• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Odwołanie od decyzji Spikera ws. odebrania uprawnień do przebywania w Kongresie


Gość Hieronim Bryz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hieronim Bryz

Szanowni Prezydencie Federacji Nordackiej @Tadeusz I Wielki, Premierze Federacji Nordackiej @Bolesław Kirianóo von Hohenburg oraz @Szef NKI,

Z racji, że odebrano mi prawo do przeglądania i pisania w I Posiedzeniu Kongresu Federacji Nordackiej bez podania podstawy prawnej, a taki @Supreme Commander Machia oraz cała reszta nieobjęta prawami nordackimi posiada takowe prawa, które mi odebrano, zatem uważam ten wybryk z Państwa strony za przekroczenie uprawnień i działanie na niekorzyść Federacji Nordackiej. Państwa bezguście nie może być podstawą do odbierania prawa do pisania czy też przeglądania wątków. Państwa ruchy są iście faszystowskie i nieznajdujące podstaw w logice.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mego odwołania,

Hieronim Bryz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Supreme Commander Machia
1 godzinę temu, Hieronim Bryz napisał:

Szanowni Prezydencie Federacji Nordackiej @Tadeusz I Wielki, Premierze Federacji Nordackiej @Bolesław Kirianóo von Hohenburg oraz @Szef NKI,

Z racji, że odebrano mi prawo do przeglądania i pisania w I Posiedzeniu Kongresu Federacji Nordackiej bez podania podstawy prawnej, a taki @Supreme Commander Machia oraz cała reszta nieobjęta prawami nordackimi posiada takowe prawa, które mi odebrano, zatem uważam ten wybryk z Państwa strony za przekroczenie uprawnień i działanie na niekorzyść Federacji Nordackiej. Państwa bezguście nie może być podstawą do odbierania prawa do pisania czy też przeglądania wątków. Państwa ruchy są iście faszystowskie i nieznajdujące podstaw w logice.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mego odwołania,

Hieronim Bryz

 

Ile razy mam powtarzać do jasnego Jezusa Chrystusa że ja jestem kobietą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
11 minut temu, Supreme Commander Machia napisał:

Ile razy mam powtarzać do jasnego Jezusa Chrystusa że ja jestem kobietą?

Maria Magdalena też była dziewicą bedąc w ciąży. Także sama Pani/Pan rozumie. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie umie się zrozumieć że Obrady Kongresu nie są miejscem do składania głupich deklaracji i wpychanie się w środek wymiany zdań ze swoimi projektami (na to przeznaczone jest inne miejsce) to tak to się kończy i raczej tak pozostanie. 

A dlaczego Pani @Supreme Commander Machia w przeciwieństwie do szanownego może się tak wyspowiadać jest fakt że jednym z tematów obrad jest przyłączenie się państwa które reprezentuje do FN.
Za to kolega nie ma żadnego poważnego interesu w przebywaniu na sali obrad, jak to się zmieni to poinformujemy o tym. Tym czasem proszę zając się czymś innym, hodowlą marchewki na przykład.

  • Lubię to 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
4 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No jak nie umie się zrozumieć że Obrady Kongresu nie są miejscem do składania głupich deklaracji i wpychanie się w środek wymiany zdań ze swoimi projektami (na to przeznaczone jest inne miejsce) to tak to się kończy i raczej tak pozostanie. 

A dlaczego Pani @Supreme Commander Machia w przeciwieństwie do szanownego może się tak wyspowiadać jest fakt że jednym z tematów obrad jest przyłączenie się państwa które reprezentuje do FN.
Za to kolega nie ma żadnego poważnego interesu w przebywaniu na sali obrad, jak to się zmieni to poinformujemy o tym. Tym czasem proszę zając się czymś innym, hodowlą marchewki na przykład.

Kurko znosząca jaja,

Czy mogę Ci się wysrać na ryj, bo uważam to za najodpowiedniejsze miejsce? Co mnie to obchodzi, że upośledzony prowadzi obrady?? Wy tego nie widzicie tego otępiennego tempa obrad?? Tych ślamazarnych projektów, dyskusji...Za chwilę będę musiał prosić o czasownik, rzeczownik do mej wypowiedzi, bo jakiś mądraliński z jakiegoś Robloxa czy Discorda mi powie, że niewłaściwych użyłem i mam użyć takich jak oni czy tam ich przekrwione oczęta sobie życzą... Nie będę karmił waszych oczu, jasne to, kurko o imieniu @Albert Fryderyk de Espada? Wypierdalaj do Muratyki, bo robota czeka, a nie stany nieróbstwa sobie ogłaszasz!

Moim poważnym interesem jest to, żeby bronić interesu Federacji Nordackiej, bo taki zjebany ryj jak Pan został parokrotnie wyruchany na wstępnej rozmowie z gościem zagranicznym.

Wiesz co? Ale wiesz, że "tym czasem" się pisze łącznie? Na wiosce Was tam tego nie uczą czy jesteś zbyt leniwą dupą wołową? Nie wpierdalaj tyle, bo nie wstaniesz z tego stołka!

Jak w ogóle taki kurwiszon @Albert Fryderyk de Espadaśmie mi jakieś pouczenia wygłaszać? To jest wg odwołanie do Ciebie czy do tych person, które ująłem we wniosku, hę? Idź Pan w pizdu stąd! Marchwie sadzić czy kopru rwać. Tuś jest niepotrzebny! Pamintaj, Muratyka Cię wzywa. Waksman czeka. Spełnij jego marzenia! 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

Moim poważnym interesem jest to, żeby bronić interesu Federacji Nordackiej, bo taki zjebany ryj jak Pan został parokrotnie wyruchany na wstępnej rozmowie z gościem zagranicznym.

Bogu dzięki że ci to tak beznadziejnie wychodzi bo jakbyś żeczywiscie bronił naszego interesu to z tego kraju nic by już nie pozostało.

I ja faktycznie nie wiem czy to trauma czy jakieś niespełnione marzenia że kolego tylko sex potrafi przytaczać jako swoje argumenty w co drugiej wypowiedzi.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
3 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Bogu dzięki że ci to tak beznadziejnie wychodzi bo jakbyś żeczywiscie bronił naszego interesu to z tego kraju nic by już nie pozostało.

 

No "żeczywiście" nie bronię. Masz tu słuszność, kurko. 😛 Natomiast rzeczywiście bronię. 😄 

5 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

I ja faktycznie nie wiem czy to trauma czy jakieś niespełnione marzenia że kolego tylko sex potrafi przytaczać jako swoje argumenty w co drugiej wypowiedzi.

Jak to mówią... Głodnemu czy też czytającemu sex na myśli, to odczytuje to jako sex...Zamówić Szanownemu jakąś dziwkę sarmacką czy samundyjską? A może jakiegoś chłopca z Edelweiss?? 😄 😄 

7 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Bogu dzięki że ci to tak beznadziejnie wychodzi

No ja do dzisiaj mam do niego pretensje, że Ty mu tak beznadziejnie wyszedłeś. 😄 😄 Do dziś mamy spinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij