tylko, że byłeś i będziesz tu mile widziany. I jako gość, i jako obywatel.

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij