Jump to content
×
×
 • Create New...

Heinz-Werner Grüner

Freutreggër
 • Posts

  471
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by Heinz-Werner Grüner

 1. SEZON V Klasyfikacja Generalna Klasyfikacja po pierwszym rajdzie, Rajdzie Voxlandu Klasyfikacja Generalna Kierowców Klasyfikacja Generalna Konstruktorów Ogromne gratulacje dla @Albert Fryderyk de Espada - pobił tyle rekordów, że głowa mała! 😄
 2. OS 11 Nieoficjalna klasyfikacja końcowa: Zapamiętajcie, że LICENCJI nie można dawać na ostatnim OS'ie..
 3. OS 10 Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że mamy już zwycięzcę! No, ale pamiętajmy, że wyścig trwa!
 4. A to niby dlaczego? 😄 OS 9 stan na godzinę 15:52 No to jedziemy dalej! Walka trwa do samego końca!
 5. OS 8 Czas 11:32 Rajd Voxlandu trwa dalej. Zmagania wchodzą w decydującą fazę. De Espada i Romański odskakują rywalom, ale to nie oznacza końca emocji. Dzieli ich osiem minut. Za nimi pogoń, której przewodzi Surma. Tehen-Dżek, ik Ruth, Popow-Chojnacka i Petrowicz Catalan na pewno nie powiedzieli ostatniego słowa. Z rajdu musiał wycofać się Benjamin Rockwell-Romanow, jego auto uległo wypadkowi. Kierowca nie był w stanie kontynuować wyścigu. @Obywatel Muratyki Zobaczcie kto na czele i kibicujcie!
 6. OS 7 Zakończenie drugiego dnia zmagań. Tym razem pozostawię was z tabelką, a o opinię poproszę wszystkich tych, którzy są zaangażowani w rajdy i RMAW. Do dzieła!
 7. Niestety automobil Jego Cesarskiej Mości Kamiljana nie wytrzymało trudów rajdowych i wylądowało w krzakach. Repoterzy uchwycili jego pojazd gdzieś na poboczu leśnego traktu. Na trasie nadal znajduje się 26 kierowców... Wróćmy jednak do czołówki. Liderem wyścigu nadal jest Albert F. de Espada, na drugim miejscu dwóch Leotów ex aequo Orjon Surma i Helwetyk Romański. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać na koejnym OS'ie. Emocje coraz większe! Klasyfikacja po 6 odcinkach specjalnych wygląda następująco: Dodajmy, że dzisiaj jeszcze jeden OS, kilka minut po siódmej wieczorem!
 8. OS 5 Mamy 14:45, wracam z analizą trasy, po krótkiej realiozie... Prowadzi cały czas de Espada. I choć jedzie jak natchniony, toRomański odrobił do niego dwie minuty straty. Surma również, ale dwa razy więcej. von Tehen-Dżek zaatakował i już jest czwarty, świetny odcinek w jego wykonaniu. Piąty jest debiutant, va der Gibson, tylko czy wystarczy umiejętności by włączyć się do walki o najwyższe cele? Kierowca Camelonik pominął jeden odcinek i musi się wrócić na OS4 i później również stawić na OS5. Odcinek numer pięć zaliczyło do tej pory 23 kierowców.
 9. Witamy Pańswa w drugim dniu Rajdu Voxlandu. To, że się będzie działo na trasie, to wiedzieliśmy, ale, że aż tyle? Falsestart Grünera i ostrożna jazda ik Rutha powodują, że oboje przestają się liczyć w stawce. Znakomicie dzień za to rozpoczął de Espada, który po zatankowaniu wystrzelił jak z procy. Romański spada na drugą lokatę, tracąc 6 minut. Pamiętajmy, że w zanadrzu ma jeszcze licencję PRO... Drugi BiCZeS Surma jest trzeci, ale wykorzystał zaspanie reszty czołówki i zatankował. Może mu to wyjść tylko na dobre. Petrowicz-Catalan i Popow-Chojnacka włączają się na poważnie do walki o zwycięstwo. Poniżej "czasu 0", jest jeszcze dwóch kierowców, von Tehen-Dżek i Courva-Yebana. Warto zwrócić uwagę, że w Rajdzie Voxlandu, tak świetnie przygotowany od zaplecza wystartowało 27 kierowców! To zapewne nagroda za zaangażowanie całego zespołu voxlandzkiego z rodziną królewską na czele. Oby tak dalej!
 10. RAJD VOXLANDU Dzień Pierwszy: Wspaniały finisz w pod koniec dnia miał Leota Orjon Surma, a także drugi z nich, Ignats ik Ruth, niespełnione dziecko leockiego wtrysku, jak o nim mawiają... Trzeci jest Pavel v.d.Gibson, absolutny debiutant, namaszczony przez Bociana, ciągnie do przodu niczym TeGeVe! 😄 Daje stare dziady - Gruner, Romański oraz de Espada i Dżek, ciągle podduszają swoimi spalinami... Czekajcie na jutro! Budzimy się tuż po godzinie ósmej!
