• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

RMF FM - wywiad z Kasparem Waksmanem


Waksman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Co do meritum się zgadzam. Z resztą głosiłem tę tezę od 2014 r. Kol. Waksman słusznie zidentyfikował problem - wzajemna nieufność. Bo już chyba nawet nie o ambicje chodzi, zdecydowana większość z nas zdążyła zrobić "kariery".  Nie ukrywam, że i ja nie wszystkim mieszkańcom naszego kontynentu ufam, ale - jeśli tylko pojawi się jakiś poważny projekt integracyjny - dołączę i pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że ta nieufność nie wywodzi się z wydarzeń bieżących czy coś. Tak jak wspomniałem w wywiadzie - mnie się nie ufa przez to, co odwalałem w UTN. To jest też bezpośredni powód, dla którego niektórych państw Nordackich nie ma na wspólnym forum. Gdyby udało nam się zepchnąć te wzajemnie antypatie na drugi plan, albo chociaż przerobić je na element naszej postaci, żeby przejawiała się ona w narracji, a nie w, np. decyzjach informatycznych, to udałoby się nam stworzyć taką Federację Nordacką, jakiej jeszcze świat nie widział.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż... co prawda nie było mnie przy upadku UTN ale przy okazji FN miałem już spory udział w jej życiu politycznym mimo tego iż jeszcze w tamtym okresie wolałem znacznie bardziej trzymać się własnego podwórka jakim była Koribia, Zjednoczone Prowincje i ostatecznie ZKRM.

Patrząc na to z perspektywy czasu mam również sobie wiele do zarzucenia gdyż faktycznie wtedy postępowałem dość pochopnie i często faktycznie nieufnie w stąsuku do innych. 

No ale czasy się zmieniły i teraz gdy zostałem Prezydentem staram się tworzyć wizerunek bardzo przyjaznej i zaufanej osoby co chyba się sprawdza. ☺️

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Kasparze, a jak miałaby wyglądać nowa Federacja Nordacka? Czym różniłaby się od Unii Nordackiej, która - nie oszukujmy się - jest niewypałem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Kasparze, a jak miałaby wyglądać nowa Federacja Nordacka? Czym różniłaby się od Unii Nordackiej, która - nie oszukujmy się - jest niewypałem?

To jest bardzo trudne pytanie Andrzeju. Mogę powiedzieć, że na pewno inaczej. Nie jestem w stanie udzielić pełnej odpowiedzi dlatego, że ta nowa Federacja Nordacka ma być projektem, który został stworzony przez wszystkich chętnych, z każdego zakątka Nordaty. Teraz to wygląda tak, ale jutro, może już wyglądać zupełnie inaczej. Jeśli chcesz odezwij się do mnie na Discordzie - podeślę ci zaproszenie na serwer, na którym toczą się rozmowy.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij