• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

RMAW - infromacje ogólne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

SEZON V - KALENDARZ

- - -


Rajd Voxlandu


Termin 15-17 września 1923
100365773012207784_t.png


- - -



Rajd Lumerii


Termin 27-29 października 1923
100365773012207780_t.png

- - -


5,Rajd Leocji


Termin 24-26 listopada 1923
100365773012207778_t.png


- - -


Rajd Muratyki


Termin 12-14 stycznia 1924
100365773012207781_t.png


- - -


Rajd Szarotki (Orientyki)


Termin 26-28 stycznia 1924
100365773012207783_t.png

- - -


Rajd Sarmacji


Termin 23-25 lutego 1924
100365773012207782_t.png

- - -


5. Rajd Alpenfahrt


Termin 22-24 marca 1924
100365773012207779_t.png

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Rodzisz się w przestrzeni nordackiej i nagle wysyp obrazeczków z furami, jakieś daty i masz się w tym odnaleźć...- takie myśli spłynęły Hieronimowi, a potem rzekł sam do siebie, wykorzystując okazję, że nikogo nie ma - a idź Pan w chuj z tym wszystkim i jeszcze Ci powie, że czuj czuj czuwaj, bo zaraz nadjadę z kolejną porcją obrazeczków z dupy. Cały sezon Was zajeździmy! Będziecie błagać, żebyśmy nie jeździli... - Hieronim się na chwilę obudził i znów rzekł sam do siebie - o ja pie... już ta godzina? Czas zawezwać jakąś brum brumkę, aby mnie odwiózła do hacjendy.

 

Koła radiowozu nadjechały i zawiozły go na sławetne czterdzieści osiem do wyjaśnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie "Analizy Rajdów" - skrót (plus moje aktualne odczucia):


[*] Modyfikowanie postów - obligatoryjnie wyłączone na wszystkich forach, gdzie odbywa się rajd 
[*] Posty w jednym miejscu na forum
[*] Nagrody realne z mojej strony bez zmian
[*] Nagrody wirtualne - nacisk na nagrody płatne w systemie MBP
[*] Odcinki nocne/wczesnoporanne nie zależą ode mnie, a od współoragnizatorów
[*] Super Odcinek Specjalny (SOS) - za bardzo OP - pozostanie bez zmian
[*] Drużyny narodowe - przeciwny, za mało argumentów przemawiających na tak
[*] Rajd zostanie zaliczony do zwiększenia "Licencji" tylko w przypadku ukończonego rajdu
[*] Tankowanie na OS1 nie zostanie wprowadzone
[*] Kara Czasowa za false start nie będzie przewidywać dyskwalifikacji, a jedynie Karę Czasową
[*] Wydłużony zostanie czas dojazdu do mety do 18h (z 12h)
[*] "Winkowe" wątki - pokazujące się na ostatnią chwilę, są zależne od mozliwości technicznych forum / nie wykluczam zainteresowania w innych rajdach
[*] Atrakcje dodatkowe na OS są zależne tylko od państwa organizaującego
[*] Licencja Pro VIP (za udział w min. 20 rajdach) zostanie wprowadzona nie wcześniej jak w kolejnym sezonie
[*] Możliwość dopuszczenia kierowców wyrzuconych z RMAW, ale bez ingerencji w organizację
[*] Długość posta obligatoryjnie nie wpłynie na wyższe Premie Czasowe, dopuszam możliwość jednorazowej PC na wskazanym przez współorganizatora OS.
[*] Podział klasyfikacji na kobiety i mężczyzn - za mało argumentów przemawiających za zmianani 
[*] Rywalizacja państwowa - jak w pkt.7 za mało argumentów przemawiających za 
[*] Wprowadzone zostaną Udogodnienia:
- Kolektyw - Premia Czasowa po 1 minucie dla kierowców jednego zespołu, jeśli oboje ukończą wyścig
- Cztery Kąty - Premia Czasowa 3 minut dla każdego kierowcy, ktory zadeklaruje w dowolnym momencie w rajdzie , że to jego "wyścig domowy" (dostępne 1 raz w sezonie) - zmodyfikowana pierwotna wersja

PLANOWANIE:
[*] Wprowadzenie płatnej usługi "Czipowanie Silnika", gdzie kierowca/zespół będzie miał prawo, po wpłacie na konto utworzone konto RMAW w MBP na 1-5 minut Premii Czasowej - możliwość zgłoszenia przed każdym rajdem, nie później niż na prologu.
Kwoty będą bardzo wysokie - pakiety będą dostępne w formie indywidualnej i drużynowej, a także dostępne na pojedynczy rajd, jak i na wszystkie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

Czy mógłbym prosić kogoś z @Pracownik NKI@Szef NKI, żeby złożył ów niepoczytny post w archiwum? Jest on jasny tylko dla samego autora. Poza tym, drażni mnie jego samozachwyt nad gwiazdkami, które rozpisał. 😄 

Nie.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790613796_t.png

Szanowni Państwo, rozpoczynamy zmagania w ramach piątego już sezonu rajdowego - ścigania mikronacyjnego . Zmagania zaczniemy dokładnie za dwa tygodnie prologiem w okolicach voxlandzkiego portu w Romie. Trasę tą wytyczyła nie kto inny jak JKM Anastasia. Wielka osobowość i wielkie emocje. To na pewno spotkamy na trasie debiutującego rajdu po terenach tego królestwa. Lasy i piękne, widowiskowe i zjawiskowe tereny, wiatr szepczący do ucha - "szybciej" - pełen mocy szał adrenaliny. A wszystko po to by zwyciężyć!

RAJD VOXLANDU - 15 - 17 września '23


Tyle tytułem wstępu, chciałbym jednak poruszyć pewną kwestię. Jest to pierwszy sezon w pełni, kiedy postaramy się wypromowac  także inne aplikacje, twory mikronacyjne, które wnoszą wiele dobrego do naszej przestrzeni. Z tego tytułu zapraszam wszystkie osoby pragnące wesprzeć RMAW "chojnym" groszem by kolejno obdzielać nagrodami bohaterów rajdowej kierownicy. 
Poza sponsoringiem związanym z poszczególnymi rajdami, RMAW szuka nowych sponsorów strategicznych. 
Tutaj więc należy wyróżnić z czym to się ima... 
Do tej pory głównym sponsorem RMAW, a w zasadzie głównym dostawcą wirtualnych paliw był TARGERSDORF - Banyasz Ceg czyli kompania wydobywcza. Niestety po odejściu Dumy Węgier jesteśmy zmuszeni co całkowitej zmiany (może i koniecznej w związku z przejściem na MBP) systemu sponsoringu.
Wyróżniłbym kilka rodzajów mecenatu:
Sponsor Tytularny - widnieje w każdym możliwym miejscu,  podczas każdego rajdu (posty promujące, odcinki specjalne, odliczanie, klasyfikacja etc.) - kwota wejścia 12000 klubeków edelwajskich (max.2 )
Sponsor Techniczny - fabularny dostawca paliw - (odcinki specjalne, klasyfikacja) - 6000 klubeków edelwajskich (warunkiem zbliżona branża) (max.1) - chyba, że pobawimy się jeszcze w "wyłącznego dostawcę opon) 🙂
Sponsor Rajdu - tak, jak do tej pory, bez zmian, ale tylko podczas wskazanego rajdu - minimalna kwota wejścia 2000 klubeków edelwajskich
Sponsor Odcinka/ów etc - rozmowy indywidualne -  minimalna kwota wejścia 2000 klubeków edelwajskich

Nie mniej zachęcam bardzo do zabawy w samych rajdach. Wspomaganie finansowe ma służyć tylko dodatkowej atrakcji i wynagradzaniu uczestników, ale zawsze jest miłym akcentem. Z góry dziękuję wszystkim zainteresowanym i pamiętajcie, że najważniejsza jest zabawa!


100464293790613798_t.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790613928_t.png

Szanowni Kierowcy, nadszedł czas na pierwsze odliczanie w tym sezonie. Do rajdu na voxlandzkich drogach pozostało zaledwie 10 dni! Czy czujecie już tą presję? Czy adrenalina udziela się Wam, tak jak mi? Wiatr we włosach i szaleńczy pościg za liderem. Czego chcieć więcej?
A może jakiejść nagrody za włożony trud? Owszem, to również otrzymacie! Oto aktualna lista sponsorów Rajdu Voxlandu.

Tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali zapraszam niezwłocznie by zgłosić swój udział! Nie możecie tego przegapić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790613975_t.png

Zespoły ochoczo zbierają się na starcie rajdu, gdyż pojazdy trzeba przygotować na trudne leśne odcinki voxlandkie. Tu nie ma zmiłuj, gdyż jeden mały błąd może zaważyć na zwycięstwie. Pamiętaj, że jadąc w zespole dwuosobowym zwiększasz swoje szanse na wygraną. Nie daj się i nawiąż współpracę z innym kierowcą!


100464293790613977_t.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790613994_t.png

Kierowco, niewiele czasu zostało już do rozpoczęcia zabawy, a ja nadal nie wiem czy Ty pojedziesz!? Jeszcze się nie zdecydowałeś? Nie wierzę! Przecież lada moment zostaną rozdane tablice startowe. Nie przegap tego i poinformuj organizatorów czy wystartujesz. 

Pamiętaj wszystko zależy od Ciebie! 


100464293790613977_t.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790614004_t.png

Jeszcze tylko tydzień i startujemy! Sprawdźcie czy macie wydane wszystkie licencje, czy rozumiecie nowe udogodnienia, czy jesteście w stu procentach gotowi na to co spotka Was za 7 dni... 

RMAW jest do waszej dyspozycji!


100464293790613977_t.png

100464293790613994_t.png

Kierowco, niewiele czasu zostało już do rozpoczęcia zabawy, a ja nadal nie wiem czy Ty pojedziesz!? Jeszcze się nie zdecydowałeś? Nie wierzę! Przecież lada moment zostaną rozdane tablice startowe. Nie przegap tego i poinformuj organizatorów czy wystartujesz. 

Pamiętaj wszystko zależy od Ciebie! 


100464293790613977_t.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790614042_t.png

Do startu pozostało niewiele, tymczasem ostatnie szlifowanie regulaminu (wraz z dostosowaniem jego treści do "systemu wsparcia"). Zerknijcie czy wszystko jest jasne, by nie było problemu już podczas trwania zawodów! Trzymajcie się i miłego weekendu! 

REGULAMIN (Pamiętajcie, że obecnie mamy sezon nr V 😉 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790614067_t.png

Zegar tyka! Voxland czeka na wszystkich chcących wziąć udział w wyścigu, a także na wsparcie zaplecza technicznego i mecenasów rajdu. Ostatnia szansa aby dołączyć do zabawy! 
A już niedługo rozdamy numery startowe dla wszystkich zgłoszonych kierowców!

100464293790613977_t.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790614193_t.png


Jak wiecie RMAW i współoragnizatorzy lubią zaskakiwać. Z tego co mi wiadomo, to jeszcze nie koniec wrażeń związanych ze nagrodami. Wyczekujcie więcej szczegółów. Tymczasem wracajcie do warsztatów podreperować maszyny. A gdyby ktoś chciał to zapraszam już dziś do testowania wydajności waszych automobili!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790614225_t.png

Szanowni Państwo, mam dla Was dwie bardzo ważne informacje. Pierwsza dotyczy numerów startowych. Wczoraj w godzinach wieczornych zostały one wydane poprzez discorda. Niektórym, tym co wiem, że rzadziej bywają, a deklarowali start w Rajdzie Voxlandu, warunkowo wysłałem w wiadomosci prywatnej. Jest to jednak ostatni raz, każde następne tablice startowe odbieramy poprzez discord (chyba, że się jakoś dogadamy 🙂 ).
Kierowcy, którzy nie otrzymali numerów startowych, a wiedzą, że w najbliższym rajdzie wezmą udział zapraszam do kontaktu po odbiór. Może kogoś niechcący przeoczyłem.

Druga sprawa, troszkę milsza, a nawet bardzo. Organizatorzy Rajdu Voxlandu, rodzina królewska Windsachen przygotowała dla zwycięzcy wspaniałe nagrody rzeczowe. Ich wartość będzie miała charakter materialny, ale i pamiątkowy.

100464293790613977_t.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord za rekordem. Voxland na nowo stawia warunki wszystkim innym organizatorom rajdowym!
25 - tylu chętnych znalazło się do tej pory na pierwszym odcinku specjalnym? Mało? Kto da więcej?

100464293790614361.png

Pierwsza trójka - Romański - Espada - Gruner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij