• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Lewacka gazeta


Gość Oliwier Dymarski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oliwier Dymarski

Siemanko, tu ja, nie Oliwier! 

W II FN postanowiłem sobie założyć ultra lewacką gazetę, z clickbaitowymi tytułami, stronniczymi pytaniami i argumentami z dupy. Takie lewackie TVP :P. Ale trochę mnie zdziwił bół dupy prawicy. Poza narracyjnie, czego się spodziewaliście, że lewacka gazeta napiszę prawdę? Przecież to oczywiste, że będzie jebała prawą stronę i stawiała ją w jak najgorszym świetle, manipulowała wypowiedziami i robiła gówno burzę. Tacy już są lewacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Oliwier Dymarski napisał:

W II FN postanowiłem sobie założyć ultra lewacką gazetę, z clickbaitowymi tytułami, stronniczymi pytaniami i argumentami z dupy. Takie lewackie TVP :P. Ale trochę mnie zdziwił bół dupy prawicy. Poza narracyjnie, czego się spodziewaliście, że lewacka gazeta napiszę prawdę? Przecież to oczywiste, że będzie jebała prawą stronę i stawiała ją w jak najgorszym świetle, manipulowała wypowiedziami i robiła gówno burzę. Tacy już są lewacy. 

//Szczerze? Tak, liczyłem, że lewacka gazeta napisze prawdę, chociaż raz. Nie miałbym problemu z nordacką Wyborczą gdyby nie fakt, że w obozie waksmanistycznym nie ma żadnej innej, "mejnstrimowej" narracji niosącej w sobie chociaż trochę obiektywizmu, co sprowadza Nowiny do pozycji przykładu retoryki nordackiej lewicy. A przykład to niezbyt chlubny.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski
3 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

//Szczerze? Tak, liczyłem, że lewacka gazeta napisze prawdę, chociaż raz. Nie miałbym problemu z nordacką Wyborczą gdyby nie fakt, że w obozie waksmanistycznym nie ma żadnej innej, "mejnstrimowej" narracji niosącej w sobie chociaż trochę obiektywizmu, co sprowadza Nowiny do pozycji przykładu retoryki nordackiej lewicy. A przykład to niezbyt chlubny.

Chyba w tym dziale nie musimy używać //, bo to cały dział poza RP. Jakie stanowisko @Waksman?

Co do innej opcji, to przecież KK, może sobie założyć "swoją" tubę propagandową, pokroju Polskiej Republiki, tak aby wyrównać zabawę do 1:1 ?

Albo nawet jak pojawił się pomysł na DC, sam założę prawicową gazetę z klona, czy coś XD

Przykład jak najbardziej poprawny, Nowiny mają być takim ultra lewackim TVP, taki już ich zamysł.

Edytowane przez Oliwier Dymarski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oliwier Dymarski napisał:

Co do innej opcji, to przecież KK, może sobie założyć "swoją" tubę propagandową, pokroju Polskiej Republiki, tak aby wyrównać zabawę do 1:1 ?

Z całym szacunkiem, ale wolałbym wyrównywać poziom w górę ze swojej strony. Można cisnąć bekę i dobrze się bawić nie taplając się w bastionowym błotku.

1 minutę temu, Oliwier Dymarski napisał:

Albo nawet jak pojawił się pomysł na DC, sam założę prawicową gazetę z klona, czy coś XD

Dawaj, nie masz psychy.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski
2 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Z całym szacunkiem, ale wolałbym wyrównywać poziom w górę ze swojej strony. Można cisnąć bekę i dobrze się bawić nie taplając się w bastionowym błotku.

 

To zakładaj jakąś "REPUBLIKĘ NORDATY" i i ciśnij bękę, ale nie po bastionowemu - cokolwiek to oznacza, przypominam się żyję na tym świecie dwa tygodnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    13 minut temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Chyba w tym dziale nie musimy używać //, bo to cały dział poza RP. Jakie stanowisko @Waksman?

    No tutaj to raczej nie trzeba, bo cały ten dział jest "//".

    Ugółem muszę się trochę zgodzić z kolegą Bolkiem. Jakby Pedeki miały swoją mainstreamową gazetę typu Wyborcza, która raczej pisałaby obiektywne teksty, to i byłoby co poczytać, i można by się było fajnie tymi poglądami przerzucać. Tym bardziej możemy to wykorzystać, bo chęci w tobie wiele @Oliwier Dymarski ?

    • Kocham to! 2

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij