• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zakłady Rolnicze Leszek Ebe


Leszek Ebe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich obecnych. Chciałbym poinformować że niedawno powstała nasza firma. W opisie firmy macie szczegóły czym się zajmuję.

Ponadto mamy zapytanie do pana Prezydenta @Piotr Romanow. Czy da radę dofinansować naszą firmę w wysokości 1.000.000 J-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Leszek Ebe napisał:

Witam wszystkich obecnych. Chciałbym poinformować że niedawno powstała nasza firma. W opisie firmy macie szczegóły czym się zajmuję.

Ponadto mamy zapytanie do pana Prezydenta @Piotr Romanow. Czy da radę dofinansować naszą firmę w wysokości 1.000.000 J-

Oczywiście dostanie Pan dopłatę.  

Edytowane przez Piotr Romanow
  • Kocham to! 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przepraszam, ale muszę:

Godzinę temu, Leszek Ebe napisał:

J-

b o l i

  • Wow 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dziękuje szanownemu Panu Prezydentowi Piotrowi Romanowi. Natomiast teraz wam przedstawię, rozwój naszej wspaniałej firmy. Więc od początku:

unknown.png

 

Pieniądze przeznaczone na firmę zostały łącznie 921.515 J-. A wyżej widać jak ciągnik(Który oczywiście też został zakupiony), rusza po wszystkie potrzebne rzeczy do uprawy roli. Jednak na swojej drodze zauważa Jakiś pociąg. Czyżby MKP Cargo jechało tymi stronami? A może to inny pociąg? Któż to wie.

unknown.png

Jak widać praca była ciężka i rozpocząłem wszystkie ważne sprzęty przewozić. Tutaj widać właśnie przewóz przyczepy do siedziby firmy

unknown.png

Oczywiście na sam koniec, wielki kombajn będzie zmierzał w kierunku siedziby. Widać jak dzielnie jedzie, mimo tego przeklętego wzgórza.

unknown.png

Na koniec postanowiłem na chwilę zatrzymać się kombajnem i podziwiać pola, które wykupiłem za prawie pół miliona J-.

unknown.png

Na sam koniec, zobaczycie cały arsenał sprzetów, jakie zostały wykupione przez firmę ,,Zakłady Rolnicze Leszek Ebe"

unknown.png

Wkrótce będziemy robić na tym ogromnym polu, pierwsze uprawy!

  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Leszek Ebe napisał:

Czyżby MKP Cargo jechało tymi stronami? A może to inny pociąg? Któż to wie.

Nie nie, to zdecydowanie nie nasze. My z mixami wagonów nie jeździmy, przynajmniej na razie 😂

  • Kocham to! 2

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ogólnie zostało kupione przez naszą firmę, pole z rosnącym Słonecznikiem. Oczywiście jako Prezes firmy, sprawdziłem jak to wygląda sytuacja. Początkowo Słonecznik po prostu sobie rósł.

unknown.png

Jednak późnym wieczorem zauważyłem coś niepokojącego. Zauważyłem że wszędzie wyrosły chwasty! Dlatego porozmawiałem z Specjalistą do Spraw Chwastów o tym, czy można sprzedać plony z chwastami. Ten mi odpowiedział że jest taka możliwość, ale wartość cenowa tych plonów będzie znacząco obniżona.

unknown.png

Dlatego nie przejmowałem się aż tak tym, no oprócz tego, że następnym razem będzie trzeba kupić płyn anty-chwastowy. Jednak okazała się tragiczna wiadomość.... Słonecznik podczas deszczu wyschły! Może to był jakiś trujący deszcz z jakiegoś reaktora. Tego nikt nie wie.

unknown.png

Wiadomo jednak, że te plony już są do niczego. Dlatego własnoręcznie postanowiłem zaorać całe pole.

unknown.png

Jednak jak widać, pole do orania było tak ogromne, a ja że nie miałem doświadczenia, to postanowiłem zadzwonić do jednego rolnika z Azymutii. Powiedziałem mu że dobrze płacę.

unknown.png

Tak sobie wziął do serca, to co mówiłem, że jak widać przyjechał i zaczął kosić plony... i też mój portfel... Pamiętajcie rolnicy z Azymutii są drodzy.... Oczywiście gdy naprawiałem antenę, to z dachu budynku obserwowałem jak idzie temu rolnikowi i faktycznie się nie obijał, co widać na zdjęciu.

unknown.png

Na koniec po zaoraniu całego pola, podziękowałem rolnikowi z Azymutii za współpracę i musiałem zastanowić się poważnie nad dalszymi losami firmy. Dlatego postanowiłem że sprzedam te pole, a w zamian kupię mniejsze pole uprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, nie marnując czasu, jak najszybciej udałem się do sklepu, w którym będę chciał sprzedać swoje pole i kupić nowe pole. Oczywiście w kadrze widać, jak całe pole, które idzie na sprzedaż zostało zaorane.

unknown.png

 

Następnie pokaże oczywiście wam, ile kosztuję sprzęt który wykupiłem wcześniej+z jakich są firm.

unknown.png

 

Następnie po dotarciu do sklepu, dogadałem się z chętnym kupcem i sprzedałem mu to pole. Natomiast tyle kosztowało mnie nowe pole. I oczywiście było mniejsze i wysunięte bardziej na południu.

unknown.png

 

Oczywiście kupiłem opryskiwacz do ochrony roślin. Tak on wygląda i widać tam również jego cenę.

unknown.png

 

Ponadto kupiłem też wózek widłowy, który będzie potrzebny na przewóz palet z płynami chwastobójczymi.

unknown.png

No i na koniec prezentujemy jak wygląda cały kupiony zestaw obok siebie. Wygląda to naprawdę obiecująco.

unknown.png

Także następnym krokiem, wkrótce będzie przewiezienie maszyn z starych pól uprawnych do nowych zakupionych pól uprawnych!

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też, na nic nie czekając, zacząłem przenosić wszystkie sprzęty rolnicze na nowe pole.

unknown.png

 

Tak po długich przenosinach, na samym końcu został Kombajn, którym oczywiście też jechałem do nowego pola.

unknown.png

 

Następnie gdy już przyjechałem Kombajnem na nowe pole, to już miałem wszystkie sprzęty i maszyny rolnicze na nowym polu.

unknown.png

Jak widać, jest trochę tego. Kolejną misją było zaorać pole i zasadzić tam nowe nasiona-nasiona Jęczmienia. Jednak oranie trwało długo, bo aż do nocy!

unknown.png

 

Ale w końcu całe pole zostało zaorane. Po nieco małych problemach, pojechaliśmy po worki z nasionami, a następnie załadowaliśmy je do sadzarki. Następnie rozpocząłem proces siania jęczmienia.

unknown.png

 

W końcu całe pole, zostało zasadzone nasionami Jęczmienia i teraz czekamy aż wyrośnie.

unknown.png

Oczywiście jak już wyrosną plony z Jęczmienia, udamy się do stacji w Ampraczy. Tam oczywiście zlecimy MKP Cargo, by pojechali do Klasztorowa, ponieważ od nich dostaliśmy ofertę, że mają zapotrzebowanie na jęczmień. Także teraz pozostało tylko czekać aż będą plony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęczmień była w końcu gotowa do zbiorów. Także postanowiłem działać od razu.

unknown.png

 

Oczywiście trwał ten proces zbierania pewien czas. Można zobaczyć natomiast jak jęczmień wsypywałem do przyczepy ładowczej.

unknown.png

 

No w końcu po dość długim zbieraniu żniw, cała zawartość przyczepy z jęczmieniem była gotowa na sprzedaż do Klasztorowa. Dlatego teraz udajemy się do Stacji Ampraczy i tam będziemy chcieli z pomocą MKP Cargo wywieść tą całą jęczmień.

unknown.png

Edytowane przez Leszek Ebe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij