Jump to content
×
×
 • Create New...

Tadeusz I Wielki

Federation Citizen
 • Posts

  544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Tadeusz I Wielki last won the day on October 3

Tadeusz I Wielki had the most liked content!

About Tadeusz I Wielki

Recent Profile Visitors

953 profile views

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

99886723298755545.png

Król Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

 

Tadeusz I Wielki's Achievements

Proficient

Proficient (10/17)

 • Posting Machine
 • Very Popular
 • One Year In
 • One Month Later
 • Week One Done

Recent Badges

143

Reputation

 1. - Dzień Dobry Tadeuszu, mogę kupić laptop i samochód Mont Car LXES? Wszystko już przelane. Dzień Dobry, płatność przyjęta, na jaki adres? - ul. Królewska 1, proszę. Dobrze, dziękuje.
 2. Fabryka została wyremontowana tak, aby dostawy nowych samochodów były możliwe jak najszybciej. Fabryka w Serte rozpoczęła produkcje nowych samochodów System w komputerach ma aplikacje - Mont Web (przeglądarka), Pliki (pliki systemu, pobieranie itd.), oraz aplikacje Mail z różnymi mailami, system ma aktualnie wersje na komputerach 1.0.0, wyszedł z Bety, ma parę języków, domyślnym jest język polski.
 3. Statystycznie poza miejscem przebywania powinno się napisać z max 12.5 postów, dlatego zaokrągle to do 13 i oficjalna wartość to 13, informacja zaaktualizowana
 4. poza miejscem zamieszkania? obstawiałbym że max 15, ale to jeszcze do ustalenia
 5. Zmiany: Zaaktualizowano listę samochodów, ceny zostaną zmienione później na ruble kiriańskie
 6. Witamy wszystkich zgromadzonych na Konferencji Montu, rozpoczętej o 20, ciekawi was nasza nowa oferta? Czas ją zobaczyć! Mont Car XRS Typ samochodu: Elektryczno-paliwowy Cena: 300 koron hawilandzkich Maksymalna pojemność paliwa: 88% Maksymalna pojemność baterii: 80% Spalanie paliwa/baterii na jeden ruch: 4%/3% Od 0km/h do 100km/h: 2.0s Kup już teraz używając Banku Pollinu! Czy myśleliście że to koniec? Oj nie, my się dopiero rozkręcamy, oto nowy, niezapowiadany, samochód, który od dzisiaj trafia do sprzedaży - Samochód Mont Car LXES! Typ samochodu: Elektryczno-paliwowy Cena: 350 koron hawilandzkich Maksymalna pojemność paliwa: 90% Maksymalna pojemność baterii: 85% Spalanie paliwa/baterii na jeden ruch: 4%/3% Od 0km/h do 100km/h: 1.9s Kup już teraz używając Banku Pollinu! Z samochodów to na tyle, czyli co, koniec konferencji? Bardzo się mylicie: przedstawiamy - LAPTOP MONT PREMIUM X1 (na zdjęciu nasze nieopublikowane dotąd produkty zostały zablurowane) Cena: 75 koron hawilandzkich Procesor: MNT GMG X400 Karta graficzna: NIVA444 Pamięć Ram: MNT 32GB System: MontOS 1 Kup już teraz używając Banku Pollinu! Czy spełniliśmy wasze wymagania na ten rok? Dziękujemy za wszystko - pozdrawiamy!
 7. Dzisiaj w Łużowsku (lub Łużewsku) odbędzie się kolejna z kolei konferencja, prawdopodobnie ostatnia w tym roku. Ma ona na celu przedstawienie nowy model samochodu oraz innych produktów, które aktualnie są potrzebne.
 8. na TikToka jeśli byśmy chcieli już, to proponuje żeby to wpasowywać w trendy (jeśli jakieś fajne będą), np. ten ostatni z Napoleonem, historyczny, a że mikroświat jest zabawą w państwa to można to wstawić
 9. Instytucji prywatnej Mont Inc. rzecz jasna 😅- odpowiedział pracownik
 10. Trochę o tym zapomnieliśmy, pora na dalsze mecze, jesteście tam jeszcze? DW: @Roman Octopic, @Voloslav von der Hov, @Bolesław Lwie Serce
 11. Samochody i urządzenia elektroniczne Montu są w Hawilandzie od dawna, salon otwarty został 8 marca 2023 r., w raz z ogłoszeniem pierwszego samochodu. Jest to największy salon Montu, sposród 4 w całym mikroświecie (Serte, Zwierzogród, Kirianopol). Salon znajduje się w centrum stolicy, 300 metrów od Rynku Hökáskiego. OFERTA: Mont Car SV1 Cena: 200 koron hawilandzkich Pojemność baterii: 75%, jeden ruch zużywa 5% ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Mont Car XRS Typ samochodu: Elektryczno-paliwowy Cena: 300 koron hawilandzkich Maksymalna pojemność paliwa: 88% Maksymalna pojemność baterii: 80% Spalanie paliwa/baterii na jeden ruch: 4%/3% Od 0km/h do 100km/h: 2.0s Kup już teraz używając Banku Pollinu! ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Mont Car LXES Typ samochodu: Elektryczno-paliwowy Cena: 350 koron hawilandzkich Maksymalna pojemność paliwa: 90% Maksymalna pojemność baterii: 85% Spalanie paliwa/baterii na jeden ruch: 4%/3% Od 0km/h do 100km/h: 1.9s Kup już teraz używając Banku Pollinu! ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Mont Phone 1 - telefon Cena: 100 koron hawilandzkich Pojemność baterii: 100% / 3227 mAh ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Cena: 75 koron hawilandzkich Procesor: MNT GMG X400 Karta graficzna: NIVA444 Pamięć Ram: MNT 32GB System: MontOS 1 Kup już teraz używając Banku Pollinu!
 12. A dobra przepraszam, nie zauważyłem. Dobry plan, jeśli ustalimy czego szkoła miałaby nauczać w dokładniejszej formie, to będzie git, jedynie co to się jeszcze dopytam: chcemy to realizować na kanałach głosowych czy tekstowych?
 13. Tylko gdzie chcielibyśmy to zrobić? Discord, forum, a może własna platforma nauczająca na żywo? (z tym ostatnim to sądze że raczej na 80% nie)