Jump to content
×
×
 • Create New...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Henryk Ziemiański

Federation Citizen
 • Posts

  246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Henryk Ziemiański last won the day on November 1

Henryk Ziemiański had the most liked content!

About Henryk Ziemiański

Citizen Identification Number

 • CIN
  1609230033

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Henryk Ziemiański's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/17)

 • Reacting Well
 • One Month Later
 • Week One Done
 • Dedicated
 • Collaborator

Recent Badges

77

Reputation

 1. Szanowni Państwo, Instytut Statystyczny zaprezentował kolejny sondaż, tym razem dotyczący się zbliżających wyborów prezydenckich. Należy udzielić odpowiedzi na jedno pytanie - na jakiego kandydata zagłosowałbyś. Wyniki oczywiście są tajne.
 2. Ziemiański Company SA zajmuje się przede wszystkim energią odnawialną, m. in. energią wodną, infrastrukturą, wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej. Siedziba główna firmy znajduje się w Tomaszewie, w wieżowcu Ziemiański Tower.
 3. Nie, Stronnictwo Centro-Prawicowe założyłem w sierpniu. Nazwa nie nawiązuje do partii Centro-prawica, do której należałem jeszcze podczas mojej działalności w IV Republice Muratyckiej.
 4. W godzinach wieczornych w hali konferencyjnej w Tomaszewie odbyła się I Konwencja Programowa Stronnictwa Centro-Prawicowego. Gdy na sali pojawił się Henryk Ziemiański, tłum zaczął wnosić aplauz, który ucichł kiedy Ziemiański wszedł na mównicę. - Szanowni Państwo, dzisiaj w Kongresie rozpoczęło się głosowanie nad wotum zaufania dla drugiego rządu Bolesława Kirianóo von Hohenburga. Sam osobiście przyznaję, że podczas poprzedniej kadencji premier Bolesław sprawował się doskonale i myślę, że tak będzie podczas tej kadencji. - zaczął przemawiać Henryk. Następnie przewodniczący Stronnictwa Centro-Prawicowego zaczął wymieniać postulaty programowe, które partia chce realizować na tą kadencję Kongresu. Wśród nich pojawiły się nowości. - Chcemy doprowadzić do umocnienia naszych granic państwowych, gdyż fala bialeńskich imigrantów pokazała nam, że warto mieć baczenie na takie sytuacje w przyszłości. Nie chcemy przecież, aby wielka fala imigrantów zalała nasz kraj, co doprowadziłoby do wielkiego chaosu. Jako minister spraw wewnętrznych obiecuję pilnować sytuacji, a w razie zagrożenia reagować. - mówił podczas przemówienia. Szef SCP wspomniał także o projekcie ustawy powołującej Komisję ds. Badania Wpływów ZKRR w II FN oraz o zagrożeniu rewolucją ze strony Czesnoradu. Minister Ziemiański powiedział, że Stronnictwo Centro-Prawicowe jest przeciwne wszelkim rewolucjom. - Nasza partia jest przeciwna czerwonej zarazie i wszelkim rewolucjom. Nie pragniemy, żeby obce siły szpiegowały II Federację Nordacką. Dzisiaj, podczas wystąpienia w Kongresie powiedziałem, że jak powstanie Komisja, to dołączę w poczet jej członków, nadal te słowa podtrzymuję. Ponadto, Stronnictwo Centro-Prawicowe jest za uchwaleniem specjalnego pakietu bezpieczeństwa, który by gwarantował większą ochronę bezpieczeństwa zewnętrznego. - powiedział Ziemiański. Po skończeniu przemówieniu Ziemiański rozmawiał z zwolennikami i udzielał wywiadów dziennikarzom.
 5. Zgadzam się z tym, że nie wszystkie ordery muszą być nadawane przez Prezydenta. Jestem też za oddzielną ustawą.
 6. Jest pierwszy kandydat na Ministra Stanu w Winkulii .
 7. Wysoki Kongresie! Ważne jest dla naszego państwa, by strzec jego bezpieczeństwa zewnętrznego. Nie chcemy przecież, żeby komuniści zorganizowali w II Federacji Nordackiej rewolucję, po której nasz kraj przemienił się w czerwoną dyktaturę. Trzeba obserwować sytuację w najbliższych dniach, gdyż może się stać bardzo napięta. Z tego miejsca chcę także zdementować to, o czym wczoraj mówił na tej mównicy Pan Kaspar Waksman-Dëter. Przyszła Komisja ma się zajmować badaniem działań najwyższych osób w państwie, które były podejmowane pod wpływem Czesnoradu. Jako minister spraw wewnętrznych jestem chętny na członka Komisji. Jeśli Komisja stwierdzi, że ktoś zdradzi stan, to będzie starać się pociągnąć te osoby do odpowiedzialności karnej. Jestem przeciwny wszelkiej maści rewolucjom. Przyszły rząd zrobi wszystko, żeby integralność terytorialna naszego kraju nie została naruszona.
 8. To nie jest ograniczanie swobód obywatelskich. Jak już wcześniej podkreśliłem, projekt ustawy jest niezwykle ważny dla bezpieczeństwa państwa. Jestem przeciwko, by obce służby ingerowały w nasze bezpieczeństwo.