• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Artykuły na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze wiecie nasz silnik obsługuje możliwość dodawania artykułów, które następnie, jeśli mają dodaną okładkę, wyświetlają się ładnie pięknie w rotorze na stronie głównej. Tak sobie myślałem, to trochę też żeby ograniczyć spam i dodać obowiązków przyszłej Milicji, że może powinniśmy wprowadzić jakieś zasady/prawo odnośnie ich publikacji? Tu chodzi mi głównie o długość artykułu i ewentualne gratyfikacje pieniężne, jeśli ktoś będzie pisał jakieś ładne i długie artykuły. Co wy na to?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat. Wydaje mi się, że powinny być jakieś zasady, chociaż nie wiem czy nie ograniczymy w ten sposób ludzi piszących np. krótko ale na temat. Co do okładek, które ja nazywam banerami, to wydaje mi się, że powinny być one obowiązkowe. Wiem, że niektórzy się zdziwią ale tak uważam. Ładny baner zachęca do zajrzenia i pokazuje czego potencjalny czytelnik może się spodziewać. Czarne banery nie zachęcają. Co do pieniędzy, to już uważam że jest to dobry pomysł. Gdy potencjalni nowi zobaczą, że mogą zarobić na artykułach, być może zostaną na dłużej.

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij