• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Waksman

Szef NKI
 • Postów

  3 919
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  219

Ostatnia wygrana Waksman w dniu 19 Maja

Użytkownicy przyznają Waksman punkty reputacji!

6 obserwujących

O Waksman

 • Urodziny 09.02.2016

Informacje personalne

 • Zaimki
  on/jego

Numer Identyfikacji Obywatela

 • NIO
  2709210001

Ostatnie wizyty

4 146 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Waksman

 1. // Nie, nie tylko ty. @Oliwier Dymarski coś zepsułeś XD
 2. Czyli w skrócie - jesteśmy przeciwko bo Demokracji są za 😂 Bardzo zabawne, że Pan Ziemiański nie jest w stanie podać jakiegokolwiek innego argumentu przeciwko pełnej legalizacji poza tym, że "marihuana uzależnia" nawet jeżeli ten argument to istna bujda.
 3. To ja poproszę. Proszę nadać energię do "MKW Alawancja".
 4. Achkov, dnia 20 maja 2024 Namiestnik Komarchii Nordackiej Henryk Ziemiański Szanowny Panie Namiestniku, zwracam się do Pana z wnioskiem o zmianę patrona budowanego lotniska w Velki'm Me'ste Achkove', ze względu na fakt, iż obecnie nadany patron nie ma żadnego związku z II Federacją Nordacką, a na kartach historii I Federacji nie zapisał się tak bardzo, jak inni politycy. Uważam, że patron dla lotniska powinien zostać wybrany w formie otwartego konkursu a następnie ankiety. Liczę na przychylenie się do mojego wniosku. Pozdrawiam, KVW-D DW: @Henryk Ziemiański
 5. Za ile Elektrownia "Ciotka" sprzeda energię (i ile)? Potrzebuję trochę w MKW Alawancja. @Kamiljan de Harlin
 6. No tak, z czego dwie osoby się powtórzą i tu i tu. Mamy wtedy - Waksman, Deliart, Wespucci, Dugosz, więc w sumie to cztery osoby.
 7. A dobra, bo chodziło o UTN. To tak - byłem to ja, Ferdynand Dugosz i Arkadiusz Deliart 😂
 8. Ferdek rzucił Nordatą wtedy. I FN założyłem ja, Henryk Wespucci oraz Arkadiusz Deliart. Tak mówi Micropedia.
 9. "No tu masz rację. Oni tylko umieją narzekać, a do działania nie ma nikogo. Ja mam nadzieję, że oni pójdą po rozum do głowy, i zalegalizują. Bo jak nie to o jakimś dużym proteście trzeba będzie pomyśleć, przecież zwolenników legalizacji jest dużo" - odrzekł w połowie przegryzając soczystego ogóra, którego wziął ze stołu z przekąskami - "Mmm! Ależ przepyszny ogór! Gdzie kupiłeś takie?" - zapytał ze zdumieniem w oczach swojego towarzysza.
 10. Ja chcę tylko jeszcze nadmienić, że jeśli mają Państwo jakieś fajne propozycje na nowe moduły WSG, to śmiało proszę proponować. A nuż się uda coś ciekawego wdrożyć 😄
 11. // Miłego wypoczynku! Odpoczywaj i wracaj szybko! 😄
 12. Tak. Kupno jak chcę wystawić ogłoszenie, że chcę coś kupić za ileś, a sprzedaż jak coś sprzedaję. Ceny są podane za te jednostki, które wpisujesz w ogłoszeniu.
 13. No to w takim razie trzeba będzie zrobić wielki spis takich firm. Jesteś w stanie to zrobić Albercie?
 14. Czym jest drodzy panowie ten tajemniczy Festiwal Paździerzu? Jestem bardzo zaintrygowany tą nazwą, a szczerze mówiąc nigdy wcześniej o tym nie słyszałem :0
 15. Już samo to, że chyba większa część koalicji rządzącej jest przeciwko marihuanie uprawnia nas do tego, żeby czuć się tak jakby to było nielegalne. Oni pewnie wykorzystają każdą okazję do tego, żeby, nawet bez ustawy, ukarać kogoś za coś, co im się nie podoba. Dlatego to trzeba uregulować tak, żeby nawet mając partyjnie problem do czegoś, to będą to musieli respektować przez prawo federalne.