• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Cześć!


Mieczysław Hałw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, Siemka czy jak to się witało w Hawilandzie! 😅

Niektórzy mogą mnie nie kojarzyć, ale byłem jednym z doradców i mam nadzieję że dalej przyjacielem Króla, no i się też trochę zatraciłem po zmianie forum, a teraz nie miałem chęci. Niby trochę mnie nie było w Hawilandzie, ale zbliża się koniec roku, to jakoś wena twórcza mi wróciła, a zauważam że coś tu się dzieje. Mam nadzieję że obywatelstwa nie straciłem, a jak straciłem to proszę o przywrócenie 🙃

Edytowane przez Mieczysław Hałw
  • Lubię to 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, i oczywiście, masz obywatelstwo, tylko nieaktywne, ale niniejszym aktywuje ci je, i proszę któregoś z adminów NKI aby dał Mieczysławowi rangę Obywatela

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Witamy, i oczywiście, masz obywatelstwo, tylko nieaktywne, ale niniejszym aktywuje ci je, i proszę któregoś z adminów NKI aby dał Mieczysławowi rangę Obywatela

Dlatego, że z ciekawości zajrzałom do tego wątku, zauważyłom prośbę i ją wykonałom. Ale następnym razem radzę składać wnióski i prośby w przeznaczonym do tego wątku w dziale NKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamiljan de Harlin napisał:

Dlatego, że z ciekawości zajrzałom do tego wątku, zauważyłom prośbę i ją wykonałom. Ale następnym razem radzę składać wnióski i prośby w przeznaczonym do tego wątku w dziale NKI.

A no tak, zapomniałem o tym, serdecznie dzięki!

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij