• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Program wyborczy


Rekomendowane odpowiedzi

PROGRAM WYBORCZY KANDYDATA NA STANOWISKO SEKRETARZA PARTII - ALEKSANDRA NOVAKA

Towarzyszki, towarzysze i osoby towarzyszące,

W konstytucji Państwa Westland napisane jest że Sekretarz Partii jest głową państwa, jednakże wybierając mnie na Sekretarza Partii nie możecie mieć żadnych wątpliwości co do tego że nie będę nadużywał nawet w najmniejszym stopniu tego urzędu. Władza w państwie należy do Narodu, który sprawuje ją pośrednio poprzez swoich przedstawicieli w Partii Socjalkapitalistycznej. W swoich działaniach kierować się będę więc konsultacją z Prezydium Partii a także inicjować wspólne działania bo tylko takie mają sens.

Moje długie i szerokie doświadczenie dyplomatyczne pozwoli nam z łatwością nawiązać stosunki międzynarodowe na różnorakich płaszczyznach, czyniąc od politycznych do gospodarczych a nawet kulturowych i naukowych więzi. Jestem otwarty na inicjatywy z różnymi krajami i nie mam w stosunku do żadnego negatywnych uprzedzeń aczkolwiek w pierwszej kolejności skupiłbym się na współpracy z Związkiem Winkulijskim, Kirianią i Muratyką. Nie będziemy jednostronni w budowaniu relacji, wiadomo o jaką linię mi tutaj chodzi. To nam zapewni relatywnie silną pozycję wykorzystując nasze położenie geograficzne.

Jestem wielkim zwolennikiem rozwoju gospodarczo-kulturalnego naszego kraju. Przenajświętszy Kościół Kiryjski z pewnością zyska mój patronat i pełną swobodę działania na terytorium Westlandu. Amatorzy wówczas będą wzbogacać Westland nie tylko kulturalnie ale też religijnie. Pełną swobodę działania Przenajświętszy Kościół Kiryjski zyska również w geograficznym Repujerstanie, proszę się o to nie martwić. Musimy również rozpocząć profesjonalną kampanię mającą na celu publikację pięknych wydań ważnych dla Westlandu dzieł amatorskiej literatury których jest dosyć sporo. Myślę że zaangażujemy w to Akademię w Ivanowie która w teorii jest już upaństwowiona, w praktyce zreformujemy ją do celów partyjnych by mogła prężnie działać.

Kolejny bardzo ważny temat to gospodarka, infrastruktura i administracja. Musimy odbudować Los Alexos! Miasto to stracio bardzo na znaczeniu niemal od czasów 2020 roku kiedy to zostało spustoszone (uniknę tutaj kontrowersjych wersji wydarzeń z tym związanych). Los Alexos musi stać się największą i najważniejszą metropolią Westlandu, potężnym miastem środka Nordaty, centrum Kontynentu Północnego. Musimy więc rozpocząć szerokie inicjatywy związane z Los Alexos by stało się centrum gospodarczym i wymiany kulturowej kraju oraz międzynarodowym ośrodkiem. Przy tym nie chcę zaniedbywać innych regionów Westlandu, po prostu na tym musimy się skupić w pierwszej kolejności. W następnych kolejnościach skupimy się na poszczególnych regioinach.

Oczywiście mam ograniczony czas jaki móglbym poświęcać na mirkonacje nie miej jednak będę się starać nie zaniedbywać tego co chcę zrobić.

Można zadawć mi również pytania na które odpowiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij