• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Akt przysposobienia


Rekomendowane odpowiedzi

Życie każdego mikronauty jest dość przewidywalne. Przychodzi czas na v-narodziny i przyjdzie czas na v-śmierć. Są jednak momenty, miejmy nadzieję, że dość liczne, które sprawiają przyjemność samemu sobie oraz innym. Liczymy na takie co dają szczęście i chwilę zadumy. Pod maską kreowanej postaci szukamy również relacji, bliskości i zwyczajnie "więzów" przyjaźni. Próbujemy także tworzyć i budować swoje "v-dziedzictwo". I taki dzień nastał właśnie w moim v-życiu. Chciałbym wszystkich serdecznie poinformować, że Dom Grüner powiększa się o kolejnego członka rodu...

99527777916552166_t.png

Drogi Leszku, kierując teraz te słowa do Ciebie, pragnę byś wiedział ile znaczy dla mnie "pierworodny". Tak, to swego rodzaju brzemię, ale i bądź, co bądź punkt honoru. Mam nadzieję, ba, jestem nawet pewien, że mnie nie zawiedziesz, a nasze drogi będą zawsze wiodły w tą samą stroną w naszym v-zyciu

  • Kocham to! 1
  • Wow 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko co to się stanęło się, 

Zaprawdę wieść jest to ciekawa jak i dająca wiele do myślenia. 

Z mojej strony mogę jedynie pogratulować zarówno panu @Heinz-Werner Grüner jak i panu @Leszek Ebe, liczę iż zaowocuje iż może będzie pan więcej czasu spędzał u nas i vice versa.

 

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przede wszystkim dziękuje tato za przyjęcie mnie do rodu Grünerów i chciałbym powiedzieć że jestem z tego faktu mega szczęśliwy. Na pewno będę dbał o imię rodu i przede wszystkim go rozwijał. Także no chciałbym przede wszystkim powiedzieć że od tej chwili nazywam się Leszek Ebe-Grüner.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. 🙂

 

Uwierzcie, że my dwoje, ja i Leszek chyba jesteśmy równie zaskoczeni co wy. 😉

Nie zmienia to jednak faktu, że rodzinka będzie się starała wspólnie działać. Nie obiecuję, że nagle rzucę wszystko i przyjadę do Muratyki, ale decyzja związana z usynowieniem, na pewno będzie wiążąca z moją nieco większą obecnością. Synka trzeba pilnować, żeby czasem czereśni sąsiadom nie podpi.... ukradł. 😉

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij