• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Propozycje


Gość Roman Octopic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Roman Octopic napisał:

Proponuje w sumie, żeby otworzyć kolejne posiedzenie Parlamentu, parę ustaw możemy podpisać, co wy na to?

Ja jak najbardziej za, możecie stworzyć parę ustaw, a później uruchomimy Parlament. Proponuje aby było to przed referendum, w okolicach 29 lipca

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Ja jak najbardziej za, możecie stworzyć parę ustaw, a później uruchomimy Parlament. Proponuje aby było to przed referendum, w okolicach 29 lipca

Też jestem za, i za tą datą 

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, chociaż w sumie ja bym to dał na dalszą datę, po referendum bo nie wiem czy będe 29 lipca obecny

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
3 godziny temu, Tadeusz I Wielki napisał:

No i fajnie, chociaż w sumie ja bym to dał na dalszą datę, po referendum bo nie wiem czy będe 29 lipca obecny

Mi tam odpowiada lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekładanie tego tak cały czas. Zróbcie to jak najszybciej. Przy czym jeśli nie umiecie ustalić terminu wspólnie to niech jedna osoba podejmie decyzje.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Waksman napisał:

Nie przekładanie tego tak cały czas. Zróbcie to jak najszybciej. Przy czym jeśli nie umiecie ustalić terminu wspólnie to niech jedna osoba podejmie decyzje.

Jak cały czas, przecież przekładamy to tylko z 29 lipca na sierpień, referendum np. będzie dalej w ten sam dzień, tj. o ile się nie myle 31 lipca i 1 sierpnia, a Parlament musi uchwalić po prostu parę ustaw, np. kodeks karny, wotum nieufności

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
16 godzin temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Dobra, ja dałbym 10 sierpnia i gituwa, jak się zgadzacie to zamykam wątek

Może być 10 sierpnia, bo wolałbym takie sprawy na jedno załatwić po referendum, bo wprowadzimy teraz, a potem co: okaże się że jednak wchodzimy? bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roman Octopic napisał:

Może być 10 sierpnia, bo wolałbym takie sprawy na jedno załatwić po referendum, bo wprowadzimy teraz, a potem co: okaże się że jednak wchodzimy? bez sensu

Okej, z Lwie Serce i Krukiem to też dogadałem

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roman Octopic napisał:

Może być 10 sierpnia, bo wolałbym takie sprawy na jedno załatwić po referendum, bo wprowadzimy teraz, a potem co: okaże się że jednak wchodzimy? bez sensu

Ale nawet jak wprowadzicie jakieś ustawy teraz, to one nie wygasną nagle po dołączeniu do FN...

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
33 minuty temu, Waksman napisał:

Ale nawet jak wprowadzicie jakieś ustawy teraz, to one nie wygasną nagle po dołączeniu do FN...

a to ciekawe akurat, no ale tak czy siak wole w sierpniu bo teraz trzeba pozałatwiać inne rzeczy, jak już najwcześniej proponowałbym 4 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij