• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wieści z kontynentu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    1 minutę temu, Kamiljan de Harlin napisał:

    Cóż mogę dodać... Spodziewałom się, że społeczność Bastionu, której członkowie dojrzali są zarówno w świecie realnym jak i w mikronacjach od dawna, będzie jednak prezentować wyższy poziom.

    Ale to podobny my piszemy "wypociny, po których przeczytaniu spada IQ"... Czytanie takich rzeczy mnie wybitnie zasmuca, bo myślałem, że takie personalne ujadanie na tym kontynencie mamy dawno za sobą...

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    Ja tak tylko słowem zakończenia tej chorej historii, bo na forum Bastionu czułem się tak, jakby mnie zamknęli z chorymi psychicznie ludźmi w zakładzie odosobnienia:

    Cytat

    autor: Waksman » 10 maja 2024, 16:14

    Przepraszam mości Panów za tak niekulturalne wtrącenie, ale z tego co wiem to

    Cytat

    Cytat
    Ronon Dex pisze: 27 kwie 2024, 22:22Niech mi ktoś wyjaśni, co ma jakaś Federacja Nordacka czy inny waksmanopodobny twór - do ziemi dawnej Bialenii?

    fobie i inne

    Cytat

    Cytat
    27 kwie 2024, 22:50 Na pewno nie będziemy zabraniać Bialeńczykowi zabawy w Bialenii z powodu jęków waksmaniątek, które poza trollingiem i gadaniem głupot na discordzie niewiele potrafią.

    choroby psychiczne się leczy. Mam dobrego specjalistę, jeśli panowie mają problem ze sobą, a ewidentnie coś jest nie tak, to mogę polecić - będzie dobrze ❤️


    autor: Andżej-chan » 10 maja 2024, 16:21

    Bardzo proszę o zaprzestanie trollowania na forum Bastionu Pollin. Proszę to potraktować jako pierwsze ostrzeżenie w rozumieniu Regulaminu forum.
    autor: Waksman » 10 maja 2024, 16:25

    Cytat

    Cytat
    10 maja 2024, 16:21 Bardzo proszę o zaprzestanie trollowania na forum Bastionu Pollin. Proszę to potraktować jako pierwsze ostrzeżenie w rozumieniu Regulaminu forum.

    Nie wiedziałem, że obrona swojego dobrostanu i dobrego imienia jest trollowaniem i łamaniem regulaminu. Smutna sprawa, bo zarzucacie nam brak kreatywności, przez który "atakujemy sąsiadów", a wy... Nawet nie będę mówił bo szkoda śliny. Kreujcie się dalej na poważnych i dojrzałych ludzi chłopaki - może kiedyś wam wyjdzie. Powodzenia!


    autor: Andżej-chan » 10 maja 2024, 16:25

    Drugie ostrzeżenie.

    I zakończenie:

    Cytat

    Usunięcie konta 
    autor: Waksman » 10 maja 2024, 16:27
    Z wielką radością i przyjemnością zwracam się o usunięcie mojego konta z pozostawieniem postów z tej toksycznej strony. Pozdrawiam.


    autor: Andżej-chan » 10 maja 2024, 16:28
    Dobranoc.


    To taki szybki przedruk z kubła pomyj, bo Andrzejek już modzi, przenosi i zmienia. Nie skłamię jeśli powiem, że Andrzej, Ronon i cała bastiońska świta to taki Zanik/Karbiak mikroświata, który ma własne forum. Pozdrawiam.

    • Kocham to! 1
    • Haha 1
    • Smuteczek 1

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij