• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powitanie Szanownego Państwa


Gość Włodzimierz Surmiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Włodzimierz Surmiak

Szanowni Obywatele II Federacji Nordackiej,

Z wielką radością dołączam do Waszej wspólnoty, pełen energii i determinacji, by wnieść swój wkład w rozwój naszej wspaniałej federacji. Jako polityk o mocno prawicowych poglądach, zamierzam walczyć o wartości, które są mi najbliższe: tradycję, porządek oraz silne, konserwatywne zasady moralne. Stanowczo sprzeciwiam się liberalnym ideologiom, takim jak legalizacja marihuany, aborcja czy promowanie dewiacji. Wierzę, że tylko twarda postawa wobec takich kwestii może zapewnić naszej społeczności stabilność i dobrobyt.

Doszły mnie słuchy, że w II FN, źle się dzieje. W związku z tym chcę poświęcić się w całości wprowadzeniu zmian i ładu. W niedalekiej przyszłości planuję mocno zaangażować się w prowadzenie jedynego, prawdomównego, wolnego od lewactwa i ich wpływów, Dziennika II FN.

Razem, poprzez silne przywództwo i niezłomną wiarę w nasze wartości, możemy uczynić II Federację Nordacką miejscem jeszcze lepszym do życia.

Z poważaniem,
Włodzimierz Surmiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    Witam. Jeśli interesujesz się  polityką, to zapraszam do wstąpienia w szeregi Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej.

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    1 minutę temu, Henryk Ziemiański napisał:

    Witam. Jeśli interesujesz się  polityką, to zapraszam do wstąpienia w szeregi Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej.

    Dziękuję bardzo za propozycję. Państwa program jest mi bliski sercu, na pewno zastanowię się nad wstąpieniem do Państwa organizacji. 

    Pozdrawiam.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    Proszę, proszę, kolejny prawicowiec w II FN. Nie zostaje mi nic innego jak powitać Pana w naszym pięknym kraju. Do Partii Demokratycznej nie mam zamiaru zapraszać bo wiem, że raczej nam nie po drodze ?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak

    I tak bym nie przyjął zaproszenia. Proszę nie robić z siebie błazna 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    Teraz, Włodzimierz Surmiak napisał:

    I tak bym nie przyjął zaproszenia. Proszę nie robić z siebie błazna 

    Stwierdziłem fakt, który Pan właśnie potwierdził, więc kto tu robi z siebie błazna? Litości. No ale, nie rozpoczynajmy tej "znajomości" od tak negatywnego startu. Wierzę, że pomimo wielkich różnic światopoglądowych jesteśmy w stanie rozmawiać ze sobą jak ludzie.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    2 minuty temu, Waksman napisał:

    Stwierdziłem fakt, który Pan właśnie potwierdził, więc kto tu robi z siebie błazna? Litości. No ale, nie rozpoczynajmy tej "znajomości" od tak negatywnego startu. Wierzę, że pomimo wielkich różnic światopoglądowych jesteśmy w stanie rozmawiać ze sobą jak ludzie.

    Żeby rozmawiać jak ludzie, to trzeba być człowiekiem. A ktokolwiek popiera LGBT nie powinien się nim nazywać. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    8 minut temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Żeby rozmawiać jak ludzie, to trzeba być człowiekiem. A ktokolwiek popiera LGBT nie powinien się nim nazywać. 

    I dlatego właśnie uważam, że powinno się zmienić Kodeks Karny. Za takie słowa kierowane do urzędnika państwowego powinien Pan spędzić za kratami kilka dni, żeby sobie przemyśleć swoje zachowanie.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    Teraz, Oliwier Dymarski napisał:

    Witam szanownego Pana, śle dużo miłości i wyrozumiałości dla innych. 

    Gdzieś mam twoją homo miłość. Proszę odemnie z daleka z takimi wiadomościami. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    Teraz, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Gdzieś mam twoją homo miłość. Proszę odemnie z daleka z takimi wiadomościami. 

    Przepraszam, ale chciałem Pana tylko powitać, proszę pamiętać gdzie Pan jest. W II FN każdy może czuć się sobą. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    Teraz, Oliwier Dymarski napisał:

    Przepraszam, ale chciałem Pana tylko powitać, proszę pamiętać gdzie Pan jest. W II FN każdy może czuć się sobą. 

    I mam nadzieję że to szybko się zmieni! @Henryk Ziemiańskijuz zapowiedział zmiany. Zrobimy wszystko aby federacja była wolna od wpływów LFBT! 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    Teraz, Włodzimierz Surmiak napisał:

    I mam nadzieję że to szybko się zmieni! @Henryk Ziemiańskijuz zapowiedział zmiany. Zrobimy wszystko aby federacja była wolna od wpływów LFBT! 

    No cóż? jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    8 minut temu, Oliwier Dymarski napisał:

    No cóż? jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego. 

    Na przyszłość proszę tak się do mnie nie zwracać, nie życzę sobie tego, dziękuję. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    21 godzin temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Na przyszłość proszę tak się do mnie nie zwracać, nie życzę sobie tego, dziękuję. 

    Hit. Naprawdę? Nie można Panu życzyć wszystkiego dobrego? Nie można słać miłości? No dobrze, to ja życzę Panu wszystkiego najgorszego. Ślę tonę nienawiści ?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    7 minut temu, Waksman napisał:

    Hit. Naprawdę? Nie można Panu życzyć wszystkiego dobrego? Nie można słać miłości? No dobrze, to ja życzę Panu wszystkiego najgorszego. Ślę tonę nienawiści ?

    Daleko ode mnie z takimi wypowiedziami. Może jeszcze mnie zwyzywasz? Ile Ty masz lat aby mi takie rzeczy mówić i życzyć mi najgorszego. 
     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    Teraz, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Daleko ode mnie z takimi wypowiedziami. Może jeszcze mnie zwyzywasz? Ile Ty masz lat aby mi takie rzeczy mówić i życzyć mi najgorszego. 
     

    To ja życzę Panu wszystkiego dobrego, życzę Panu aby kiedyś Pana syn urodził się homosekualista. Może wtedy zmieni Pan zdanie i do edukuje  sie w tym temacie. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    7 minut temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Daleko ode mnie z takimi wypowiedziami. Może jeszcze mnie zwyzywasz? Ile Ty masz lat aby mi takie rzeczy mówić i życzyć mi najgorszego. 

    Ja tylko pokazuje absurd, jaki Pan swoimi wypowiedziami wprowadza do tej rozmowy. Ciężko się to czyta, nie?

    7 minut temu, Oliwier Dymarski napisał:

    To ja życzę Panu wszystkiego dobrego, życzę Panu aby kiedyś Pana syn urodził się homosekualista. Może wtedy zmieni Pan zdanie i do edukuje  sie w tym temacie. 

    Oj nie wiem, czy ja bym tego życzył. Widząc jakie poglądy ma Pan Surmiak obawiam się, że jego syn skończyłby "pod prądem" na wiadomej części ciała ?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    8 minut temu, Waksman napisał:

     

    Oj nie wiem, czy ja bym tego życzył. Widząc jakie poglądy ma Pan Surmiak obawiam się, że jego syn skończyłby "pod prądem" na wiadomej części ciała ?

    Nigdy swojemu synowi nie zrobiłbym krzywdy! Proszę nie rzucać na mnie takich oskarżeń!!! 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    10 minut temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Nigdy swojemu synowi nie zrobiłbym krzywdy! Proszę nie rzucać na mnie takich oskarżeń!!! 

    Oby, oby! I na tym zakończmy ten temat, bo ta rozmowa nie ma sensu. Dajmy innym Pan powitać, może ich Pan nie zbeszta za poglądy ?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak

    Nie mogłem dłużej wytrzymać w takiej atmosferze, te wszystkie oszczerstwa skierowane w moją stronę, zniszczyły mnie. Mam stany lękowe, boję się chodzić do sklepu, boję się, że zobaczę tam Szparagi Dymarskiego i wszystkie traumy wrócą. Swoją cegiełkę niewątpliwie dorzucił @Benjamin Romanowktóry bezprawnie wytoczył w moim kierunku swoją władzę, sąd najwyższy... Poniżej zamieszczam zaświadczenie od lekarza w Zwierzogrodzie.

    Zwierzogród, 24.05.2024

    ZAŚWIADCZENIE MEDYCZNE

    Oświadczam, że Włodzimierz Surmiak, będący pacjentem pod opieką naszej placówki medycznej, udał się na wizytę do psychiatry w dniu 24.05.2024. Na podstawie przeprowadzonej oceny lekarza psychiatry, potwierdzamy, że pacjent cierpi na problemy związane z psychiką, w tym stany lękowe.

    W związku z rozpoznanymi objawami, lekarz psychiatra zalecił rozpoczęcie terapii farmakologicznej, która ma na celu poprawę stanu zdrowia psychicznego pacjenta i złagodzenie objawów związanych ze stanami lękowymi.

    Należy zaznaczyć, że szczególne piętno na stanie psychicznym pacjenta odcisnął pozew sądowy, który został w jego sprawie złożony w związku ze stworzeniem projektu ustawy anty-LGBT. Wydarzenia te mogły wpłynąć na pogorszenie stanu psychicznego pacjenta i nasilenie objawów lękowych.

    Powyższe zaświadczenie zostało wystawione na prośbę pacjenta i może być użyte na potrzeby spełnienia formalności urzędowych lub innych celów, zgodnie z prawem i przepisami obowiązującymi.

    Dane pacjenta:

    Imię i nazwisko: Włodzimierz Surmiak
    Data urodzenia: 12.12.1977
    Numer identyfikacyjny: NTY56982150

    Podpis lekarza psychiatry:

    Tomasz Muszyński

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    Mogę Panu zapewnić jako Namiestnik Komarchii Nordackiej  całodobową opiekę psychologa, na pewno się przyda.

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    7 minut temu, Henryk Ziemiański napisał:

    Mogę Panu zapewnić jako Namiestnik Komarchii Nordackiej  całodobową opiekę psychologa, na pewno się przyda.

    Bardzo dziękuję. Gdzie mam się stawić? Do Pana willi? 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    Na ul. Unii Trzech Narodów 19, tam przyjmuje świetny psycholog, Andrzej Morawiecki. 

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
    On 24. 5. 2024 at 19:27, Henryk Ziemiański povede'l:

    Na ul. Unii Trzech Narodów 19, tam przyjmuje świetny psycholog, Andrzej Morawiecki. 

    Chętnie bym spróbował z nim przegadać pewne sprawy, ale imię "Andrzej" ma dla mnie pewne przykre konotacje...

    • Smuteczek 1

     podpis: Leonid Repulijski
    Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

    Klon należący do@Kamiljan de Harlin

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij