• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Modernizacja marynarki wojennej - luźna dyskuzja


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu w mniejszym lub większym stopniu zabieram się za zmodernizowanie naszej marynarki lub jej wzmocnienie gdyż w obliczu siły jakie przedstawiają sobą marynarki wojenne Winkuli oraz Bialenii zostajemy w tyle może nie tyle jakościowo co ilościowo.

Mogę stwierdzić iż jestem w stanie przygotować nowe projekty okrętów dla każdej z obecnie wykorzystywanej klas jednostek marynarki wojennej. Ważnym pytaniem jest czy chcemy odejść od przyjętego przez nas już wcześniej pierwowzoru wyglądu dla naszych okrętów. Mówię tu oczywiście o post-sowieczkim i rosyjskim wyglądzie naszej marynarkiza czym w swoim czasie optował @Piotr Romanow co mi również się spodobało i ma swój unikatowy klimat. Nie jestem zaś pewien czy ten wygląd zachować czy może pchnąć go w stronę futuryzmu a może wymieszać jedno z drugim ?

Tutaj zostawiam graficzki poglądowe jakie możliwości posiadam;

 

99886723298755828_t.jpg

Sowiecki krążownik lotniczy Kiev

 

99886723298755829_t.jpg

Amerykański niszczyciel Zumwalt

 

Jak widać przestrzał technologiczny wydaje się być olbrzymi lecz warto wziąć pod uwagę że nasza flota już w założeniach miała być starsza względem czasu jaki ogólnie przyjmujemy dla naszej mikronacji.

 

Jest jeszcze jedna kwestia jaką pragnę poruszyć i w zasadzie zwrócić się tu bezpośrednio do pana @Waksman gdyż bez względu na kierunek jaki przyjmiemy będę chciał wyposażyć nowe okręty w napęd atomowy więc potrzebna będzie mam stosowna narracja odnośnie tworzenia takiego a najprostszym rozwiązaniem dla mnie wydaje się stworzenie takich w oparciu o nasze doświadczenia z Turbocia i Azymuckiej Góry.

 

DW: @Obywatel Muratyki

Edytowane przez Albert Fryderyk de Espada
  • Lubię to 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij