• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

I Posiedzenie Pjothigu II Kadencji


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Posłowie,

dzisiaj jako marszałek-senior mam zaszczyt rozpocząć I Posiedzenie Pjothigu II Kadencji. Projekty ustaw proszę zgłaszać w tym wątku, a zostanie ona dopisana.

 

Porządek obrad:

  1. Wybór Marszałka Pjothigu - w trakcie

 

Przechodzimy zatem do punktu pierwszego, proszę o zgłaszanie kandydatur na Marszałka Pjothigu. Zgłoszenia przyjmowane będą do jutra, godziny 13:00

Edytowane przez Bolesław Lwie Serce

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam głosowanie nad tymi dwoma kandydaturami, proszę o wstawienie "X" w miejscu nawiasów przy kandydacie na którego chcą państwo zagłosować:

Cytat

Mieczysław Hałw [ ]

Piotr Jankowski: [ ]

 

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieczysław Hałw [ ]

Piotr Jankowski: [X]

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Mieczysław Hałw [ ]

Piotr Jankowski: [X]

z tego co wiem to pan nie jest Posłem, dlaczego pan głosuje?

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

z tego co wiem to pan nie jest Posłem, dlaczego pan głosuje?

Przepraszam, wcześniej trwały dyskusje partyjne nad wyglądem listy i niedokładnie zapamiętałem swoje na nim miejsce przez co byłem przekonany, że otrzymałem mandat.

Wychodzi

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie Posłowie!

Przede wszystkim dziękuję za zaufanie jakim mnie Panowie obdarzyli. Mam nadzieję, że za mojej kadencji nasz parlament, tak jak to zresztą zaznaczałem w czasie kampanii wyborczej, nie stanie się miejscem niepotrzebnych kłótni, ale przestrzenią do dialogu, w której zrodzą się projekty śmałych reform, pozwalające zbudować nowy, wolny Hawiland. Pierwszą, niezwykle istotną reformą, którą należy w naszym kraju przeprowadzić jest uchwalenie nowej konstytucji, której wstępny szkic przekazałem już Jego Króewskiej Wysokość Bolesławowi. Jeszcze dzisiaj postaram się postaram się przedstawić jej najnowszy projekt. Ze względu na zbliżający się okres świąteczny, będący czasem częstych epidemii realiozy, zapraszam do debaty na temat tego projektu, która potrwa do 6 stycznia, natomiast 7 zostanie ona poddana pod głosowanie, następnie 14 stycznia przeprowadzimy głosowania nad pozostałymi projektami ustaw. Jeśli mają Panowie jakiekolwiek uwagi, bądź wnioski formalne proszę o zgłaszanie ich w tym wątku.

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 1

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij