• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wizyta polityków MD w siedzibie zwierzogrodzkiego ZTM


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    Dwójka polityków Muratyckiej Demokracji - Pål Eklund oraz Tinea Vinter, wybrała się dzisiaj do siedziby zwierzogrodzkiego Zarządu Transportu Miejskiego, aby porozmawiać z protestującymi pracownikami tutejszego przewoźnika oraz wsłuchać się w ich postulaty:

    Avatar

    Szanowni strajkujący,

    przyjechaliśmy tu dzisiaj razem z Tineą, żeby wsłuchać się w wasze głosy i wspólnie wypracować rozwiązanie. Wiem, że protestujecie za kolejną podwyżką płacy minimalnej - jest to do zrobienia, ale nie stanie się to od razu. Zbliżające się wybory - prezydenckie i sejmowe, mogę to skutecznie uniemożliwić przez polityczne zawirowania na wyższych szczeblach. Nie oznacza to, że ktokolwiek o was zapomni, wręcz przeciwnie. Zaraz po naszej wizycie tutaj udamy się do Siedziby MSW, aby tam, z Panem Ministrem oraz Panem Prezydentem, wypracować wspólnie rozwiązanie, która was zadowoli.

     

    Avatar

    Dokładnie tak jak wspomniał mój kolega - słuchamy i pamiętamy o was. Przyjechaliśmy tu właśnie po to, żebyście nam od serca powiedzieli, jakich zmian oczekujecie. Okres przed wyborami sejmowymi jest kluczowy dla prowadzenia takich rozmów. To zagwarantuje wam, że jak tylko wejdziemy do Sejmu to zaczniemy działać na waszą korzyść składając projekty ustaw, które polepszą naszą sytuację. Pål wspomniał, że kolejna podwyżka płacy minimalna na tą chwilę nie jest możliwa - nie słuchajcie go! Jeśli chcemy, to wszystko jest możliwe, i ja będę o to zabiegała. O to, żebyście mieli adekwatną do swojej pracy wypłatę. Bez was miliony ludzi nie mieliby jak dojechać do pracy, sklepu czy innych miejsc w mieście. Nie możemy jako rządzący do tego, żeby strajki trwały dłużej. Obiecuję wam, że dzisiaj po wyjściu od Ministra i Pana Prezydenta obwieszczę wam, że płaca minimalna została podniesiona. Do boju o lepsze jutro!

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 2908210003

  • NIO: 2908210003
    Avatar

    Jako rzecznik kancelarii prezydenta de Espady mam przyjemność poinformować o rezultatach odbitego spotkania koalicyjnego rządu pod przewodnictwem prezydenta. Minister Waksman oraz prezydent de Espada w trakcie popołudniowego spotkania doszli do konsensusu w celu załagodzenia sytuacji w Zwierzogrodzie i rozwiązać problemy komunikacji w mieście. Pan Minister wyda dziś stosowne oświadczenie w którym poruszy on szczegóły podjętych działań.

    Starczy jednak powiedzieć iż jesteśmy przekonani że sytuacja będzie rozstrzygnięta bardzo po myśli strajkujących lecz nie obejdzie się ono bez kosztów. Zastanawia również nas niekonsekwencja niektórych obietnic rzucanych przez członków opozycji którzy już zdążyli obiecać wiele lecz nie zastanowili się jak te obietnice realnie spełnić, Panu prezydentowi i Ministrowi Spraw Wewnętrznych udało się wypracować porozumienie które powinno rozwiązać zaistniały problem lecz aby tak się stało konieczne było podjęcie kilku mniej przyjemnych decyzji. 

    • Kocham to! 1

    8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

    d163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png99527777916552134.png.36d8ca78e1684f2c1fe18307c76c620e.png

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    Avatar

    Drodzy strajkujący! Jak obiecałam, tak zrobiłam. Po rozmowie z Panem Ministrem i Panem Prezydentem udało się wypracować podwyżkę płacy minimalnej. Od jutra będzie ona wynosić aż 15.50 Ꞥ. To jest wasz sukces i nikogo innego. Liczę na to, że to rozwiązanie was zadowoli, a wy wrócicie do pracy pracując na lepsze i większe wynagrodzenie.

    • Lubię to 1

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij