• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Towarzysze! 

W ostatnim czasie nasz kraj rozwija się w bardzo szybkim tempie. Posiadamy dużą ilość fabryk oraz zmagazynowanych towarów. Fabryki stoją z produkcją z powodu nadmiaru produkcji, więc jako Sekretarz Generalny i Komisarz KPG, mam do was, obywatele kraju, pytanie odnośnie co chcielibyście i czego brakuje wam z towarów niespożywczych i niemotoryzacyjnych. KPG postara się zrealizować wszystkie pomysły, które jesteśmy w stanie wyprodukować.

Przewodniczący RKL

Włodzimierz Molotin

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze! Kieruję do was nowe pytanie. Otóż czy woleliby Towarzysze, aby pociąg posiadał określone godziny odjazdów, lecz byłby rzadziej, czy tak jak jest teraz, czyli częste nieokreślone godziny.

Włodzimierz Molotin 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2022 o 19:30, Włodzimierz Molotin napisał:

pytanie odnośnie co chcielibyście i czego brakuje wam z towarów niespożywczych i niemotoryzacyjnych. KPG postara się zrealizować wszystkie pomysły, które jesteśmy w stanie wyprodukować.

To ja mam pytanie, czy zaczęlibyśmy produkcję tkanin. Nie ukrywam, że nowe ubrania produkowane w Czesnoradzie bardzo by były nam na korzyść.

20 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Towarzysze! Kieruję do was nowe pytanie. Otóż czy woleliby Towarzysze, aby pociąg posiadał określone godziny odjazdów, lecz byłby rzadziej, czy tak jak jest teraz, czyli częste nieokreślone godziny.

To jest dobre pytanie. Aczkolwiek myślę, że dobrze byłoby dać określone godziny odjazdów, ponieważ Nowańsk najbardziej rozwinięte miasto oraz Sarmow, jako drugie najbardziej rozwinięte, to tu ruch może być trochę. W taki też wypadku można by rozwinąć przemysł kolejowy.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Robert Drenin napisał:

To ja mam pytanie, czy zaczęlibyśmy produkcję tkanin. Nie ukrywam, że nowe ubrania produkowane w Czesnoradzie bardzo by były nam na korzyść.

25 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Rozumiem Towarzyszu, lecz chodzi mi o pomysły odnośnie tego co możemy zrobić obecnie.

3 minuty temu, Robert Drenin napisał:

To jest dobre pytanie. Aczkolwiek myślę, że dobrze byłoby dać określone godziny odjazdów, ponieważ Nowańsk najbardziej rozwinięte miasto oraz Sarmow, jako drugie najbardziej rozwinięte, to tu ruch może być trochę. W taki też wypadku można by rozwinąć przemysł kolejowy.

Dziękuję za odpowiedź.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Rozumiem Towarzyszu, lecz chodzi mi o pomysły odnośnie tego co możemy zrobić obecnie.

Ale produkcja tkanin jest możliwa obecnie. Ubrania można produkować z roślin i wcale nie muszą to być zwierzęta. Poza tym, pytanie raczej nie dotyczy Drugiej Trzymiesięczniówki, tylko ogólnie. Dlatego, że plan planem, ale trzeba też inne rzeczy robić.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże z tkanin wiele będziemy mogli zrobić. Tak, to my dużo już zrobili z materiałów, które posiadamy. Wyjątkiem stanowi jeszcze Cud Socjalistyczny, którego nie mamy jeszcze, nie licząc Parku.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tkaninami nic innego nie przychodzi mi do głowy. Elektrowni jądrowej się nie zrobi, gdyż nie mamy IBF-u. Możliwe, że sobie jeszcze coś przypomnę, ale tak to niczego raczej nam nie brakuje, chyba że inni obywatele mieliby coś do stwierdzenia.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze!

Kolejne pytanie z serii pytania od władzy. Stoimy w sytuacji, braku mięsa w sklepach. RKL wpadło na pomysł stworzenia nowych farm królików, lecz będzie to kosztowny wydatek i trudny w utrzymaniu. Dlatego mam do was pytanie, czy wolicie w sklepach pierwszy rodzaj mięsa, czy nowe rodzaje ryb. Ryby pozyskalibyśmy z rozszerzenia branży rybołówstwa, co nie byłoby takie trudne.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Towarzysze!

Kolejne pytanie z serii pytania od władzy. Stoimy w sytuacji, braku mięsa w sklepach. RKL wpadło na pomysł stworzenia nowych farm królików, lecz będzie to kosztowny wydatek i trudny w utrzymaniu. Dlatego mam do was pytanie, czy wolicie w sklepach pierwszy rodzaj mięsa, czy nowe rodzaje ryb. Ryby pozyskalibyśmy z rozszerzenia branży rybołówstwa, co nie byłoby takie trudne.

Trzeba kiedyś sięgnąć po inne rodzaje mięsa. Dzięki temu mamy większą różnorodność. Pomimo faktu, że będzie to trudniejsze, to myślę, że raczej wytrzymamy. Już i tak żyliśmy bez większych ilości mięsa, to troszkę możemy poczekać, na wprowadzenie nowego rodzaju mięsia.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Towarzysze! W związku z rosnąca prędkością rozwoju gospodarczego naszego kraju Rada Komisarzy Ludowych zdecydowała o rozwinięciu jednej z gałęzi produkcji jaką jest produkcja alkoholów. Obecnie produkujemy jedynie piwo trawowe oraz cydr jabłkowy. Jakie są wasze, obywatele, propozycje na nowe alkohole w naszych sklepach, kioskach alkoholowych oraz barach, czy restauracjach?

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fanem alkoholi nie jestem, jednakże mogę wypowiedzieć się w kierunku tym, co jesteśmy w stanie już produkować. Mianowicie związku z powstaniem coraz bardziej zaawansowanego przemysłu chemicznego, moglibyśmy spokojnie produkować wódkę, gdyż zwykły spirytus rektyfikowany możemy spokojnie otrzymać i możemy go zmieszać z wodą. Dzięki czemu mamy już kolejny alkohol. 

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Tak jak wspomniałem, ja fanem alkoholi spożywczych nie jestem, więc nie mam pojęcia jakie to mogą być, ale skoro Towarzysz wie, to może napisać.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na razie można produkować to, co już zostało jeszcze zaproponowane, a wątek pozostawić dostatecznie otwarty jeszcze, aby każdy w wolnej chwili mógł coś zaproponować.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij