• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Surowce W Muratyce


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Ogólnie bo tak pomyślałem i ze względu na pewne plany, to chciałbym się dowiedzieć, jakie będą surowce na naszym wspaniałym państwie? I czy powstanie do tego mapa?

Ogólnie to ja sam, ze względów na pewne plany będzie mi zależeć na surowcach takich jak stal i ropa. Ale oczywiście inne surowce też były by mile widziane.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w planach miałem wykonanie takiej mapy, ale nie chcę wszystkiego robić bez wiedzy obywateli i prezydenta-elekta. Zamysł jest taki, żeby wraz z obywatelami taką mapę sporządzić, a następnie uznać za oficjalną po uzyskaniu aprobaty od Prezydenta czyli podobnie jak zrobiłem w przypadku Azymutii - tam mapę zaakceptował Prezydent Uleński, więc problemu o samowolkę nie było 😛

A że tak zapytam na wstępie - ktoś ma już jakieś pomysły odnośnie rozłożenia surowców? Tu o radę muszę poprosić @Albert Fryderyk de Espada odnośnie Koribisjkiego Ulenu, bo tam to nie mam pojęcia jak jest...

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie surowce w dzisiejszych czasach są bardzo potrzebne. Mianowicie mam pewne plany związane, które mi umożliwią mi rozwój firm, które będę chciał założyć jak powstaną pewne podstawy, a mianowicie:

Znalezienie żelaza>kopalnia żelaza>powstanie fabryki stali>transport z kopalni żelaza do fabryki stali>Fabryka Samochodów(to firma którą chcę założyć)>Samochody(wyjdą z mojej firmy)

Znalezienie ropy>Rafinerie Ropy>powstanie Stacji Paliwowych(kolejna moja firma w przyszłości)>transport z Rafineri Ropy do Stacji Paliw

Ponadto moja restauracja będzie chciała robić zamówienia na dowóz, ale też muszą być spełnione te wyższe oba warunki. Następnie tak to będzie wyglądać

Zamówienie Samochodu w fabryce samochodu>oczekiwanie na samochód z fabryki samochodów>Odbiór gotowego samochodu z fabryki samochodów>Przemiana kupionego samochodu w samochód firmowy>możliwość zamówienia na dowozu>Szczęśliwy klient może zamówić na dowóz

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcemy oprzeć naszą gospodarkę na takim prostym łańcuchu produkcyjnym? Podoba mi się. Nic przynajmniej nie będzie brało się z przysłowiowej "dupy". A tu też powstaje dobra okazja do symulowania takich rzeczy jak kryzys ze względu na niedostępność danego surowca czy problemy z jego wydobyciem. Pytanie tylko na jakiej zasadzie miałoby to działać? Najlepiej jeśli byłoby to jakoś zautomatyzowane, ale w kraju nie ma żadnego zdolnego informatyka do napisania takiego systemu... Zostaje tylko w takim razie prowadzenie ręczne, ale tu ponownie pytanie - jakby to miało działać? Jakieś pomysły?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jako takiej mapy rozmieszczenia surowców dla Koribi nigdy nie było, były za to złoża ropy położone na szeflie morza Vallhalskim które od kilku dobrych lat są eksploatowane przez już martwą firmę Harisona Wellsa czyli Gold Oil Company oraz duma stoczni w Mosellbi czyli Mobilna Platforma Wydobywcza która właśnie w ramach tej firmy prowadzi tam wydobycie.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System ręczny najlepiej się spisywał z jednym wyjątkiem-ktoś, kto zarządza kopalnią żelaza dostałby pieniądze od ktosia, co zarządza fabryką stali. Oczywiście między sobą dogadują cennik. I mam nadzieje że ktoś to stworzy.

 

Co do całkowitej automatyzacji-to po prostu głupi pomysł. Musi ktoś tym zarządzać-albo firma albo państwo by to prosperowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Cóż jako takiej mapy rozmieszczenia surowców dla Koribi nigdy nie było, były za to złoża ropy położone na szeflie morza Vallhalskim które od kilku dobrych lat są eksploatowane przez już martwą firmę Harisona Wellsa czyli Gold Oil Company oraz duma stoczni w Mosellbi czyli Mobilna Platforma Wydobywcza która właśnie w ramach tej firmy prowadzi tam wydobycie.

A no to o tym słyszałem, pamiętam jeszcze wątki narracyjne za czasów Federacji Nordackiej. To przydatna informacja, będzie co nanieść na mapę. Prośba do ciebie Albercie abyś przygotował jakąś poglądową mapkę rozłożenia surowców w Koribii. Dasz radę takie coś zrobić?

27 minut temu, Leszek Ebe napisał:

System ręczny najlepiej się spisywał z jednym wyjątkiem-ktoś, kto zarządza kopalnią żelaza dostałby pieniądze od ktosia, co zarządza fabryką stali. Oczywiście między sobą dogadują cennik. I mam nadzieje że ktoś to stworzy.

Co do całkowitej automatyzacji-to po prostu głupi pomysł. Musi ktoś tym zarządzać-albo firma albo państwo by to prosperowało.

Jak nie osoby prywatne to się zrobi państwowe zakłady, jak nasz światle panujący Pan Prezydent się zgodzi oczywiście 😂

Czemu całkowita automatyzacja to głupi pomysł? Byłoby wtedy łatwiej zliczać wyprodukowane surowce, te przewiezione itd., przy ręcznym systemie można by się naprawdę bardzo łatwo pogubić...

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Waksman napisał:

A no to o tym słyszałem, pamiętam jeszcze wątki narracyjne za czasów Federacji Nordackiej. To przydatna informacja, będzie co nanieść na mapę. Prośba do ciebie Albercie abyś przygotował jakąś poglądową mapkę rozłożenia surowców w Koribii. Dasz radę takie coś zrobić?

Zrobić zrobię, ale dzięki moim zatrważającym umiejętnościom graficznym jakość jak i wykonanie owej mapy może być powalająca... dosłownie.

  • Haha 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Zrobić zrobię, ale dzięki moim zatrważającym umiejętnościom graficznym jakość jak i wykonanie owej mapy może być powalająca... dosłownie.

Aj tam, ważne, żeby było na niej widać to co potrzebne. I tak będziemy to nanosili na ogólną mapę, która będzie wyglądać zdecydowanie lepiej 😂

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż mnie zatkało... I wy to uważacie za złą mapę? Ty chyba jakiś słaby żart! Mapa jest prześwietna! Ten kolor idealnie oddaje jej przemysłowy klimat... Chyba go wykorzystam 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kwestia, czy przy Bazylicach są jakieś surowce?  Bo w sumie miasto mogłoby na eksporcie zarobić.

Edytowane przez Heinrich von Wattzau

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam pewnie jest... Ale co to tylko Bóg wie na razie 😂

Dzisiaj po 19 przysiądę do ogólnej mapki to podyskutujemy razem z Panem Prezydentem @Piotr Romanow o rozmieszczeniu surowców w Muratyce.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście oczekuję eskprezydenta Waksmana, aby zacząć prace nad mapami naszego kraju. Będzie to duży krok dla narodu, gdy takowe powstaną. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do map, to przydałaby się obecna mapa Freutu Opacz i okolic Bazylic. Rozumiem, że to też się kiedyś zrobi. 😉

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heinrich von Wattzau napisał:

Co do map, to przydałaby się obecna mapa Freutu Opacz i okolic Bazylic. Rozumiem, że to też się kiedyś zrobi. 😉

Zrobimy mapy dla całego kraju, ale jak aktualnie wszyscy zdążyli zauważyć eksprezydent potrzebuje odpocząć od pracy. Ja tym bardziej nie mam w zwyczaju wymuszać na kimś prace. 😉 

  • Lubię to 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Romanow napisał:

Zrobimy mapy dla całego kraju, ale jak aktualnie wszyscy zdążyli zauważyć eksprezydent potrzebuje odpocząć od pracy. Ja tym bardziej nie mam w zwyczaju wymuszać na kimś prace. 😉 

Nie no spokojnie. To nie tak, że ja chcę odpocząć, tylko, że teraz mam mini-maratonik dniówek w realowej pracy. W niedzielę mam wolne także myślę, że powinienem do tego przysiąść na spokojnie 😄

  • Lubię to 2

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij