• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rozmowy z Sekretarzem Generalnym


Rekomendowane odpowiedzi

  • Włodzimierz Molotin zmienił(a) tytuł na Rozmowy z Sekretarzem Generalnym
  • 2 tygodnie później...

Towarzyszu Molotin!

Jak można zobaczyć, nasz kraj się świetnie rozwija. Posiadamy produkcję substancji chemicznych, wydobycie i obróbka uranu, produkcja pojazdów osobowych i wiele innych. Jednakże nie posiadamy tak istotnej rzeczy, jak produkcja tkanin i wszelkich wyrobów z materiału. Musimy rozpocząć w tym kierunku jakieś działania.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Nom, ale dlaczego do mnie to Towarzysz kieruje?

Są dwa powody. Pierwszym powodem jest to, że Towarzysz jest Przewodniczącym Rady Komisarzy Ludowych, więc jest Towarzysz głową państwa, a ze względu że nie mamy trójpodziału władzy, to Towarzysz decyduje i organizuje na skalę krajową.

Drugim powodem jest to, że Towarzysz jest również Komisarzem Ludowym Planowania Gospodarczego, a zatem od Towarzysza zależy zorganizowanie przemysłu w kierunku produkcji tkanin.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez znaczenia, głos ludu i urzędników jest na takim samym poziomie, przez co należy sprawy takie kierować do Tymczasowego Podkomisariatu Głosu Ludu.

Edytowane przez Włodzimierz Molotin

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej rozumiem, tyle że tą drogą najszybciej jest. Poza tym jeszcze do organizacji jest Tymczasowy Podkomisariat Głosu Ludu.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jednakże póki jeszcze nie został zrobiony, a ludziom potrzeba tkanin i ubrań nowych, to przydałoby się to rozpocząć.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiem wątpić. Jednakże chciałbym wiedzieć, czy faktycznie zaczniemy prowadzić działania w kierunku przemysłu włókienniczego.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

-Widzę, że Szanowny Pan jakiś małomówny, Herr Molotin. -  Będąc już w gmachu Sekretarza, oberhaupt zagaił do Przewodniczącego. 

-Nie chciałbym rozpoczynać rozmowy, jestem tutaj tylko gościem, jeśli więc Szanowny pozwoli, prosiłbym o rozpoczęcie dysputy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gabinetu nagle wszedł Towarzysz Robert Drenin, który niestety przez obowiązki nie mógł przywitać się na lotnisku, jednakże udało mu się dojść do gabinetu:

- Zdrastwujtie Towarzysze! Przepraszam za moją nieobecność na lotnisku, ale niestety miałem pewne obowiązki, które musiałem wykonać. Jednakże cieszę się, że udało mi się przyjść i uczestniczyć w rozmowach.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witam Towarzyszu. Cieszymy się odwiedzinami Towarzysza w naszym narodzie. Zaplanowane zostało podpisanie traktatu w gmachu, a następnie przed gmachem na Placu Defilad odbędzie się defilada z okazji tych odwiedzin i naszej współpracy.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Witam Towarzyszu Drenin. Miło widzieć przyjaciela narodu edelwajskiego! - Heinz powitał się z Herr Robertem. 

-Przejdźy zatem Szanowni Panowie do dalszej części naszego dzisiejszego spotkania...  Gdzie te dokumenty Herr Molotin? - zapytał Przewodniczącego

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze Towarzyszu. Proszę, oto dokument. Kładzie dokument na stole.

- Data jest wczorajsza, bo i dokument był drukowany wczoraj, a dzisiaj już nie było czasu przedrukowywać.

Edytowane przez Włodzimierz Molotin

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak zwykle nie w czas - mówił do siebie wchodząc do gabinetu Sekretarza Generalnego. Ku jego zdziwieniu, wszyscy byli już na miejscu. On jeszcze wkładał sobie do ust ostatni kęs kanapki, którą kupił przed urzędem. Typowa pajda chleba ze smalcem a na niej ogórek kiszony. Oblizał palce, przetarł je o garnitur, który specjalnie przygotował na tę okazję. I wyciągnął na przywitanie towarzyszom.

- Witam bardzo serdecznie, przepraszam za spóźnienie. Musiałem jeszcze szybko do łazienki. - i nieskrępowany usiadł obok Oberhaupta.

Grafitowy garnitur z najlepszej jakości poliestru. Oczywiście zapięty na oba guziki. Wypełnienie w ramionach i przydługie nogawki, a na stopach buty ze ściętymi czubkami.

obraz.png.30a87f8928564937596a72174c521ecf.png

Zajął swoje miejsce i szepnął Oberhauptowi - nieźle się odpicowałem co? Tutejsze dziewczyny już mrugały do mnie oczami na ulicy - i szturchnął go łokciem w ramię.

Później oczekiwał na rozwój sytuacji, przeglądając swoje notatki...

Edytowane przez Joachim Cargalho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 22:50, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No mogło być lepiej ale mogło być gorzej, ważne że organizator @Heinz-Werner Grüner został minutę za mną. 😄

Wyglądasz obłędnie Herr Cargalho... - po czym mrugnął do niego z aprobatą. Wiedział doskonale, że to tylko zabawna aparycja jednego z najmodniej ubranych mikronautów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chwila, chwila... - wtrącił się Cargalho - ... chyba mi tu kilka punktów nie pasuje.

- Przecież właściwie nie mamy określonego prawa międzynarodowego... - stwierdził.

Edytowane przez Joachim Cargalho
  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niby tak, jednakże z jednej strony są pewnego rodzaju "zwyczaje międzynarodowe". - Dorzucił Towarzysz Drenin i zaczął dalej kontynuować. - Przykładowo w Traktatach Muratyckich, lub również Kiriańskich można podobnie wyczytać w niektórych punktach treść: "zgodnie z prawem międzynarodwym".

- A tak poza tym, to w razie późniejszych niepewności, to traktat będzie można zawsze zmodyfikować.

  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij