• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Porządek na forum - Policja Muratycka


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając dzisiaj dokumentację silnika naszego forum natrafiłem na stronę o systemie ostrzeżeń. Wiadomo, takie coś ma każde forum, jednak ja mam pewien pomysł jak moglibyśmy to wykorzystać. Moim zamysłem jest powołanie Policji Muratyckiej, która pilnowałaby porządku na forum. Każdy zarejestrowany za przewinienie będzie mógł zostać ukarany punktami karnymi, które zliczają się w profilu. Istnieje możliwość ustawienia progów dla punktów karnych, po których przekroczeniu użytkownikowi blokuje się np. możliwość wypowiadania się na forum przez X dni. Oprócz tego, Policjant byłby w stanie od razu przy nadawaniu ukarać daną osobę na 3 sposoby - nakładając na niego kuratora (tzn. po dodaniu zawartości ta musi zostać zatwierdzona przez Policjanta), aresztować (pozbawić dostępu do forum) lub zablokować dodawanie zawartości.

Kwestia dobrej organizacji i ogarnięcia funkcji forum - co o tym myślicie?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze pogrzebać czasem w forum i trafić na tak ciekawe wątki!

Herr President, proponuję, aby powołać nie Policję Muratycką, a może Milicję Państwową? Zróbmy coś nietypowego. Samo funkcjonowanie? Proponuję, aby powoływano Szefa Milicji Państwowej, która odpowiadałaby za porządek na forum, tutaj pojawia się kwestia co nam przeszkadza? Czy tak jak w Bialenii Herr Kamiński, do którego mam ogromny szacunek, będziemy poprawiali przecinki i kropki, cenzurowali słownictwo itd, czy tylko ograniczymy się do cenzury i ostrzegania, za nadużywanie wulgarnego słownictw? Można także zrobić to w ten sposób, że będą będą oni egzekwowali prawo Muratyki. Co o tym sądzicie obywatele? 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnowali by porządku i ewentualnie wnosili sprawę do sądu? Czyli pełniło de facto funkcję prokuratury. Czy źle zrozumiałem?

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrëe von Wattzau, Milicja Muratycka miałaby w swoich założeniach nadzorowanie porządku na forum i rozwiązywanie w miarę możliwości problemów związanych z nieprzestrzeganiem prawa oraz nadużywania wulgaryzmów. Tu pojawia się pomysł, aby rozwiązywali oni większość spraw bez pomocy sądu, ewentualnie zostawali by Prokuratorem Sądowym tych "największych" przestępców.

Mistrëes Marcjan-Chojnacka, czemu nie? Dziękuję za sugestie. Może prezydent zgodzi się na nadzorowanie obu tych płaszczyzn, gdyż nasz v-życie ostatnio funkcjonuje tu, zarówno jak na discordzie. 😉 

Mistrëe - Pan
Mistrëes - Pani

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Pawłow napisał:

Dobrze pogrzebać czasem w forum i trafić na tak ciekawe wątki!

Herr President, proponuję, aby powołać nie Policję Muratycką, a może Milicję Państwową? Zróbmy coś nietypowego. Samo funkcjonowanie? Proponuję, aby powoływano Szefa Milicji Państwowej, która odpowiadałaby za porządek na forum, tutaj pojawia się kwestia co nam przeszkadza? Czy tak jak w Bialenii Herr Kamiński, do którego mam ogromny szacunek, będziemy poprawiali przecinki i kropki, cenzurowali słownictwo itd, czy tylko ograniczymy się do cenzury i ostrzegania, za nadużywanie wulgarnego słownictw? Można także zrobić to w ten sposób, że będą będą oni egzekwowali prawo Muratyki. Co o tym sądzicie obywatele? 

Nie popadajmy w skrajność, chcemy stworzyć aparat, którego zdaniem ma być pilnowanie porządku, a nie Gestapo Ortograficzne. Ja bym nie wynosił też rangi policjanta do prokuratora. Jeśli ktoś zbyt często dopuszcza się łamania prawa to taka osoba powinna skierować sprawę do Sądu Muratyckiego. Co do Szefa - jestem za. Wtedy Szef, analogicznie trochę jak w wojsku, mógłby prowadzić nabór do Policji, także odciążyłby tym Prezydenta.

A co do nazwy - Milicja mi się kojarzy bardziej z ZKRM niż z Republiką...

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Waksman napisał:

Nie popadajmy w skrajność, chcemy stworzyć aparat, którego zdaniem ma być pilnowanie porządku, a nie Gestapo Ortograficzne. Ja bym nie wynosił też rangi policjanta do prokuratora. Jeśli ktoś zbyt często dopuszcza się łamania prawa to taka osoba powinna skierować sprawę do Sądu Muratyckiego. Co do Szefa - jestem za. Wtedy Szef, analogicznie trochę jak w wojsku, mógłby prowadzić nabór do Policji, także odciążyłby tym Prezydenta.

A co do nazwy - Milicja mi się kojarzy bardziej z ZKRM niż z Republiką...

Milicja nada charakter bardzo ludowy, już zaufałeś mi w wielu sprawach, to może i teraz warto? W końcu nasz kraj nie rozwija się w jedną stronę, a rozwijamy go tak naprawdę na wiele płaszczyzn i czerpiemy z wielu państw, bo nasz kraj nie ma jednego konkretnego kierunku. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić ankietę w takim razie. Zobaczymy wtedy czy ludzie wolą Milicję czy Policję 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie! Znowu demokracja, która uśmierci moje cudowne plany. 😉 
Czyżby ponowne głosowanie na discordzie?

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz ukochana demokracja 😍

A nie lepiej w Muratyckim Instytucie Ankietowym na forum? Wtedy większa ilość osób będzie miała szansę oddania głosu, tak mi się wydaje.

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Waksman napisał:

Nasz ukochana demokracja 😍

A nie lepiej w Muratyckim Instytucie Ankietowym na forum? Wtedy większa ilość osób będzie miała szansę oddania głosu, tak mi się wydaje.

Nie widzę problemu, chociaż zależy to wszystko ile czasu chcemy poświęcić na szykowanie takowej formacji. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosem ludu wybrano nazwę Milicja Państwowa, będziemy  mogli niedługo przejść do prac nad tą formacją. Najważniejsze będzie przygotować rangę dla tej służby jej oznaczenia itp. mam nadzieję, że już dzisiaj przygotujemy to wszystko, a ja przygotuję odpowiednią ustawę pod obrady Sejmu. 🙂

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odznaczenia? Jeszcze projekt nie został przyjęty przez Sejm, ba, jeszcze Sejmu nie ma, a ty już chcesz odznaczenia robić? 😂

A tak na poważnie - jasne, trzeba się zgadać, przysiąść, obmyślić logo dla Milicji, ordery, jakieś medale czy inne sztandary. Jak już robimy, to porządnie 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Waksman napisał:

Już odznaczenia? Jeszcze projekt nie został przyjęty przez Sejm, ba, jeszcze Sejmu nie ma, a ty już chcesz odznaczenia robić? 😂

A tak na poważnie - jasne, trzeba się zgadać, przysiąść, obmyślić logo dla Milicji, ordery, jakieś medale czy inne sztandary. Jak już robimy, to porządnie 😄

Oczywiście, dlatego to praca dla Dream Teamu Waksman-Pawłow. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś idee naszych partii się w jakiś sposób zejdą i wylądujemy razem w Sejmie to żądam abyśmy utworzyli koalicję o nazwie "Dream-Team" 😂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A tak na marginesie - jak wybraliśmy nazwę dla policji to zrobiłem takie logo:

Milicja.png

@Piotr Pawłow - pozdrawiam z tego miejsca osobę, która pomagała mi przy jego powstawaniu 😄

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Waksman napisał:

A tak na marginesie - jak wybraliśmy nazwę dla policji to zrobiłem takie logo:

Milicja.png

@Piotr Pawłow - pozdrawiam z tego miejsca osobę, która pomagała mi przy jego powstawaniu 😄

Klasa! Bardzo dobrze, że to cudo ujrzało światło dzienne. Teraz pozostaje zrobić dla tej formacji medal, a także sztandar, chociaż w tym przypadku poczekamy jak powstanie Ustawa o Milicji Muratyckiej. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Piotr Pawłow napisał:

Klasa! Bardzo dobrze, że to cudo ujrzało światło dzienne. Teraz pozostaje zrobić dla tej formacji medal, a także sztandar, chociaż w tym przypadku poczekamy jak powstanie Ustawa o Milicji Muratyckiej. 😉 

Ahhh czyli chcesz dodać odznaczenia policyjne do ustawy o Milicji... Myślałem, że to jeszcze zrobimy w ramach ustawy o odznaczeniach 😛

Teraz kwestia tego kto napisze taką ustawę. Bierzesz to na swoje barki Piotrze? 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Waksman napisał:

Ahhh czyli chcesz dodać odznaczenia policyjne do ustawy o Milicji... Myślałem, że to jeszcze zrobimy w ramach ustawy o odznaczeniach 😛

Teraz kwestia tego kto napisze taką ustawę. Bierzesz to na swoje barki Piotrze? 😄

To będzie wzmianka do ustawy o medalach. 😉 

Ustawę oczywiście, że napiszę. 😄

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Waksman napisał:

Wzmianka w sensie, że odnośnik, dobrze kminię? 😂

Raczej dołożymy w poprawce z medalem Henryka. 🙂 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, tak też można. No to cudownie, trza się zabierać do pracy i jedziemy z tym koksem. Dream Team Waksman-Pawłow powraca! 🤣

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Waksman napisał:

O, tak też można. No to cudownie, trza się zabierać do pracy i jedziemy z tym koksem. Dream Team Waksman-Pawłow powraca! 🤣

Ё моё, Ты обалдел или что? XD 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij