• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Bry


Rekomendowane odpowiedzi

Zdrastwujtie Towarzyszu!

Ogólnie to nie ma jakiegoś jednolitego wzoru przywitania, więc tak, dobrze.

Natomiast może też Towarzysz powiedzieć nieco o sobie przykładowo (chodzi mi tutaj oczywiście co Towarzysza sprowadza do Muratyki, może nawet skąd to przybycie).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Sone Teijo napisał:

Przywitałem się, nie wiem czy dobrze kek

Witam serdecznie! Jak wyżej - przywitanie jak najbardziej dobre. Po pierwsze - skąd się Pan o nas dowiedział? Po drugie - jakieś plany na działalność? Jeśli nie, to niech Pan powie czym się interesuje to zaraz coś znajdziemy 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sone Teijo napisał:

Póki co rozważam nad działalnością.

Jakąś konkretnie? Uchyli Pan rąbka tajemnicy? 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! To będzie okazja na handel. Może w końcu sprzedam jakąś blachę z mojej huty żelaza 😂

Ja ze swojej strony zachęcam do pójścia w transport, w szczególności kolejowy. Oferuję darmowe szkolenia z zakresu prowadzenia firmy przewoźniczej! 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężarówki to też jest fajna opcja. Takiej firmy w sumie też jeszcze u nas nie ma, także będzie Pan pierwszy 😄

Już widzę te terminale przeładunkowe, ahhh!

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czesnoradzie to w ogóle akurat brakuje inżynierów cywilnych do projektowania pojazdów osobowych w Nowańskim Automoblinym Zakładzie. Szczerze to też myślałem, czy na giełdzie ogłoszenia nie dać odnośnie tego, ale to jeszcze zobaczę.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dlatego też bardziej chodziło mi o posadę inżyniera cywilnego w NAZ, który jest zakładem państwowym, ale o tym wspominam tak w ramach dygresji.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sone Teijo napisał:

Wolałbym mieć jakieś prawa do własnej prywatnej działalności. Komunizm tego nie zapewnia.

Oczywiście rozumiem. Natomiast kwestię inżyniera tak jak wspomniałem, to powiedziałem to w ramach dygresji. Natomiast może w przyszłości Rada Komisarzy Ludowych skontaktuje się z firmą, aby zlecić jakiś projekt, o ile nie znajdzie się inżynier cywilny.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to będzie zależało od relacji międzynarodowych między Muratyką i Czesnogradem. Raczej to oczywiste, że nie będę wspierał wroga państwa w którym się rozwinąłem.

Edytowane przez Sone Teijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sone Teijo napisał:

Szczerze, to będzie zależało od relacji międzynarodowych między Muratyką i Czesnogradem.

To raczej jest pewne, aczkolwiek raczej złych relacji z Muratyką to my nie chcemy, zwłaszcza po pewnym incydencie na Nordacie, gdzie już wrzało na kontynencie, natomiast mamy nadzieję, że już pójdzie ku lepszemu.

Oczywiście chciałbym też tak zwrócić uwagę na nazwę kraju. Nie chcę wyjść na czepialskiego, aczkolwiek często Czesnorad określano mianem "Czesnogradu" lub nawet pojawił się raz "Czesnogradojsk" w trakcie (jak ja to nazywam) "Kryzysu Czesnoradzkiego", ale poprawną formą naszego kraju to "Czesnorad". Oczywiście masz prawo też popełnić błędy, bo każdy jest człowiekiem i ma prawo do błędów, ale tak na przyszłość (a piszę to, bo gdyby pojawiły się dokumenty między namo, to zawarcie nazwy kraju "Czesnograd" tak naprawdę unieważniłoby dokument, bo takiego kraju nie ma).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij