• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Marsz Przeciw Lewactwu w Achkovie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oliwier Dymarski
4 minuty temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

A jak się mówi, czas pozbyć się konserw i odsunąć ich od władzy, to już dobrze? 

Nikt nie mówi o pozbyciu się konserw. To lud zdecyduje kto będzie u władzy, wybory już niedługo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    5 minut temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    A jak się mówi, czas pozbyć się konserw i odsunąć ich od władzy, to już dobrze? 

    Nie słyszałem, żeby ktokolwiek używał takich słów wobec Koalicji Konserwatywnej. Słyszałem, że są osoby, które chcą zwyciężyć w wyborach i w taki sposób odsunąć KK od władzy, a to chyba przestępstwo nie jest ?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    2 minuty temu, Waksman napisał:

    Nie słyszałem, żeby ktokolwiek używał takich słów wobec Koalicji Konserwatywnej. Słyszałem, że są osoby, które chcą zwyciężyć w wyborach i w taki sposób odsunąć KK od władzy, a to chyba przestępstwo nie jest ?

    Co Pan ma z tymi przestepstwami? Nikt tutaj o przestępstwach oprócz pana nie mówi. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    1 minutę temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Co Pan ma z tymi przestepstwami? Nikt tutaj o przestępstwach oprócz pana nie mówi. 

    A to takie moje personalne urojenie. Proszę się mnie o to nie czepiać - jak Pan może je mieć, to ja też ?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    Teraz, Waksman napisał:

    A to takie moje personalne urojenie. Proszę się mnie o to nie czepiać - jak Pan może je mieć, to ja też ?

    Nic tylko czekać na wyrok sądu. Wpłacę odpowiednią sumę na konto Pana @Henryk Ziemiańskiaby wesprzeć go w dalszych działaniach. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    8 minut temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Nic tylko czekać na wyrok sądu. Wpłacę odpowiednią sumę na konto Pana @Henryk Ziemiańskiaby wesprzeć go w dalszych działaniach. 

    Oho, to kiedy założycie jakąś ciekawą fundację do "zwalczania lewactwa i LGBT"? Nie mogę się doczekać. @Oliwier Dymarski może i my założymy jakąś fundację? Będziemy prowadzić wojnę na fundacje ?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    Teraz, Waksman napisał:

    Oho, to kiedy założycie jakąś ciekawą fundację do "zwalczania lewactwa i LGBT"? Nie mogę się doczekać. @Oliwier Dymarski może i my założymy jakąś fundację? Będziemy prowadzić wojnę na fundacje ?

    Wojnę? Czy na prawdę użył Pan tego słowa? 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    Teraz, Waksman napisał:

    Oho, to kiedy założycie jakąś ciekawą fundację do "zwalczania lewactwa i LGBT"? Nie mogę się doczekać. @Oliwier Dymarski może i my założymy jakąś fundację? Będziemy prowadzić wojnę na fundacje ?

    Wojna nikomu nie jest potrzebna, potrzebna jest wolność i tolerancja. Tylko to jest dla mnie ważne. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    Teraz, Oliwier Dymarski napisał:

    Wojna nikomu nie jest potrzebna, potrzebna jest wolność i tolerancja. Tylko to jest dla mnie ważne. 

    Tolerancja czego? Laktozy? Czy zboczen i dewiacji. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    Teraz, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Tolerancja czego? Laktozy? Czy zboczen i dewiacji. 

    Nie wiem co dla Pana jest ?zboczeniem i dewiacją? ale na pewno nie mam z tym nic wspólnego. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    Teraz, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Wojnę? Czy na prawdę użył Pan tego słowa? 

    Nie wiem czy zauważył Pan tą fajną emotkę na końcu. Uważa Pan, że nadaje poważny ton mojej wypowiedzi? Jeśli tak, to zachęcam do zmiany zdania, bo ta wypowiedź jest wypowiedzią prześmiewczą. Pozdrawiam.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    Teraz, Oliwier Dymarski napisał:

    Nie wiem co dla Pana jest ?zboczeniem i dewiacją? ale na pewno nie mam z tym nic wspólnego. 

    A to Pana zdjęcie w psiej masce? To właśnie jest zboczenie! Musimy wprowadzić w nordacie porządek i pozbyć się z życia publicznego takich osób jak Pan! 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    Teraz, Włodzimierz Surmiak napisał:

    A to Pana zdjęcie w psiej masce? To właśnie jest zboczenie! Musimy wprowadzić w nordacie porządek i pozbyć się z życia publicznego takich osób jak Pan! 

    Życzę powodzenia! Nie będę już z Panem dyskutować na ten temat. Mam dosyć obraz skierowanych w moją stronę. Mam dosyć wyzywania mnie od dewiantów. Mam dosyć tego wszystkiego. 
     

    Mam nadzieję, że jak szybko Pan do nas się wprowadził, to tak szybko Pan zrozumie że II FN to miejsce wolne i tolerancyjne. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    1 minutę temu, Waksman napisał:

    Nie wiem czy zauważył Pan tą fajną emotkę na końcu. Uważa Pan, że nadaje poważny ton mojej wypowiedzi? Jeśli tak, to zachęcam do zmiany zdania, bo ta wypowiedź jest wypowiedzią prześmiewczą. Pozdrawiam.

    Nie wiem co to ta cała emotka. Wojna to bardzo mocne sformułowanie, którego nie powinno się rzucać w eter i straszyć obywateli. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1412210018

  • NIO: 1412210018
    10 godzin temu, Piotr Jankowski napisał:

    W zasadzie sformułowanie "ani złotówki" może rzeczywiście wskazywać na RON. Czyżby Konserwatystów tak bardzo przejmowały niepokoje na południowych rubieżach Rzeczypospolitej? Czy to możliwe, by ukraińscy Ordyńcy otrzymywali finansowanie i uzbrojenia z IIFN? Czy Pan @Henryk Ziemiański ma na to jakieś dowody (albo przynajmniej poszlaki)? Jeśli tak, to dlaczego nie przedstawił ich jeszcze opinii publicznej, a jeśli nie, to dlaczego wysuwa bezpodstawne oskarżenia?

    To są bardzo interesujące pytania, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że podczas audiencji Król Polski wspominał, że się ordyńcy ostatnio rozplenili wprawdzie z Budziaku ale luj. To nie może być przypadek! Tu musi istnieć jakieś drugie dno!

    • Kocham to! 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    13 godzin temu, Joahim von Ribertrop napisał:

    Król Polski wspominał, że się ordyńcy ostatnio rozplenili wprawdzie z Budziaku ale luj.

    Właśnie do tego nawiązywałem. JKM Stanisław zaznaczał, że "Nasze siły na Ukrainie nie są wystarczające". Może chodzi o dozbrajanie RON? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi.

    image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    6 godzin temu, Piotr Jankowski napisał:

    Właśnie do tego nawiązywałem. JKM Stanisław zaznaczał, że "Nasze siły na Ukrainie nie są wystarczające". Może chodzi o dozbrajanie RON? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi.

    Stety lub niestety - Pan Minister Ziemiański słynie z tego, że udziela tak małej ilości konkretnych odpowiedzi. Ale cóż zrobić. Jak to mówią - jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził ?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    4 minuty temu, Waksman napisał:

    Stety lub niestety - Pan Minister Ziemiański słynie z tego, że udziela tak małej ilości konkretnych odpowiedzi. Ale cóż zrobić. Jak to mówią - jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził ?

    Jego wypowiedzi są konkretne i klarowne. Nie ma potrzeby pisania wielkich epopei aby wyjaśnić swoje stanowisko. To lewa strona polityki ma w zwyczaju mówić mówić mówić mówić mówić i nic nie robić. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 22.05.2024 o 23:57, Oliwier Dymarski napisał:

    Wojna nikomu nie jest potrzebna, potrzebna jest wolność i tolerancja. Tylko to jest dla mnie ważne. 

    A więc po to Pan się załatwia na swoje wycieraczki? Unikalna taktyka uguem.

    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij