• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Pozdrowienia z "Orientu"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jak obiecałem, tak jestem.

Zwie się Heinz-Werner Gruner i trafiłem tutaj już dość dawno, ale ze względu na mnogość forum, które odwiedzam...codziennie kolejne wydawało mi się zbędne. Natomiast spedcyika tego forum jest też na tyle ciekawa, że chyba naprawdę polubię "Czwartą Muratykę";)

Nie mniej witam serdecznie i proszę o dalsze wytyczne gdzie toczy się "życie" u Was! 

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jego Ekscelencję!

Cieszę się, że pomimo przesiadki na nowy silnik udało się Panu nas odwiedzić 😄

Głównym ośrodkiem życia w IV Republice jest Plac im. Patriica Waffla - nazwany na cześć pierwszego demokratycznie wybranego prezydenta I Republiki Muratyki. Oprócz tego zapraszam, jeśli się Panu oczywiście zechce, do dołączenia do debat w Sejmie Muratyckim, w którym prawo do zabrania głosu mają aktualnie wszyscy. Co do aktywności w prowincjach - na tą chwilę aktywność jest znikoma, bo jesteśmy w trakcie uchwalania ustawy o podziale administracyjnym, jednak myślę, że po wprowadzeniu tej ustawy się to zmieni 😉

Jutro też zaczyna się IV Szczyt Integracji Nordaty, który będzie miał miejsce właśnie w Muratyce, także zapewniam, że będzie na co popatrzeć i będzie gdzie podyskutować 🙂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nordacie to... się nie znam. Przyznam też szczerze, że to pierwsze zaproszenie do Sejmu obcego mojemu obywatelstwu, ale czysta ciekawość sprawi, że pewnie zajrzę. 😉

Natomiast od jutra - swoim zwyczajem - na pewno zareklamuję takie skromne i małe wydarzenie mikronacyjne, jakim są...rajdy samochodowe...

Serdeczne dzięki Herr Praesident za powitanie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heinz-Werner Grüner napisał:

Przyznam też szczerze, że to pierwsze zaproszenie do Sejmu obcego mojemu obywatelstwu, ale czysta ciekawość sprawi, że pewnie zajrzę. 😉

No cóż, czasami nawet zdawałoby się głupie wtrącenie, jednolinijkowe zdanie, może naprowadzić posłów na znacznie ciekawszy i lepszy kurs 😉

4 minuty temu, Heinz-Werner Grüner napisał:

Natomiast od jutra - swoim zwyczajem - na pewno zareklamuję takie skromne i małe wydarzenie mikronacyjne, jakim są...rajdy samochodowe...

Czekam!! Jestem skrytym fanem pańskiej działalności! Skrytym, bo realioza nie pozwalała się ujawnić, ale teraz się to zmieni zdecydowanie 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Waksman napisał:

No cóż, czasami nawet zdawałoby się głupie wtrącenie, jednolinijkowe zdanie, może naprowadzić posłów na znacznie ciekawszy i lepszy kurs 😉

Czekam!! Jestem skrytym fanem pańskiej działalności! Skrytym, bo realioza nie pozwalała się ujawnić, ale teraz się to zmieni zdecydowanie 😄

Czyli co, mam czekac na zgłoszenie? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij