• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Reprezentacja piłkarska?


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

niedługo zbliża się koniec sezonu w Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. Oznacza to, że będą przez jakiś czas przyjmowane zgłoszenia nowych drużyn. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zgłoszenie reprezentacji II FN - zapewniłoby nam to obecność w najpopularniejszych rozgrywkach piłkarskich Pollinu. Mówiąc o reprezentacji II FN myślę bardziej nad Komarchią Nordacką, bo nasze prowincje mają już swoje drużyny piłkarskie...

Czy ktoś byłby chętny do poprowadzenia reprezentacji piłkarskiej? Rozgrywki odbywają się w gierce xpert11.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muratyka posiadała reprezentację ale po nieobecności @Grzegorz Szarak popadła ona w niebyt. 

Ja osobiście próbuję się uczyć zarządzać drużyną w x11 na razie w ramach Oberligi Edelweiss z nadzieją na wskrzeszenie reprezentacji Muratyki no ale powiedzmy że nie idzie mi to za dobrze. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już prowadzę reprezentację Insulii w MUP, więc odpadam. W razie czego, to ja potencjalnego trenera reprezentacji piłkarskiej II FN mogę trochę poduczyć.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij