• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

,, Człowiek przyszłości " - program wyborczy kandydata na Prezydenta IV Republiki Muratyki Maximiliana von Stirlitza


Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim moją przyszłą prezydenturę chcę skupić na nawiązaniu relacji z innymi państwami, planuję również wizyty w różnych mikronacjach. 

Następny krok w mojej prezydenturze skieruję na Aleksandra Novaka, człowiek ten jest uznawany w Muratyce za persona non grata, w czasie mojej przyszłej prezydentury planuję wydać odezwę do mieszkańców Muratyki, żeby nie popierali tego człowieka. 

Planuję również postawić Muratykę na nogi - utworzę nowe gminy, będę skupiał się głównie na polityce samorządowej, i zmierzał ku integracji Nordackiej. 

Pod koniec mojej prezydentury, jeśli mi to się uda, zorganizuję następny Szczyt Integracji Nordackiej w Zwierzogrodzie, będę starał się zaprosić aktywne mikronacje na Nordacie, mam nadzieję że omówimy bardzo wiele ciekawych i ważnych spraw. 

Mam nadzieję że mój program wyborczy bardzo spodoba się społeczeństwu, które będzie pozytywnie go oceniać. 

 

Tymoteusz Dostojewski vel Piechota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij