• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Reżim z północy szkaluje Muratykę


Rekomendowane odpowiedzi

Broń boże, żeby FN odziedziczyło problemy międzynarodowe jakiejkolwiek prowincji. Ten wątek nie bez powodu znajduje się we wieściach zza granicy w dziale Muratyki.

3 godziny temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Skąd taki zwrot poglądów dotyczących komunistów,? Znowu nam program podkradacie?

Ja do ZKRR nic nie mam, tylko do Magnifikatu. Ich władze to prowokatorzy, durnie i izolacjoniści. I to jest moja prywatna opinia, żeby nie było, że zaraz ktoś przyjdzie i powie, że całe PD tak uważa.

 

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Ja jako członek PD mam trochę inną opinię. Towarzysz Operar to inteligentny i rozsądny człowiek, niestety na niechętną współpracy międzynarodowej z innymi państwami nordackimi politykę wpływa jego wyniosłość, mały dystans do siebie i niecierpliwość. Niestety, ale żeby działać w nordackim, ale przecież też sarmackim kręgu kulturowym, trzeba być gotowym na to, że będzie się krytykowanym, niekiedy w sposób nieuczciwy i niekulturalny. To jest cena, którą jesteśmy gotowi zapłacić za dynamiczną politykę i pełną wolność słowa. Wydaje się, że tow. Operar tej ceny nie jest w stanie zapłacić i woli działać w kraju nieaktywnym, byle nie musieć się z nikim ścierać. Jego decyzja, trzeba ją uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą decyzję jak najbardziej szanuje, niech każdy bawi się tak jak chce. Jednak nich potem nie ma wątów do innych, że robią taką operację jak my zrobiliśmy, bo kraj był nieaktywny. Tak długo nieaktywny kraj, to martwy kraj, to w praktyce brak kraju.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że wszyscy powinniście wyluzować. Magnifikat sam mówił, że nie traktuje waszej pomyłki dyplomatycznej jako zbrojnej inwazji. Pomnik sam nie mówi nic o tym, kto zwyciężył nad kim i w jaki sposób. W Magnifikacie świętują zwycięstwo pokoju i pokojowej dyplomacji, a nie zniszczenie muratyki. Szukacie problemów tam, gdzie ich nie ma. Zdarzyły się pewne rzeczy i trudno - żyjmy dalej. Jak macie jakieś zastrzeżenia, to walcie odpowiednim osobom na pv, wezwijcie na dywanik, pogadajcie z ambasadą, a nie myślicie nad tym, jak zaorać swojego oponenta poprzez postawienie kontrpomnika...

  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Ja tam nie wiem co to w ogóle jest Republika Magnifikatu i żyję dalej. Po co wzywać kogoś na dywanik jak można kogoś zawinąć w dywan?😂

Powiem szczerze, że od tamtej sytuacji wyznaję podobną zasadę. Ja niestety wiem co to jest, ale wybitnie się tym nie przejmuję. Niech sobie istnieją, i tyle.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

Ja bym ich zaprosił do Federacji jak ledwo zipią.😛

A jakże, ja sam bym ich zaprosił gdyby nie fakt, że się nie zgodzą. Magnifikat to izolacjoniści. Poza tym, im ten ich ustrój chyba nie pozwala na takie integracje. Komuna u nich to rzecz święta. Demokracji to się brzydzą! 😛

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Izolacjoniści? To oni w szafie żyją, choć trudno to nazwać życiem? Co to za pokemony znowu? Nigdy o nich nie słyszałem.

W Federacji Nordackiej też są jacyś komuniści. Nie wierzę, że nie dogadaliby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Izolacjoniści? To oni w szafie żyją, choć trudno to nazwać życiem? Co to za pokemony znowu? Nigdy o nich nie słyszałem.

Cóż, niektórzy traktują izolacjonizm jako dobrą rzecz, bo dzięki temu separują się od wszelakich konfliktów jakie są. Coś jak ta realowa Szwajcaria.

31 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

W Federacji Nordackiej też są jacyś komuniści. Nie wierzę, że nie dogadaliby się.

A to nie wiem, nie widziałem jeszcze komuchów w FN 😂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
15 minut temu, Waksman napisał:

Cóż, niektórzy traktują izolacjonizm jako dobrą rzecz, bo dzięki temu separują się od wszelakich konfliktów jakie są. Coś jak ta realowa Szwajcaria.

Mech też jest dobry jako izolacja. Zawsze można wyrazić swoje neutrum, ale żeby się zamykać? Od razu trumnę bym im posłał i niech się wygodnie w niej ułożą. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij