• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Koczowanie przed budynkiem sądu II FN


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Miałem pisać odwołanie, ale zorientowałem się, że według prawa sądy w federacji są nieomylne. Tak więc postanowiłem pokoczować sobie tutaj w oczekiwaniu aż to się zmieni (albo aż właściciel tego forum i w efekcie państwa postanowi mi przeszkodzić). Nie oczekuję wsparcia ani zrozumienia. A zatem zaczynamy odliczanie.

Dzień 1.

  • Lubię to 1
  • Smuteczek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie, czemu ma służyć ta agenda. 
Jakby na tą chwilę wygląda to dla mnie jak protest przeciw sądom bo tak. Chętnie bym usłyszał te zarzuty a jeszcze bardziej odpowiedź sądu i rządu w tej materii. 

  • Kocham to! 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

d163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png99527777916552134.png.36d8ca78e1684f2c1fe18307c76c620e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego

    Orzeczenie w kwestii kontroli organów Państwa Westland jest prawomocne i ostateczne. Najwyższy Sąd Federalny to najwyższa instancja sądu w II Federacji Nordackiej. Nie jest fizycznie możliwe odwołanie od wyroku wydanego przez ostateczny organ rozstrzygający.

    Prawdą jest, że obecnie obowiązujące prawo nie reguluje szczegółowo działania wymiaru sprawiedliwości. Owszem, mamy Kodeks Cywilny i Kodeks Karny, ale brakuje nam ustawy specjalnej o sądownictwie, która wytyczałaby sądom ramy, według których mogą funkcjonować. Proces składania odwołań od wyroków sądów lokalnych, prowadzenia międzynarodowych arbitraży, mianowania sędziów federalnych, wyznaczania składów orzekających, przebieg samej rozprawy powinna określać ustawa specjalna. Swego czasu były SN Benjamin Robingren podjął się wysiłku napisania projektu rzeczonej ustawy, ale nie doczekała się rewizji po zmianie Konstytucji. Nie była ona także kompletna pod względem treści.

    Tworzenie prawa nie leży w gestii Sądu Najwyższego. Sąd nie zawinił panującym brakom legislacyjnym i niejasności prawnej. Nie widzimy więc sensu koczowania pod gmachem Sądu Najwyższego, który jako instytucja apolityczna musi zachować obojętność względem politycznych szantaży i demonstracji.

    @August de la Sparasan@Albert Fryderyk de Espada@Członek Kongresu

     

    • Lubię to 1

     podpis: Leonid Repulijski
    Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

    Klon należący do@Kamiljan de Harlin

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij