• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Henryk Ziemiański

Obywatel Federacji
    486
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

22

Ostatnia wygrana Henryk Ziemiański w dniu 6 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Henryk Ziemiański punkty reputacji!

O Henryk Ziemiański

Numer Identyfikacji Obywatela

• NIO
    1609230033

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Henryk Ziemiański

Biegły

Biegły (10/17)

• Roczek
  • Popularny
  • Reakcjonista
  • Miesiąc później...
  • Przetrwać tydzień

Najnowsze odznaki

169

Reputacja

1. Dziś Henryk korzystając z wolnej chwili pojechał do swojego mieszkania w Czekoladowicach, gdzie po rozpakowaniu rzeczy udał się do kuchni, by przyrządzić sobie smaczny posiłek. Po zjedzeniu posiłku poszedł do pokoju się zdrzemnąć, gdyż wieczorem będzie musiał się udać w długą podróż do Achkova, by realizować obowiązki służbowe i uczestniczyć w zebraniu Rady Liderów Koalicji Konserwatywnej.
  2. Jak uzyskam uprawnienia do publikowania, to zamieszczę rozporządzenie.
  3. Ja uważam, że marihuana powinna być zakazana po wsze czasy, gdyż potrafi skutecznie uzależnić ludzi. Moim zdaniem Nordata powinna mieć silne i zdrowe społeczeństwo, wolne od nałogów i dewiacji.
  4. Lotnisko im. Arisa Kostasa w Achkovie Lotnisko im. Arisa Kostasa znajduje się w achkovskiej dzielnicy Nowe Osiedle i jest jednym z najpopularniejszych lotnisk w kraju. Posiada ono dwa terminale lotnicze, a także sklep z pamiątkami, które są kupywane chętnie przez turystów. Przy lotnisku funkcjonuje także strefa rządowa, na której odbywają się powitania i pożegnania wielu zagranicznych dygnitarzy. Lotnisko posiada połączenia z wieloma zagranicznymi miastami, m. in. z Kanugardem, Grodziskiem, czy z Dreamopolis.
  5. Również uważam, że te sztandary są ładne. Trzeba je tylko dopracować.
  6. Ja, Henryk Ziemiański, współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej, stawiam się na zebranie.
  7. Wnioskuję o nadanie mi uprawnień jako ministrowi sprawiedliwości dodawania aktów prawnych w Dzienniku Praw, w sekcji "Rada Ministrów".
  8. Groził mi Pan w wątku z pozwem, że będzie wnioskował o odebranie mi praw publicznych. To jest cyniczne, gdyż na czynność, którą Pan opisał, nie ma w ogóle paragrafów w Kodeksie Karnym.
  9. Moi drodzy, wielu z was mnie zna, byłem waszym prezydentem, staram się działać dla lepszej Federacji. Moja działalność nie wywoływała większych problemów, do czasu jednak. Dzisiaj zorganizowałem pokojowy marsz, w trakcie którego domagałem się odnowy Federacji Nordackiej, powstrzymania zamiany kraju w tęczowy co robi z nas pośmiewisko na świecie i wreszcie oddania administracji w ręce narodu. Ten ostatni postulat wywołał rozjuszenie Kaspara Waksmana, który złożył na mnie pozew i mi groził. Jedno zdanie wywołało wściekłość człowieka, który sprywatyzował kraj i gdy ktoś chce nawet nie odebrać mu zabawki, po prostu wyrazić swoje zdanie to atakuje. Raczej nigdy pomocy nie potrzebowałem, ale teraz jest ta chwila, gdy się przyda, proszę o pomoc w obronie przed dyktaturą. Federacja to nie Waksman, to my wszyscy. Niech żyje FN!
  10. Ja wnioskuję o reprezentowanie mnie przed Sądem Najwyższym w razie rozprawy w sprawie wytoczonej przez Kaspara Waksmana-Dëtera.