 11. OS3 tuż przed północą. Biorąc pod uwagę fakt, że zdecydowana większość organizatorów jest po spożyciu sprawdzi się wszystko jutro. 😛 Ale standardowo prowadzi się "elyta", a nie ... czekaj! Cos się dzieje! Czy WY to widzicie???
 12. Rajd Voxlandu trwa nadal... OS 2 na ten moment: Prowadzi, herr organizator, ale wiedzcie, że to tymczasowo. Drugi jest "Szpadelmistrz" z Koribii, a trzeci leocki Romański! Jedziemy dalej!
 13. Rekord za rekordem. Voxland na nowo stawia warunki wszystkim innym organizatorom rajdowym! 25 - tylu chętnych znalazło się do tej pory na pierwszym odcinku specjalnym? Mało? Kto da więcej? Pierwsza trójka - Romański - Espada - Gruner
 14. Dwudziestu śmiałków stawiło się na nieobowiązkowym prologu! To świetny wynik! Na czele sam on, aktualny mistrz Helwetyk Romański!
 15. Czy jesteście w stanie uwierzyć, że to już jutro???
 16. Szanowni Państwo, mam dla Was dwie bardzo ważne informacje. Pierwsza dotyczy numerów startowych. Wczoraj w godzinach wieczornych zostały one wydane poprzez discorda. Niektórym, tym co wiem, że rzadziej bywają, a deklarowali start w Rajdzie Voxlandu, warunkowo wysłałem w wiadomosci prywatnej. Jest to jednak ostatni raz, każde następne tablice startowe odbieramy poprzez discord (chyba, że się jakoś dogadamy 🙂 ). Kierowcy, którzy nie otrzymali numerów startowych, a wiedzą, że w najbliższym rajdzie wezmą udział zapraszam do kontaktu po odbiór. Może kogoś niechcący przeoczyłem. Druga sprawa, troszkę milsza, a nawet bardzo. Organizatorzy Rajdu Voxlandu, rodzina królewska Windsachen przygotowała dla zwycięzcy wspaniałe nagrody rzeczowe. Ich wartość będzie miała charakter materialny, ale i pamiątkowy.
 17. Jak wiecie RMAW i współoragnizatorzy lubią zaskakiwać. Z tego co mi wiadomo, to jeszcze nie koniec wrażeń związanych ze nagrodami. Wyczekujcie więcej szczegółów. Tymczasem wracajcie do warsztatów podreperować maszyny. A gdyby ktoś chciał to zapraszam już dziś do testowania wydajności waszych automobili!
 18. Emocje coraz większe! Czekamy z ustęsknieniem na start raju. Frekwencja zapowiada się rekordowa!
 19. Zegar tyka! Voxland czeka na wszystkich chcących wziąć udział w wyścigu, a także na wsparcie zaplecza technicznego i mecenasów rajdu. Ostatnia szansa aby dołączyć do zabawy! A już niedługo rozdamy numery startowe dla wszystkich zgłoszonych kierowców!
 20. Do startu pozostało niewiele, tymczasem ostatnie szlifowanie regulaminu (wraz z dostosowaniem jego treści do "systemu wsparcia"). Zerknijcie czy wszystko jest jasne, by nie było problemu już podczas trwania zawodów! Trzymajcie się i miłego weekendu! REGULAMIN (Pamiętajcie, że obecnie mamy sezon nr V 😉 )
 21. Jeszcze tylko tydzień i startujemy! Sprawdźcie czy macie wydane wszystkie licencje, czy rozumiecie nowe udogodnienia, czy jesteście w stu procentach gotowi na to co spotka Was za 7 dni... RMAW jest do waszej dyspozycji! Kierowco, niewiele czasu zostało już do rozpoczęcia zabawy, a ja nadal nie wiem czy Ty pojedziesz!? Jeszcze się nie zdecydowałeś? Nie wierzę! Przecież lada moment zostaną rozdane tablice startowe. Nie przegap tego i poinformuj organizatorów czy wystartujesz. Pamiętaj wszystko zależy od Ciebie!
 22. Czekam za autem! Co do wpłaty to niech bedzie jak jest. 🙂
 23. Kierowco, niewiele czasu zostało już do rozpoczęcia zabawy, a ja nadal nie wiem czy Ty pojedziesz!? Jeszcze się nie zdecydowałeś? Nie wierzę! Przecież lada moment zostaną rozdane tablice startowe. Nie przegap tego i poinformuj organizatorów czy wystartujesz. Pamiętaj wszystko zależy od Ciebie!
 24. Zespoły ochoczo zbierają się na starcie rajdu, gdyż pojazdy trzeba przygotować na trudne leśne odcinki voxlandkie. Tu nie ma zmiłuj, gdyż jeden mały błąd może zaważyć na zwycięstwie. Pamiętaj, że jadąc w zespole dwuosobowym zwiększasz swoje szanse na wygraną. Nie daj się i nawiąż współpracę z innym kierowcą!
 25. A to nie było 200? 😄 Ok. To ja poproszę wersję wypasioną za 200₴. Zapłaciłem w muratyckich