• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Co dalej z Sejmem I kadencji?


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie Marszałku,
Drodzy Obywatele,

doszliśmy do momentu w którym Sejm nie może funkcjonować normalnie, gdyż moja żona, @Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm, zrezygnowała niestety z pełnienia funkcji Posła na Sejm. Pytam się was z tego miejsca - co robimy? Dla mnie możliwości są dwie - albo organizujemy wybory uzupełniające na ten jeden mandat i staramy się doprowadzić tą kadencję do końca, tj. do 9 stycznia 2022 roku, czy należy doprowadzić do samorozwiązania Sejmu stosowną uchwałą i zorganizować wybory sejmowe miesiąc wcześniej?

Nie ukrywam, że mi by bardziej pasowała opcja samorozwiązania, bo wtedy nie byłoby sytuacji w której w styczniu organizowane byłyby wybory prezydenckie i sejmowe dosłownie w tym samym terminie. Ale co wy o tym sądzicie?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrëe Waksman,
Proponuję samorozwiązanie Sejmu i zorganizowanie ponownie wyborów, może uaktywni to uaktywni te część naszego kraju? Sejm musi być aktywniejszy od obywateli, dlatego chciałbym, żeby ochotnicy do Sejmu zastanowili się, czy tego chcą, czy też nie.
 

  • Kocham to! 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

Mistrëe Waksman,
Proponuję samorozwiązanie Sejmu i zorganizowanie ponownie wyborów, może uaktywni to uaktywni te część naszego kraju? Sejm musi być aktywniejszy od obywateli, dlatego chciałbym, żeby ochotnicy do Sejmu zastanowili się, czy tego chcą, czy też nie.
 

Mhmm klapa. Nie ma to jak zrobić taki błąd we własnej wypowiedzi, miałem na myśli, że uaktywni to te część państwa Muratyckiego. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij